reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Panziorka, biedny ten twój synek, mam nadzieję, że ten nowy lek zadziałą. Ciężko tak patzreć jak maleństwo cierpi. Zastanawiam się skąd on mógł to złapać. Moja mała miała lamblie jak miała ze 4 miesiące - pzrebadaliśmy się wszyscy, łacznie z psem teściów, wszyscy zdrowi, Do tej pory nie wiem, gdzie się zaraziła. Podejzrewam, że na rehabilitacji.

Kkarolcia, jak zobaczyłąm zdjęćia Asi z tym gipsem, to aż mi się łęzka zakręciała w oku. Jak wy sobie dajecie radę. Dziecko jest teraz takie ruchliwe, a tu ten okropny gips.

Kasik, termin na kwiecień wydaje się być taaaaaaaaaaaaki odległy. A zapewne szybko minie. Dużo zdrówka dla waszej 2:)

U nas po staremu. Przyzyczajam się, że chodzę do pracy:szok: Od poniedziałka mała sama zostanie z nianią. Nie wiem jak to będzie. Mam nadzieję, że dadzą radę.
Pochwalę się, że w niedzielę wyszła nam druga dolna jedynka. Dziasiaj patzrę, a dolna dwójka zaraz też się pzrebije. Będzie to 7 ząbek:-) Koleżanka mi powiedziała, że to nie jest dobrze, że zęby tak szybko wychodzą, bo nie zdążą się zmineralizować i będą słabe. Ale nie wiem czy tak faktycznie jest. Szybko wyszły te zęby. Pierwszy pojawił się dopiero w 7 miesiącu a potem cała reszta:)

I jeszcze jedno, co podpowiedzieć chrzestnym i dziadkom na prezent na roczek? Nie mam pojęcia. Myślałąm o pchaczu, ale to chyba już za późno na taki prezent. Do tej pory go nie kupiłam i nie wiem czy jest sens? Poradźcie:zawstydzona/y: Co prócz tego?
 
no i gucio, małego wysypało po mleku :( ja załamuję już ręce, czy to mu jeszcze przejdzie :-(
w dodatku zmieniliśmy pieluchy z huggisów na pampersy i mały dostał uczulenia na pupie... czy to możliwe, skoro jak był mniejszy to nosił pampersy i wszystko było ok??
Paulina, powalone to nasze prawo jest :no:
panziorka, &&& za poprawę
 
vinga możliwe..z tego co wiem to większe pampersy maja więcej substancji zapachowych:( osobiście polecam pieluszki z kauflanda,podobne do oryginalnych pampersa a dużo tańsze i bez dodatków zapachowych.
 
Vinga niestety mozliwe. Moja Nikola kiedys przez ok 2 miesiace byla myta w Oilatum, a po tym okresie cala ja obsypalo. Okazalo sie ze wlasnie po tym, a przez wsumie dlugo czas nic sie nie dzialo.
elutka mloda jest tylko na pampersach, ale ja kupuje tylko i wylacznie na promocjach wiec duzej roznicy w cenie nie ma, a poluje na PromoBaby.pl :)
 
kurcze właśnie wyczytałam że Huggiesy wycofali z całej Europy... coś trzeba na gwałt wymyślić bo mały pupę ma całą w krostach. kupiłam dziś te "lepsze" białe pampersy ale masakrycznie drogie są... zobaczymy czy będzie poprawa
jakie jeszcze pieluchy polecacie oprócz tych kauflandowych?
 
paulina my też cały czas używaliśmy Pampresów do momentu aż właśnie koleżanka poleciła mi te z kauflanda, cena za sztukę to ok 50gr. Też poluję na promocje na tych wszystkich stronkach typu Promocje dla dzieci itd, ale cenowo przy najlepszej promocji te z kauflanda i tak wypadają korzystniej:) Ja mam najbliżej reala i czasem szczerze mówiąc nie opłaca się jechać dalej bo na jedno wychodzi:) paliwko też trzeba wlać hihi
vinga dużo osób chwali Belli, jak dla mnie są za grube.Kiedyś próbowałam tych z Lidla i nie były najgorsze. Biedy ten Twój maluszek...tak na marginesie to na problemy skórne u maluszków polecam krem lipobase, mojego małego szybko wyciągnęłam z jednen wysypki. A do pupci jak dla mnie niezastąpiony jest linomag, lepiej się sprawdził niż sudocrem i inne cuda:)
Jeszcze a propos oilatum...u nas nic się nie działo, ale właśnke koleżanka kąpała w jim malucha i też wysypało...dodają jakiejś okropnej chemii....
 
Elutka, w tej chwili mam dostęp do Kauflanda, gorzej będzie jak przeprowadzimy się do mieszkania. mogłabym spróbować tych pieluch tylko nie wiem czy się opłaca skoro później nie będę miała jak ich kupic
a pieluchy z Tesco któraś z Was próbowała? dziś śmiga już w tych białych pampkach i chyba krosty troszkę zbledły
 
Z tesco próbowałam chyba Gaga się nazywały i też jakieś takie grubaśne mi się wydawały, ale bardzo dużo osób je chwali:) Vinga ostatecznie możecie raz na jakiś czas robić większe zapasy pieluszek...nie wiem qrcze co ci doradzić. Dobrze, że krostki znikają:)
 
reklama
vinga a próbowałaś Dad z Biedronki? Cenowo wychodzą super, zresztą czasami jest promocja dwa opakowania za 50zł. Jakościowo też nie są najgrosze. Ja jeszcze zakładałam Pawłowi rossmanowskie pieluszki, nie pamiętam nazwy. Ale one są specjalnie profilowane co mnie wkurzało i miałam obawę że coś mi może przelecieć.
Te Gagi to chyba gorsza wersja Dad. A tutaj masz stronkę o pieluchach i nie tylko. Dzieciowo mi! | Recenzje artykułów dziecięcych
 
Do góry