reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

WOW, to teraz czekamy na Mambę.. ale fajnie :-)

a mnie bardzo boli lewa dłoń, palce jakbym ścięgna nadwyrężyła ketonalem posmarowałam ale dalej boli. BUU\
nawet szklanki wziąć nie mogę. A prawą nie umiem za bardzo.
 
reklama
Dziewczyny co to sie dzieje na tym forum że wszystkie tak wczas rodzą ??? zaczyna mnie to przerażąć dobrze że chociaż jak na razie wszystkie dobre nowiny o maluszkach :) czy terminy żle obliczone owulacje inaczej sie odbywały w zadnym dziale chyba tak dużo i tak wczas dzieci sie nie urodziło jak tutaj:)
 
Karola - ja mialam badanie moczu wieczorem w szpitalu i wtedy wyszło mi białko 38 mg/l wczoraj robiłam z porannego i białka nie ma ufffff. Skoro z takim wynikiem wypuscili mnie ze szpitala to chyba takie ilości mogą się pojawiać. W razie czego kupiłam paski do mierzenia białka i po południu mam ciągle to 30mg/l, ważne, że nie rośnie.

Mi w szpitalu badali kwas moczowy, kreatyninę, płytki, AST i ALT bo te patametry w gestozie są podwyższone. U mnie na szczęście wyszły ok.

Z tym zakończeniem wcześniej ciąży to jest wybór mniejszego zła. Bo gdy gestoza się rozwinie dziecko przestaje rosnąć a zagrożone może być życie matki.

Razem może jakoś łatwiej to przeżyjemy. Jak usłyszałam tą diagnozę miałam wrażenie, że tylko mnie to spotkało a tu jest nas już 4
 
No to mamy jednego bliźniaka :-) ale super!

Karola ja też szybko unormowałam ciśnienie na początku - po tygodniu dwóch miałam wręcz 100/50, dlatego u Ciebie będzie podobnie. Teraz tylko kontrole moczu i cisnienia co jakis czas i jest ok.

netika u mnie wlasnie po tych kolataniach rozpoznali nadczynnosc. Ale na szczescie to juz przeszlosc.

wymyslilam co z tego kurczaka zrobie. Bedzie tarta ze szpinakiem, papryka pomidorami i serem. Mniam!:-)
 
Mina daj dłoń, rozmasuję ;-)
Mnie coś głowa pobolewa i czuję się jakby miał nadejść katar :crazy:

Ulala nie wiem, nie podczytuję innych działów, bo mnie nie dotyczą. Wolę się skupić tu i być na bieżąco.
Esi "wymyslilam co z tego kurczaka zrobie. Bedzie tarta ze szpinakiem, papryka pomidorami i serem. Mniam!" Ile rzeczy z jednego kurczaka :-D:-D;-)
 
Nas jest dużo na wątku, wcześniejsze porody się zdarzają więc tutaj też są. I tak skrajnych wcześniaczków nie mamy więc jest bardzo dobrze :-) A urodzone już maluszki mają się bardzo dobrze i tym się też trzeba cieszyć :-)
ulala, data porodu jest wyliczona z daty ostatniej miesiączki i jest orientacyjna. Można urodzić zarówno dwa tygodnie przed jak i po tej dacie i będzie dobrze a dziecko będzie "urodzone w terminie".
esi, super brzmi taki obiadek, musi być przepyszny :-) To zalewasz jakaś mają jajeczną?
malinova, ja myślę, że najważniejsze to to, że masz wszystko pod kontrolą i lekarze też. Trzymam kciuki, żeby wyniki się nie pogarszały!
 
Mallinowa_Paula widzisz jaka zdolna jestem. :rofl2: Z kurczaka można zrobić wszystko, bo podobno wszystko smakuje jak kurczak ;-)

netika masa z jajka i śmietany - w oryginalnym przepisie jest 30%, ale ja zalewam taką śmietanką łaciatą 18% i też jest dobre. I wszystko na spodzie z ciasta francuskiego. O matko dopiero teraz sobie zdałam sprawę jakie to będzie kaloryczne! :szok: Jak mi to dzisiaj wyjdzie to wrzucę przepis.
 
esi Twój dzisiejszy obiad brzmi bardzo apetycznie, smacznego! :-)

Ale dziś wysyp dzieciaków na forum:-D, Polcia będzie miała co ogarniać na wątku rozpakowanych:tak: I coś czuję, że na październik to nas za wiele nie zostanie, bo to jeszcze dobry tydzień września przed nami...ale co tam, ważne, że mimo iż dzieciaki ciut wcześniej się pojawiają to zdrowe i pięknie ważą i mierzą:tak:
 
Malinowa Paula- wszystkiego dobrego. Ciachem chętnie się poczęstuję:)

Sonka rozpakowana w takim razie kciuki za mambę i izabelę1982!!!
Ja już po ogarnięciu mieszkanka- wstaliśmy dzisiaj o 11!!! Tylko dlatego że Antek mnie dosłownie wykopał z wyra:)))
Biorę zaraz prysznic i idę na spacerek. Przy okazji odwiedzę mojego Ukochanego i zaniosę mu obiadek do pracy. Jakiś mnie dopadł instynkt cały czas coś poprawiam, zmieniam, gotuję, robię zapasy i sprzątam w gnieździe:))) Kura domowa sie we mnie odezwała!!! Miła odmiana u osoby która potrafiła pracować 21h/dobę:) Dobrze mi z tym!
 
reklama
Do góry