reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

pesca dużo osób używa Dad biedronkowych i też są ok ponoć:) Jak tam u ciebie? Wyjaśniła się sprawa ewentualnego zafasolkowania?:)
 
reklama
My na zmianę używamy Dad i Pampersów. Jak dla mnie Dady są super. Zauważyłam że moja opinia zmienia się z rozmiarami. Wcześniej używaliśmy też hugisów i happy, raz z lidla i tesco par e razy. Na wakacjach za waszą namową kupiłam też te z kauflandu i bardzo się rozczarowałam. Nie wiem czy mieliśmy pecha ale wszystkie pieluchy w opakowaniu śmierdziały okropnie jakąś chemią, plastikiem spalonym. Więcej nie próbowałam.
 
kasik a kupilas te baby napies premium? Ja właśnie kupuje poniekąd dlatego, że nie śmierdzą...może miałaś faktycznie pecha:( tak na marginesie kasik jak samopoczucie?
 
Pesca, czyli robiłaś test?

dzięki dziewczyny za rady, chyba faktycznie przerzucimy się na dady, bo mały jedną paczkę "4" miał już na sobie i nic nie wyskoczyło. że też ja od razu o nich nie pomyślałam :zawstydzona/y:
kurcze, tak się wkuryłam o te huggiesy, bo naprawdę w 100% nam pasowały.

jak wasze nauki nocnikowania idą? bo u nas kiepsko, mały nie potrafi kupki na nocnik zrobić... dziś "piękną" niespodziankę mi zrobił. siedzi na nocniku, nagle wstaje z niego a tu "prut" i kupka na podłogę :dry: nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać ... i właśnie to jest problemem, bo gdy robi kupkę to tylko na stojąco i w pozycji siedzącej na nocniku nie zrobi, choćby mu się strasznie chciało
 
vinga mój mały to nie bardzo chce siadać na nocniczku, nie wiem czy za zimny czy twardy...fajnie, że problem pampków rozwiązany:) ostatnio stwierdziliśmy z M, że Krzysio chyba chce zostać hydraulikiem...jego najlepsze zabawki ostatnio to rura od odkurzacza i wszystko w łazience, pralka, rurki pod umywalka itd.
 
hej dziewczyny, na szybko bo do pracy się szykuję..u nas bez zmian, jedne krosty znikają kolejne sie pojawiają, ręce już mi opadają, dodatkowo mały zrobił się strasznie nerwowy, bo najzwyczajniej w świecie jego też to wkurza i smarowanie(a jest tego sporo)też go irytuje.
jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju problemy na pupie-mąka ziemniaczana najlepsza, jak mały nosił pieluchy 2 to dostaliśmy do wykończenia paczkę bella happy i ja byłam strasznie zadowolona, ale niestety przez przypadek wpadła mi w ręce ta sama pielucha w rozm 3 i już tak kolorowo nie było. Miałam też od koleżanki do wykończenia pieluchy "bambino" tak się chyba nazywały, ale pewna nie jestem-bez szału.Pieluchy to jest chyba jedyna rzecz, której jestem wierna. od samego początku używamy pampersów i to się raczej nie zmieni. Też zawsze poluję na promocje, ostatnio w kauflandzie płaciłam 33pln za 62 szt i zrobiłam zapas, zresztą zawsze staram się kupować dużo pieluch(w zapasie mam przeważnie 4-5 paczek), żeby mieć chociaż to z głowy.
Charlois to do nas zagląda jeszcze????
Vinga a ty jak się czujesz? u nas prób nocnikowych jeszcze nie było, ale to tylko przez to, że nie moge się zdecydować na żaden nocnik:szok: no jak ja mam coś kupić to jest masakra jakaś:baffled:.
Jeśli chodzi o pracę, narazie jest super, zobaczymy po wypłacie:-D Moja mama zostaje z małym(sama się zaoferowała) i narazie daje radę z czego wszyscy się cieszymy. Mały zadowolony, my z W. również. Organizacyjnie coraz lepiej, choć są dni, że jak wracam ok 17 to padam na twarz i nic mi sie nie chce. Wczoraj wróciłam przed 23 ale jakoś miałam mnóstwo energii..ale to ile ja teraz piję kawy i energetyków to jakieś nieporozumienie:sorry2: muszę sie opanować, bo zaraz się uzależnię:baffled:
miłego popołudnia kobietki..
aha..jakie prezenty na roczek planujecie??? bo ja zero pomysłu....podpowiedzcie coś
 
