reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Paula - po prostu zacznij baaaaaaaardzo często korzystać z dolnej łazienki, aż stanie się to uciążliwe na tyle, że będą się spieszyć z Twoją, wiesz.. ciężarna to sika - CO CHWILĘ, czasem robi jej sie słabo i MUSI sie odświeżyc, często się poci, więc CZĘSTY prysznic jest konieczny ... no i ma... zatwardzenia :-D:-D:-D:-D:-D:-D


uszyłam Majce sukienkę kosmitki, jak sie odziej w piątek, to wstawię fotkę, bo do tego będziemy motać jeszcze jakieś czułki na głowie i na rękach sreberka, więc będzie moja srebrzysta kosmitka :-)
Właśnie! jak mam iść na dół co chwilę siku to już mi się tego sikania odechciewa :no: No, ale mus to mus.
A ja jeszcze nie odkryłam co to są zatwardzenia i mam nadzieję nie odkryć :sorry2: W zamian czasami kilka razy dziennie idę do kibelka odrobinę schudnąć ;-)
A prysznic i owszem, a teraz u nas tropikalne upały :cool2::cool2::cool2:

Fajna taka mama co to uszyć potrafi i ugotować, i upiec pyszności!! Jesteś moim numerem JEDEN!
Moja mama też taka fajna, ale ja już raczej w męską stronę. Umiem i wolę majsterkować niż gotować czy szyć. Mimo, że to też potrafię.
 
Karola ja w Narutowiczu bede rodzic,dlatego też do tej szkoły rodzenia chodze. Długo sie zastanawiałam który szpital wybrać i w końcu Narutowicz wygrał pod wieloma względami.Chodze też do lekarza z tego szpitala. oczywiście ma dużo wad ale każdy szpital ma,a ktorys trzeba wybrac;-)
 
co do pampersów wielorazowych to ja chcę przekonać B by spróbować je. bo dobry pomysł ale nie wiem czy będzie mi się chciało je prać.

Biały jeleń dobre mydło i białe rzeczy też bardzo ładnie odpiera. też polecam

Majeczka26 ja ttez porodówka i poród bez bolu ale z glupim lekarzem co chcial cc zrobic i synek sie przestraszył że sam wyszedł w kilka minut. ciekawe jak bedzie na serio

Karola.M ja nie planuje. kiedyś szkół rodzenia nie było i dawały kobiety radę.

nikamo zdrówka

jnie robie tych pierogów na razie, bo poszłam na łatwiznę i zrobiłam gołąbki bez zawijania, takie z siekaną kapustką w środku (małż sikał :-) )

ale się uśmiałam - mąż sikał....;p :-D



ja miałam dziś załatwic rejestracje w UP ale nie pojechałam nie dałam rady wstać wczesnie,. jutro jade napewno.
jestem wsciekla :wściekła/y: na mieszkaniu ktore wynajmujemy z B, od kwietnia zabieraja sie z podłaczeniem centralnego do pokoju i nic nie ruszone nawet woda nie spuszczona z starych kaloryferów. nic nie robią. a po 20 napewno już będziemy chcieli tam spowrotem wejść i mieszkać, żyć. byłam dziś na mieszkaniu i normalnie szlag mnie chyba jasny trafi. ciekawe kiedy chcą zacząć
 
Karola z tego co czytalam na stronie Ujastka to trzeba takie zaswiadczenie, mam zamiar w poniedzialek na wizycie wziąć takie od lekarza
Debi dobrze wiedzieć, ze któraś z nas z KRK bedzie rodzic w NArutowiczu, zdasz relacje ;-) Karola a Ty z Żeromskiego ;-) chociaz my to mozemy sie spotkać gdzies na porodówce ;-)

nikamo zdrówka Ci życzę!

Właśnie! jak mam iść na dół co chwilę siku to już mi się tego sikania odechciewa :no: No, ale mus to mus.
A ja jeszcze nie odkryłam co to są zatwardzenia i mam nadzieję nie odkryć :sorry2: W zamian czasami kilka razy dziennie idę do kibelka odrobinę schudnąć ;-)
niestety ja juz odkryłam, co to jest, od kilku dni :-(

dzieki dziewczyny za słowa wsparcia z morfologią i czepiania sie tej samej żyły wciąż.. juz dzis uslyszalam, ze co ja taka delikatna jestem :baffled:
kiepski dzień mam dzis a wieczór jeszcze gorszy, znów ryczę z byle czego i nie bede Was zarażać, dobrego wieczorku Wam życzę!
 
Karola z tego co czytalam na stronie Ujastka to trzeba takie zaswiadczenie, mam zamiar w poniedzialek na wizycie wziąć takie od lekarza
Debi dobrze wiedzieć, ze któraś z nas z KRK bedzie rodzic w NArutowiczu, zdasz relacje ;-) Karola a Ty z Żeromskiego ;-) chociaz my to mozemy sie spotkać gdzies na porodówce ;-)

kiepski dzień mam dzis a wieczór jeszcze gorszy, znów ryczę z byle czego i nie bede Was zarażać, dobrego wieczorku Wam życzę!

Ja mam jeden szpital i problem gdzie rodzić rozwiązany ;-) :laugh2:
Życzę żeby szybko humorek wrócił do normy. A jak nie to będziemy inaczej z nim rozmawiać!!
No, to postraszyłam :cool2:
 
Czy wszystkie planujecie iść do szkoły rodzenia????
nie planuję bo dla mnie to strata czasu i pieniędzy. Tak samo jak posiadanie własnej opłaconej położnej.
Mam wskazanie do cc ale tak sobie myślę że jakbym się na początku października za mycie okien wzięła i sprzątanie w pawlaczach.. może jakieś wycieczki po schodach ( wysokie 3piętro) to ta moja szyjka się przeprosi i sama otworzy jak trzeba i mała wyjdzie którędy trzeba :-D


Wróciłam własnie od lekarza i niestety mam zapalenie oskrzeli dostałąm Duomox i wziewy :(((((
no nie!!
koniecznie coś osłonowego mocnego bierz bo duomox to silny antybiotyk jest.
I duużoo zdrówka.


zrobiłam gołąbki bez zawijania, takie z siekaną kapustką w środku (małż sikał :-) ) i wyszły pycha

nie zmieniam postu, niechaj radość wśród złośliwców zagości
oj jak dobrze że nie zmieniłaś.. parsknęłam śmiechem.. ale mnie to rozbawiło :) kocham literówki :-D
 
reklama
Witajcie Babeczki:)

Ja tylko na chwilke wpadłam żeby dac znak życia. Doczytam Was wieczorkiem bo teraz padam ze zmeczenia. Wróciłam własnie od lekarza i niestety mam zapalenie oskrzeli dostałąm Duomox i wziewy :(((((
Pozdrawiam Was mocno !!
Ojej zdrówka.
Majeczka czyżby hormony Ci dzisiaj szalały?
Ja też mam rodzinę w niemczech i to raczej zależy od osoby żeby nie kąpać maleństwa przez tydzień.Ja sobie tego osobiście nie wyobrażam ,mojego starszego synka kąpiemy codziennie i nawet jak jest chory to szybki prysznic mu robimy, przez 6lat może z 5 razy poszedł tylko przetarty mokrym ręcznikiem. Wiedział ,że po kąpieli bajeczka i spać ,a teraz to więcej sobie pozwala,ale nie wykąpany nie pójdzie spać.
 
Do góry