reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Margot witaj po przerwie:)

Zapominajko cudowne wieści ,gratulacje!

U nas upałów dalszy ciąg nie mam sił się wziąść za porządki ,ugotuje tylko zupke pomidorową i się lenię do bólu:)

Miłej soboty!!
 
reklama
Witajcie,
wieki mnie tu nie było.
Bardzo dziękuję za gratulacje i pamięć. Jestem szczerze zaskoczona, że ktoś mnie tu jeszcze w ogóle kojarzy:-D
Nawet nie wiecie jakie to miłe.
 
Margot witaj ponownie.
Lista była porządkowana bo nieaktywne forumowiczki psuły nam statystykę :tak:

Dzięki za powitania. To postaram się tym razem nie psuć statystyki :rofl2: Dopiszecie mnie czy najpierw muszę zapracować postami? ;-)

Mamba mój gin powiedział mi ostatnio, że takie stawianie się brzucha i nawet lekkie skurcze mogą być nawet po 30 razy dziennie na tym etapie! :szok: I tym się nie martwić, jeśli masz długą szyjkę i zamkniętą. Powodem do niepokoju są dopiero regularne, bolesne skurcze albo plamienie/krwawienie.

Lorelain, Zapominajka, potwierdzam, że maj to fajny czas na rodzenie. :tak:Mój starszy synek urodził się 1 maja. Fajna jest łatwość wychodzenia na spacer, nie trzeba maluszka opatulać. No i wszystko rozkwita, jest tak optymistycznie.
Przyznam, że trochę się boję jesiennej deprechy z noworodkiem przy boku... Jak to będzie w listopadzie... No, jakoś to będzie, nie ma co się martwić na zapas.

A dziś kompletnie nie mogłam w nocy spać. Nie wiem, czemu. Masakra. Udało mi się dopiero koło 4.30 (koło 4 ostatnia przerwa na wstanie do kibla, i trochę czytania, bo już miałam serdecznie dość przewracania się z boku na bok - zwłaszcza, że to nie jest bułka z masłem z takim bagażem z przodu).

Wieczorem robimy wieeelką imprezę z okazji urodzin moich i męża. Pewnie dla odmiany zachce mi się spać koło 23. :sorry2:
 
witam

ja dzis wczorajsza wiec rozumiecie

wrocilismy do domu o 1:30 a spalismy do 10:baffled:
ale impreza suuuuper

Zapominajka pewnie ze pamieta, trzymam kciuki i zycze powodzenia

Lorelein ja biore Luteine wiec nie pomoge. Bedzie dobrze, sciskam kciuki i powodzenia zycza

wogole to wpadnicie co jakis czas i napiszcie jak tam Wam tygodnie leca :tak:

Tez mam taka maszynke Zelmera jak Wy :tak:

Netika u nas w sklepach tez miela jak sie chce ale to tez nie dla mnie. A masz pewnosc ze maszyna jest dobrze umyta. Ze np komus nie mili rano a potem nastepnej osobie za jakis czas a maszynka nie umyta. Przeciez to trzeba dokladnie po kazdym mieleniu oczyscic bo zostaje mieso w srodku
Ogladalam kiedys wiec co jem o miesie mielonym i nie polecali korzystania z tej opcji mielenia w sklpie
warto sobie sprawic taka maszynke, nawet reczna

i narazie tyle bo jakas polprzytomna jestem
 
Witam dziewczynki, u mnie goście i połozyłam się po 1.00 w nocy, ale działam jeszcze, choc wolniej :-)

Lorelain - gratulacje!!!!! z dupkiem nie pomogę niestety, bo nie mam

Zapominajka - gratulacje i dla Ciebie:-) !!!!!!!!


azorku - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żebyś wytrzymała jeszcze trochę w dwupaku



Oj i nawet Sonka ma gości a ja taka sierota:zawstydzona/y:

co to znaczy "nawet sonkaa" ???? :angry::angry::angry::-D:-D:-D , ja często miewam gości :-), jedynie ostatnio przystopowałam



Paula - mamy takie same maszynki :-) gratuluję święta "trójki" :-)

dziewczynki, miłej soboty
 
Widzę, że dziś korzystacie z weekendu, bo coś tu pustawo?

Ja się błakam po mieszkaniu i niby okna do umycia ale wolę nie ryzykować do 37 tyg. trzeba wytrzymać :tak: A noc miałam nieciekawą już bałam sie że to skurcze :baffled:
Weź tu żadnego mycia okien nie wymyślaj, za wcześnie jeszcze na Ciebie:angry:

margot, to wszystkiego najlepszego i udanej imprezki życzę!

Zapominajka,
Tobie również gratuluję i tak jak jutrzenka napisała, wpadnijcie z Lorelain czasem i pochwalcie się co u Was:-)

Dobrze, że azorek stabilnie, ale &&& nie puszczam, za malenstwo tez nie!

My jesteśmy po pierwszym spotkaniu w szkole rodzenia (zadowoleni) i zapchani pączkami.
 
Ale mnie tu długooooooo nie było:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: przede wszystkim chciałam więc powitać nowe mamusie i te, które powróciły

Lorelain, Zapominajka - z całego serca gratuluję;-) (Lorelain z dupkiem nie pomogę bo ja na luteinie lecę)

Jutrzenka, Sonkaa - odsypiajcie wczorejsze balety imprezowiczki:-D:-D

Margot - wszystkiego najlepszego impreza.gif, baw się dobrze

Nikamo - miłego leniuchowania, a upały to chyba jeszcze tylko u nas na podkarpaciu sie trzymają, ale jutro podobno ma być lepiej


Ogromne kciukasy za Maleństwo i Azorka oczywiście by jak najdłużej w dwupaku wytrwały
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki za powitania. To postaram się tym razem nie psuć statystyki :rofl2: Dopiszecie mnie czy najpierw muszę zapracować postami? ;-)

Wieczorem robimy wieeelką imprezę z okazji urodzin moich i męża. Pewnie dla odmiany zachce mi się spać koło 23. :sorry2:

gratki z okazjii urodzin! jednego dnia macie czy tylko impreza w kumulacji?
a sprawy list październikówek prowadzi Polcia. Wejdź na wątek "lista.." i tam już wszystko jest opisane co i jak..


Azorek pewnie w domku...
Malenstwo... 10 dni zleci szybko.. &&&&&
 
Do góry