reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

nasze 24+2 :)
DSC00099.JPG
 

Załączniki

  • DSC00099.JPG
    DSC00099.JPG
    116,9 KB · Wyświetleń: 216
reklama
Hej dziewczyny witam przyszłe mamy
Jestem tu nowa ale czytam i postanowiłam napisać. Eh jak tak patrzę na wasze brzuszki to zazdroszczę ja mam termin na pod koniec sierpnia
I powiem wam że każdy kto mnie spotka i pogada nie wierzy ze jestem w ciąży. brzucha zero praktycznie nic :-(
 
hej :) synek? coreczka?
nie wszystkie mamy widoczne, co brzuszek to inny :)

moj przez noc poszedl troche do gory, obudzily mnie kopniaki kolo pepka, jestem zachwycona nawet udalo mi sie nagrac :D co do nagrywania ostatnie dni czailam sie tak, ze telefon zaczal wolac, ze pamieci mu brakuje - co sie dzidzia mocniej ruszala lapalam za tel i usilowalam uwiecznic (do dzis bez efektu musze to pokasowac [emoji23] kto normalny ma na telefonie lacznie z pol godziny nieruchomego brzucha [emoji23])
 
Hej dziewczyny witam przyszłe mamy
Jestem tu nowa ale czytam i postanowiłam napisać. Eh jak tak patrzę na wasze brzuszki to zazdroszczę ja mam termin na pod koniec sierpnia
I powiem wam że każdy kto mnie spotka i pogada nie wierzy ze jestem w ciąży. brzucha zero praktycznie nic :-(
Lenka25 witaj, zapraszamy do nas !!! Brzuszek lada chwila ci wyskoczy na pewno u każdej to inaczej :)
 
Dziękuję napewno będę pisać. Gdyż z mężem mieszkam od niedawna gdzie indziej zupełnie nikogo nie znam i porozmawiać nie mam z kim :-( a od początku ciąży prawie na zwolnieniu bo ciąża zagrożona i juz wariuje.
A widząc brzuszki innych pan zazdroszczę może to dlatego że kilka lat pracowałam jako instruktorka zumby i mięśnie mam dość mocne. Ale chciałabym od niedawna czuje ruchy maleństwa a brzucha nie ma he i do tego brak wiedzy na temat płci he ciągle się wierci nie pokazuje :-)
 
Dziękuję napewno będę pisać. Gdyż z mężem mieszkam od niedawna gdzie indziej zupełnie nikogo nie znam i porozmawiać nie mam z kim :-( a od początku ciąży prawie na zwolnieniu bo ciąża zagrożona i juz wariuje.
A widząc brzuszki innych pan zazdroszczę może to dlatego że kilka lat pracowałam jako instruktorka zumby i mięśnie mam dość mocne. Ale chciałabym od niedawna czuje ruchy maleństwa a brzucha nie ma he i do tego brak wiedzy na temat płci he ciągle się wierci nie pokazuje :-)

nie martw sie, napewno zaraz wyskoczy brzuszek :) moja kolezanka nie miala nic az do 7 miesiaca, dopiero pozniej zaczeli rosnac :)

8cd2318e1dd860eaeb11a40308c1b0c6.jpg
3037c270677d94d34a7575fd63768d2e.jpg
a to nasze 22 tygodnie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lenka nic się nie martw. Brzuch ma to do siebie, że lubi po prostu wyskakiwać, u mnie tak było :) Poza tym jeśli masz taką budowę ciała to faktycznie to może być przyczyna. Na pocieszenie dodam, że wielki brzuch jest fajny, ale jego zalety kończą się w momencie kiedy trzeba zawiązać buty albo wstać z kanapy w sposób adekwatny do wieku itd. :) Wielki brzuch nie przesądza o tym, że wszystko jest ok :)
Fajnie, że jesteś i zapraszamy do aktywności na forum :)
 
reklama
Pozatym to moja druga ciąża i wyobraźcie sobie ze w pierwszej ciąży przytyłam 45 kg hehe każdemu jak o tym mówiłam to wow masakra hehe aż trudno uwierzyć
 
Do góry