reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

bardzo duża. i to nawet nie jedna, a trzy. jedna obecnie pod wynajmem na wakacje. druga też typowe letnisko, a trzecia z domem jednorodzinnym takim całorocznym. rodzice w zeszłym roku skończyli stawiać, bo zamierzają wybyć z Warszawy jak już przejdą na emeryturę.


azorek przecież jesteśmy tutaj żeby sobie poprawiać humory, prawda?


Za to skoro mam nowe śliczne spodenki i nie muszę już marudzić na swój coraz większy rozmiar, wciągnęłam na obiad pierogi ruskie ze skwarkami i sałatką z pomidorów, a teraz się dobijam mrożoną kawą. Z bitą śmietaną, a jak! A w kuchni dochodzi zupka wiśniowa:-)
pójdziesz do piekła za to kuszenie biednych ciężarówek! :-D


Wyprawa do IKEI doszła do skutku. Oczywiście musiałam obiecać, że jak tylko dotrzemy na miejsce to zjemy. No więc Luby wciągnął klopsiki, a ja łososia z brokułami, ale bez tego okropnego sosu.
Udało nam się kupić komodę, o taką
MALM Komoda, 6 szuflad - okl brzoz/lustro - IKEA
I tak już wchodzi na styk do tej naszej sypialni, ale bez niej nie dałoby rady. Nie wiem jak mogłam kupić tyle rzeczy dla tak małego człowieka :-D


A teraz zamierzam leżeć i odpoczywać czyli będę robić dokładnie to co robiłam przez ostatnie dni. :-D
 
reklama
dziewczynki, dziękuję za dobre słowa, trochę jestem niewyraźna - oczywiście teraz, kiedy mój gin wyjeżdża na 3 tygodnie :wściekła/y:, ale mam zamiar to zwalczyć, będę się lenić, pa :-)
Leń się ile wlezie :-)

bardzo duża. i to nawet nie jedna, a trzy. jedna obecnie pod wynajmem na wakacje. druga też typowe letnisko, a trzecia z domem jednorodzinnym takim całorocznym. rodzice w zeszłym roku skończyli stawiać, bo zamierzają wybyć z Warszawy jak już przejdą na emeryturę.


Wyprawa do IKEI doszła do skutku. Oczywiście musiałam obiecać, że jak tylko dotrzemy na miejsce to zjemy. No więc Luby wciągnął klopsiki, a ja łososia z brokułami, ale bez tego okropnego sosu.
Udało nam się kupić komodę, o taką
MALM Komoda, 6 szuflad - okl brzoz/lustro - IKEA
I tak już wchodzi na styk do tej naszej sypialni, ale bez niej nie dałoby rady. Nie wiem jak mogłam kupić tyle rzeczy dla tak małego człowieka :-D


A teraz zamierzam leżeć i odpoczywać czyli będę robić dokładnie to co robiłam przez ostatnie dni. :-D
To wpadamy wszystkie skoro działki aż trzy ;-):tak:
Piękna komoda!:-)
Leń się, a co!!:tak:
 
Dziewczynki przepraszam ale rano miałam kumpelę jeszcze a kolejnym szkoleniu bo z czymś sobie tam nie radziła potem pojechałam na występ Chorwacji potem poszłam na lody i na nóżkach wróciłam do domu i teraz to mało wyraźnie się czuję.
Boli mnie koło tego pępka i boli zwłaszcza kiedy się mały tam wypycha to mam ochote aż krzyknąć:baffled:
Witam nowe mamusie i postaram się w końcu jakoś cześciej udzielać bo ostatnio coś zaniedbuje wątki:tak:
 
Sonka ,Nikamo zdrówka Wam życzę.
Anć gratuluję udanego zakupu.Ja mam wizję nas na Twojej działce hehehe ,grupa słoniątek ,które ciągle jęczą hahahaha.
Karola wrrrr co za babsko wrrrrr
Mimii ja właśnie boję się tego ,że synek będzie nosił choroby do domu,a wiadomo wrzesień-październik dopiero się zacznie .

Witam nowe mamy.

Ja dziś wyprałam pralkę ubranek na 62cm i jutro jeszcze jedną puszczę.Miał mi m ściągnąć dziś wózek ze strychu bo jutro gorączka więc mogłabym go przeprać ,ale za późno wrócił z pracy i już nam się nie chciało :baffled:
 
Sonkaa, Nikamo zdrówka zyczę, niby tak ciepło a te bakterie nie chca odpuścić.
Mamba oj moja córeczka tez potrafi i daje mi popalic, czasem sie tak wypycha ze nie wiem co robić, siedziec, pochodzic czy co, przewaznie próbuje ja jakos delikatnie zmasowac zeby przesunela sie choc troszeczke.

Dobrej nocki zyczę :)
 
Dzień dobry.

Jak ja nienawidzę ptaków!!!!!!!! :wściekła/y: Jak komuś właśnie podpadłam to trudno :no:, siedzi taka mała menda na gałęzi od przed 6 rano i pi pi pi cały czas robi. Żeby chociaż jakaś melodia to była czy coś to jeszcze, ale nie! piszczy jak taki natrętny budzik z czasów PRL :wściekła/y:. I już nie zasnęłam od tej 6, trochę więc jestem wściekła. Mam nadzieję, że mi przejdzie :sorry2:

Miłego dnia :-)
 
reklama
...
 

Załączniki

  • glubelek.jpg
    glubelek.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnia edycja:
Do góry