reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Paulina, Misza Koniec pieluszek Huggies? | SOSrodzice.pl
Panziorka, też kupiłam te pampki z promocji, no i nas wysypało na tyłku po nich :( Moja mama też się zaoferowała, że zostanie ze zgrają moją jakbym poszła do pracy po macierzyńskim. ciekawe czy się z tego nie wycofa hehe ;)
co do samopoczucia to niestety coraz więcej rzeczy zaczyna mi doskwierać. plecy, miednica, do tego wymioty w dalszym ciągu.
nas też zabawki mało interesują... no chyba że pchacz, to kocha nad życie ;) o teraz stoi przy swoim krześle i coś przy blacie kombinuje hehe
ogólnie to teraz tylko chodzi i jęczy... nic mu nie dogodzi :no:
 
reklama
Ja nie mam pojęcia co na roczek, od dziadków ze strony męża znając życie młody kasę dostanie....uważam, że prezent byłby fajniejszy i ile radochy przy targaniu heh
vinga u nas też jest jojczenie ciągle:)chodzi z pchaczem i się wydziera jakby ze złości, że sam jeszcze do końca nie umie:) i straszna przylepa z niego ostatnio, krok w krok ze mną, nawet siku za przeproszeniem sama iść nie mogę.
Misza nje pierwszy i nieostatni raz:)nie wybierasz się czasem w czwartek na warsztaty Mamo to ja? Zresztą to pytanie do wszystkich z Krk.Ja idę:)
 
Elutka, też jestem zdania, że dla małego dziecka prezent jest fajniejszy niż pieniądze. ja zamierzam trochę podpowiedzieć gościom co może się małemu spodobać.
a przyjęcie jakie robicie? dajecie ciepłe dania, czy tylko ciasto/tort? mi się nie chce jakoś za bardzo paprać w garach :/
 
szkoda mi tych huggisów...ehhh...
elutka a gdzie te warsztaty, o której i za ile?
Vinga wiadomo, że prezent fajniejszy ale co można takiemu roczniakowi kupić zeby przydalo się na dłużej a nie na 5 minut....
 
vinga ja to jestem strasznie praktyczna (sama lubię dostawać praktyczne prezenty) i nie lubię jak coś się marnuje więc chciałabym żeby młody do takiej zabawki wracał chociaż przez rok. Nawet jak dostanie kasę (u nas będzie 5 osób, teściowej nie mam, mamy z mężem po jednym rodzeństwu, które jest akurat chrzestnymi) bo tak się chyba zapowiada to chcielibyśmy coś za to Małemu kupić, tylko co?
U nas akurat mąż kucharz zawodowy to się zajmie gotowaniem. Ignacemu wszystko jedno na razie, ja za słodkim przepadam więc dla mnie najważniejszy jest tort, który będziemy zamawiać raczej. A sama zajmę się pompowaniem balonów :-p
A w ogóle to wytrwałości vinga życzę, teraz już z górki, dasz radę! a Młody zaraz zacznie chodzić to będzie ci lżej.
U nas pada więc spacer był pół godzinny tylko, aż nie chcę myśleć, że będzie padać tydzień i skończy się sezon na długie spacerowanie....:-(
 
Misza te warsztaty są za free w hotelu Galaxy w czeartek tylko trzeba się na stronie Mamo to ja zapisać. Popatrz ty masz kucharza a ja cukiernika hihih choć w zawodzie teraz nie pracuje:) Ja nie wiem jak ogarnę urodziny, bo od pon do piątku siedzę sama...pewnie zrobię jakąś sałatkę, zimną płytę, ze dwa ciasta i najważniejszy tort:) obawiam się, że też zamówimy bo pewnie czasu zabraknie na samodzielne wykonanie:( zobaczymy. Co do gości to myślę, że będzie jakoś 10 dorosłych i 4 dzieci-nie mam pojęcia jak się pomieścimy:szok:
tak samo lubię praktyczne prezenty:)
 
Elutka wchodziłam na ta stronkę, w sumie fajna sprawa te warsztaty. Nie wiem czy mi się uda być ale jak Ty będziesz to daj znać jak było. A propo urodzin to widzisz świetnie się składa, my zamówimy u was tort a wam wyślemy catering przystawka-zupa-obiad-deser na urodziny ;-) Ogarniesz jakoś, Syn Ci pomoże :-D U nas ma być mniej osób a też się martwię gdzie ich pomieszczę, rodzice z siostrą przyjadą dzień wcześniej ze wzgl na odległość więc dochodzi jeszcze nocleg...na podłodze chyba:-)
 
Ja ide na pewno na warsztaty, a zapisałaś się? No to faktycznie będziesz miała pełną chatę:)jakoś sobie poradzisz:) Idę dzisiaj z młodym na wizytę kontrolną, zobaczymy ile urósł:) do gigantów moje dziecie nie należy:):)Dziewczyny właśnie przeczytałam, że jest ponoć jakaś super promocja na Dady biedronkowe za 49,99 4-108szt, 5-92szt. Ponoć jakaś limitowana seria z pszczółką mają:) Niektóre z Was tu używają więc chyba warto:) i do jutr minus 20% na art dla dzieci.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Test wyszedł negatywny.
Też nie wiem co małemu kupić. Myślałam o jakimś bumboksie i płytkach z bajkami. Mały lubi też muzykę dla dzieci. Poza tym książeczki i wszelkie zabawki które się świecą. Może konik na biegunach. Albo taki fotel mały? Zróbmy burzę mózgów.
Paweł uwielbia wszelkie narzędzia kuchenne ale przecież nie kupię mu maszynki do robienia makaronu (hit).
 
Do góry