Vinga my jeszcze nocnika nie zakupilismy :sorry2: a tak apropo to dlaczego wycofuja huggiesy z calej Europy?? My mielismy je na poczatku, bo niby najmniejszy rozmiar mial wyciecie na pepuszek, a i tak najmniejszy rozmiar byl na nas duzo za duzy. I po jednej paczce na pampersach jedziemy.
Pesca a wynik testu??
Elutka a moja woli puste butelki, pudelka, wiaderka a za zabawkami nie przepada ;d

Co do roczku. U nas duzo ludzi odpadlo. Nie bedzie babci Nikoli od strony A. bo siedzi w Niemczech do grudnia, nie bedzie chrzestnej bo ta to samo w Niemczech, dziadka od strony A. tez prawdopodobnie wtedy nie bedzie. Wiec tylko moja rodzina zostaje. Moj tata to specjalnie na roczek przylatuje ze Szwecji, ale tamtym sie nie chce, ehh zawsze byli dziwni.
 
reklama
jak to wycofują huggisy?? My na nich teraz jedziemy, za 33 zł mamy 56 szt bo u nas niestety juz w użyciu 5tki, mały ma sporą pupę i ze spodniami tak a propo też mamy problem, tylko dresy wchodzą w grę, a tyle jeansów leży w szafie :zawstydzona/y:
panziorka to dobrze że coraz lepiej wam się godzi pracę z opieką na d Małym. Tylko szkoda że te krosty nie dają wam spokoju...u nas Młodemu na policzku jakiś wrzód wyszedł 3 dni temu...ropa z niego leci trochę , nie wiem czy to od zimna czy od kotów jakiegoś syfa złapał, jak nie przejdzie to też czeka nas dermatolog.
elutka u nas też nie lubi na nocniku siadać, może i za twarde, za zimne, no ale atłasem mu tego nie wyłoże..więc na razie kolejne próby odsunięte w czasie.
Do tego Mały połamał łóżeczko. Raz dziuknął na pupę i tam gdzie się łączy podłoga z bokiem łóżeczka i jest śruba, pękło to drewno. Nie do wiary po prostu. Najgorsze, że to prezent od dziadka z Ostrołęki, a tam ten sklep zamknęli i nie ma jak złożyć reklamacji. Ścisnęliśmy wszystkie te boki plastikowymi zaciskami i jakoś funkcjonuje. Nowe łóżeczko normalnie....używane 7 miesięcy bo przez 3 byliśmy w Ostrołęce przecież. A najlepsze, że siostry synek 13 miesięczny jako że był pierwszy odziedziczył łóżeczko 32 letnie po mnie i trzyma się pięknie:szok:
Paulina u nas też Igo nie chce w ogóle się zabawkami bawić tylko interesują ją rzeczy użytku codziennego. Może przyjdzie czas i na zabawki...co teraz powinno dzieciaki zainteresowac oprócz książeczek...klocki może...
No właśnie, co kupić na roczek? Ja też nie mam pomysłu....
pesca kciuki, żeby wszystko było dobrze i po Twojej myśli :tak:

Aaaa...wczoraj młody nabił pierwszego guza, z pół obrotu miał zamiar biec i potknął się o stopę ojca (któremu też się dostało oczywiście;-)) walnął o płytki w kuchni i mamy jajo na pół czoła, juz nie będzie westchnień ekspedientek w sklepach: "jaki on śliczny":-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry