reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

@nati92 super zdjecie, mega. widze, ze mialas kolczyk w pepku, wyjelas na samym poczatku? tez mam, pytalam lekarza powiedzial, zeby nie wyjmowac bo moga mi sie zrobic dziury ale za granica oni do wszystkiego maja inne podejscie wiec wole doradzic sie Ciebie
 
reklama
ja mialam i gin powiedziala zeby wyciagnac bo jak bedzie brzuch rosnac to z kolczykiem w kanale zrobi sie krater zamiast dziurki
 
Poczatek 24 tygodnia, juz blizej niz dalej a brzuszek hmmm... _20160416_205355.JPG
 

Załączniki

  • _20160416_205355.JPG
    _20160416_205355.JPG
    570,6 KB · Wyświetleń: 214
No właśnie z tymi kolczykami każdy inaczej, mi znów koleżanka powiedziała, że jak wyjela to taka okropna dziura w pepku jej się zrobiła. Ja kupiłam taki specjalny kolczyk ciążowy z sylikonu ale i tak się zastanawiam czy nie wyciągnąć bo tak jak paperecut napisała, że też może się zrobić krater [emoji16][emoji16]
 
no jak sobie wyobrazam ze mialby kolczyk dalej byc to skora jest tak napieta ze nie zmiescilby sie i sila rzeczy wlot i wylot by sie powiekszal, nie chce myslec jak by to wygladalo jak pepek sie wywroci na 2 strone :D lepiej wyjac i najwyzej 2 raz zrobic pozniej - piercerzy tak doradzaja ;)
 
reklama
Do góry