reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

No ja ani łóżeczka wózka zupełnie nic nie odzyskałam i teraz już wiem że wszystko kupie ale nikomu nie pozycze juz o nie never za dużo mnie to kosztuje hehe :-D juz nie mogę doczekać się usg. Fajnie byłoby mieć parke taka hehe
 
reklama
Papercut uu to i tak już masz większość ja zupełnie nic. Po swoim synku wszystko pozyczylam a potem nie odzyskałam heh teraz mam nauczkę dobry zwyczaj nie pożyczaj hah

No dokładnie jak ja po córce najmniejsze ciuszki. Teraz musze wszystko kupic tylko nie wiem jeszcze w jakim kolorku
 
Kup standardowe kolorki :-) jak mi tym razem maleństwo się obróci nie pokaże to tak ja zrobię żeby chociaż cokolwiek mieć
 
jak ja bylam na usg pani doktor mi walila glowica po brzuchu zeby sie dzidzia przekrecala i dala sie pomierzyc itp :D usmiechnij sie ladnie to moze da rade :D
 
reklama
Do góry