reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
UUUU Azorek mocno trzymam kciuki żeby jak najdłużej malutka siedziała w brzuszku!!
Cos Nam ten tydzień kończy się szpitalnie....ciekawe co u Maleństwa.

Lorelain
gratuluje z całego serca !!! Niech dzidzia szczęśliwie się rozwija i rosnie!!

Ja cały dzień w "trasie' załatwilismy chyba ze 100 rzeczy i teraz ledwo zyję. Regały juz w pokoiku tylko jutro dopiero będe je wycierać i pakować ,dzis juz na nic nie mam siły ,choć M obiecał mi masażyk więc się pewnie na niego skusze :)
 
Cześć dziewczyny,

Tyle miesięcy mnie tu nie było, że pewnie nikt mnie już nie pamięta. Nawet z listy październikówek wyleciałam :confused: bo przysięgam, że kiedyś na niej byłam.

Tak to jakoś wyszło, brak weny do pisania, brak czasu, ale teraz na finiszu postanowiłam zajrzeć bo... wiadomo, w kupie raźniej. :cool2:
U mnie odpukać wszystko OK, zwykłe bolączki trzeciego trymestru jakie większość z Was opisuje i mnie nie omijają... W sumie teraz nastąpiło jakieś przesilenie, przekroczyłam jakiś punkt krytyczny, bo jeszcze w weekend byłam całkiem żwawa i sprawna, a od poniedziałku - pstryk - nagle ledwie łażę i brzuch (ponoć gigant, tak mówią, i ciągle słyszę pytanie, czy to nie bliźniaki) zaczął mi się solidnie dawać we znaki.

Jeśli chodzi o kawę, to gdzieś wyczytałam, że dwa kofeinowe drinki dziennie są w ciąży OK. Odpowiada to np. jednemu przeciętnemu espresso i filiżance średnio mocnej herbaty w ciągu dnia. Także ja sobie spokojnie na kawę, a nawet dwie dziennie pozwalam. Grunt to bez fanatyzmu ;-)

Lorelain bardzo się cieszę z dobrych wieści! :tak:

Pozdrawiam wszystkie, i bardzo mocno trzymam kciuki za dziewczyny w szpitalach.
 
Oj.ale się porobiło!Trzymam kciuki,niech dzieciaczki jeszcze trochę posiedzą!!

Lorelain gratulacje! Musi być dobrze!!

A mam pytanie czy my komuś zostawiamy nasze nr telefonu,albo jakiś kontakt skad moża wziaść? Bo to już niebawem jak jedna po drugiej pójdzie :tak:
 
Polcia no pojeździłam sobie wózkiem powypinałam, pozakładałam folie, moskitiery i okazało się że nie dostałam parasolki która miała być w gratisie od razu tam napisałam i obiecali dosłać, bo podobno przy pakowaniu sie zapodziałą:tak: A swój bałagan ogarnęłam dość szybko więc nie było źle:no:
Netika skąd ty miałaś na to siły??? Ja się błakam po mieszkaniu i niby okna do umycia ale wolę nie ryzykować do 37 tyg. trzeba wytrzymać :tak: A noc miałam nieciekawą już bałam sie że to skurcze :baffled: Ale na razie cisza.
Azorek trzymam kciuki naprawdę:tak: Ja czekam do poniedziałku i mam nadziejże ze wszystko tam jest ok. Brzuch coś za często mi sie stawia a nie pomaga już magnez niestety. Wczoraj wieczór wzięłam dupka bo bałam się że coś jest nie tak:baffled: No nic zobaczymy jak na razie cisza.
 
Wpadłam się przywitać, a tu prawie nie ma z kim ;)
Odpoczywajcie, bawcie się dobrze i korzystajcie z weekendu :)
Ja dziś troszkę w biegu (co ostatnio jest normą), a popołudniu wpada rodzinka na kawkę :)

Miłego dnia!
 
Margot witaj ponownie.
Lista była porządkowana bo nieaktywne forumowiczki psuły nam statystykę :tak:

A ja dopiero o tej porze bo prawie do 10 w łóżeczku..ten deszcz nocny tak nastroił do spania...

miłego dnia
 
reklama
Witam sobotnio.
Azorek trzymam kciuki aby Olivka jeszcze posiedziała z 2tyg.
Maleństwo również kciuki zaciskam
Lorelain ,Zapominajka ​gratuluję fasolek,maj to piękny miesiąc .
 
Do góry