reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Heja!

Dziękuję za życzenia rocznicowe :-) Mężuś wyszedł wcześniej z pracy i poszliśmy sobie na obiadek do knajpki - ale fajnie bo nie musiałam gotować :-D

Paula, ojjj, kiepsko z tymi płytkami, mam nadzieję, że je doczyścicie!
emotion, mnie też boli i drętwieje po prawej stronie pod żebrami, w pierwszej ciąży też tak miałam. To był pęcherzyk żółciowy a teraz pewnie blizna po. Ja żadnych ziółek nie piję i nie będę piła. Laktacja jest w głowie;-)
sonkaa, najpierw brwi na połowę czoła, teraz choróbsko - chyba nie chcesz urodzić:-p Tak poważnie - zdrówka, nie daj się!
Mina, a ja zaliczyłam kolejną nockę bez wstawania na siku :-D Ale miałam też kilka takich, że budziłam się po 4 razy, więc znam ten ból - współczuję....

Przebudziłam się dziś nad ranem bo jak brzuch się robił twardy to naciskał na pęcherz... Ale musiałam czekać, bo rano zaliczyłam laboratorium i zanosiłam mocz do badania. I tak mi się wydawało, że miałam skurcze, ale teraz to wystarczy, że tylko mnie coś zakuje i już się zastanawiam czy się zaczęło... :-D
 
reklama
Witam!
Pisze tylko na szybko zeby was ostrzec, jesli ktos zastanawia się nad wykonaniem badanie na paciorkowca to polecam.Niestety nasza Martynka jest tym jednym tysiecznym przypadkiem ze dziecko zachorowało.Jej stan jest powazny, dlatego chcę was ostrzec bo to co my przechodzimy od 5 dni to koszmar.Trzymajcie za nas kciuki!!!!
 
Pisze tylko na szybko zeby was ostrzec, jesli ktos zastanawia się nad wykonaniem badanie na paciorkowca to polecam.Niestety nasza Martynka jest tym jednym tysiecznym przypadkiem ze dziecko zachorowało.Jej stan jest powazny,
ojej.. mam nadzieję że szybko z tego malutka wyjdzie, &&&&&&&&& za szybki powrót do zdrowia
 
Lori kochana, trzymam kciuki jak najmocniej potrafię &&&&&&&. Życzę dużo zdrówka dla Martynki, dla Ciebie i męża dużo siły i wzajemnego wsparcia. Przytulam mocno!
Będzie dobrze. Musi być.
 
Witajcie dziewczyny widziałam że kolejne maleństwo na świecie ;-) ja też się zbliżam do 36 tc i już się trzęsę aj... brzuch mnie znów dziś bolał w nocy a w dzień jest spoko. Mały się tak wierci że mnie normalnie boli już.

Miłego dnia Wam życzę
 
reklama
Lori trzymam mocno kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zycze wiele sily i wytrwalosci bo wiem ze to nielatwa sytuacja. wierze goraco ze malutka walczy dzielnie i bedzie dobrze:tak:trzymam mocno mocno kciuskaski za szybka poprawe &&&&&&&&&&:tak:
A ty nie miałaś planowanego badania czy nie zdążyłaś zrobić?
mama kolezanka lori tez jest z uk tu nawet jesli zrobia test na paciorki to nie robia z tym noc dopiero po porodzie:angry: nie wiem na jaka cholere meczyc i matke i dziecko:wściekła/y: to juz nie pierwszy przypadek o jakim slysze wiec nie umiem zrozumiec dla czego nadal olewaja sprawe paciorkowca i gronkowca:wściekła/y::wściekła/y:epoka kamienia lupoanego przysiegam.


paula ty sie tam ze skurczami nie wychylaj jeszcze;-) ty masz termin zaraz po mnie a ja nadal w dwupaku wiec sie nie wychylaj;-):-) choc mysle ze to przez te twoje kafelki...polysku sie zachcialo zamiast zalegac na kanapie ehhhh

no Nikolaa kolejna ...worek rozwiazany zaczynamy sie sypac na calego:-D i jak fajnie szybko poszlo raju ja tu marze o 15-17h a jak by tak w 6 sie uwinac to bym si erozplynela z radosci chyba;-):-)

teraz juz bedziemy co rusz dostawac info ze ktoras popuscila jej i cala galeria nam sie zapelni takimi pyzatymi slimakowymi buzkami bobasow:-D ale fajnie sie robi
 
Do góry