reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2012

reklama
witam i ja. kotek podsypia amelka siedzi i bajki oglada mezasty do up pojechal wiec chata wolna.....czyli musze ogarnac bo malz jak jest w domu to przed kompem siedzi i nic nie zrobi....wczoraj nawet amelka stala za jego plecami wolajac tata siuku jest i majty po kostki ma spuszczone a ten siedzi i nic:wściekła/y:wchodze do pokoju mowie ze mu dziecko za uchem wola ze siku zrobione i chce zeby jej pomoc gacie naciagnac spowrotem...."niezauwazylem nawet kiedy sikala":szok::wściekła/y: przysiegam ze jak on na juz do pracy nie pojdzie to go stluke na kawasne jablko :angry:
wczoraj pojechal do dermatologa dos zpitala bo mial taki dziwny pieprzyk....ogolnie ma ich sporo ale ten jeden mi spokoju nie dawal. wycieli mu to badziewie od reki wiec teraz chodzi i steka bo szwy go ciagna hehe ale przynajmniej ma z glowy i nie bede juz za nim chodzic i gadac:tak:;-)

ja w pl jak jestem to tez uzywam od poczatku dla mlodej kosmetykow z nivea...tu niestety nie ma takowych bo nie zalecaja dla malego bobo wogole nic poza woda i kremem oliatum. a dla amelki od poczaku oliatum uzywamy bo miala ciagle sucha skore i nie wiedzielismy od czego...teraz juz wiem ma azs wiec walczymy dalej z jej skora:sorry2::dry:
 
Paula- dla babci, czyt. dla mojej babci.. a jej prababci- źle się wyraziłam :-D;-) a mama pomaga mi dziś przy praniu dywanów.. :-p:-p;-)
 
Paula - kuchnia gotowa, więc można rozpieszczać fachowców :-) ale z zaznaczeniem, że wykąpią się dopiero, jak skończą łazienkę :-D:-D:-D
Dobry pomysł!! Nawet bardzo, tylko te cwane istoty biegają do łazienki na dół. Mam zamknąć na klucz?! :cool2:

Malinowa P, super, że kuchnia będzie już gotowa, a Ty nie namęcz się za bardzo przy tym sprzątaniu
Odpoczywam od czasu do czasu i wtedy zaglądam do was :-)
wczoraj odkrylam ze wirowanie prania na 700obrotow i ustawienie latwego prasowania wyklucza koniecznosc prasowania :tak:.
Wypróbuję przy następnym praniu :cool2:
Paula- dla babci, czyt. dla mojej babci.. a jej prababci- źle się wyraziłam :-D;-) a mama pomaga mi dziś przy praniu dywanów.. :-p:-p;-)
No i całe jej szczęście!! Dywany nie łatwa sprawa ;-)
 
Moja siostra mieszka w Niemczech. TAm dziecka nie kapie się az pepek odpadnie. A potem tylko raz w tygodniu.

Ja uzywalam poprzednio proszku Dzidzius i teraz tez zamierzam a potem jakiegos normalnego sensitiv.
KOsmetyki pierwsze mialam Hipp a potem Nivea i Rossman.

JA dzis obiad ugotowałam, posprzatalam 2 lazienki, wrocilam ze sklepu i padam na twarz
 
Jutrzenka, aż przy następnym praniu i ja zerknę na te obroty bo byłoby to dla mnie idealne rozwiązanie :-)

Ja tak samo miałam zabrać się dzisiaj za wycieranie kurzy i jakieś małe sprzątanie, ale jakoś nie mam weny. Zupkę ugotowałam, zaraz wstawię drugie danie, w między czasie z Olusiem na dwór i tak dzień jakoś leci.

Polcia, dobrze, że mama wreszcie wzięła się żeby Ci pomóc :-)
 
Hej dziewczyny, w Krakowie pada ale jest przyjemnie,troszke jak poczatek jesieni,idealna pogoda na robienie przetworów:-)

Majeczka wiem co czujesz,ja mam tak samo z żyłami,pobieranie krwi to dla mnie trauma,zawsze rozgrzebuja mi żyły.

Karola ja chodze na szkołe rodzenia ale połowe zajęć odpuszczam bo to strata czasu
 
reklama
na zakupy nie bardzo mi się chce iść bo co chwilkę deszcz pada....

Czy wszystkie planujecie iść do szkoły rodzenia????

U nas od wczoraj tropiki. Znów zaprzyjaźniłam się z wiatrakiem i nie rozstajemy się na krok ;-)
Ja idę na szkołę od 20 sierpnia (kurs 2-miesięczny, spotkanie raz w tygodniu 2 godziny plus basen), to chyba do rozwiązania pochodzę lub im urodzę prezentacyjnie :laugh2:
Położna mówiła, że to nie za późno mimo mojego terminu na +/- 11.10. To chyba wie co mówi :-)
 
Do góry