reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Pozatym to moja druga ciąża i wyobraźcie sobie ze w pierwszej ciąży przytyłam 45 kg hehe każdemu jak o tym mówiłam to wow masakra hehe aż trudno uwierzyć

ojej jak duzo! udalo ci sie wszystko zrzucic? zumba? :D

Lenka Na pocieszenie dodam, że wielki brzuch jest fajny, ale jego zalety kończą się w momencie kiedy trzeba zawiązać buty albo wstać z kanapy w sposób adekwatny do wieku itd. :)

hahah zgadzam sie w 100% wstawanie jak niedolezna staruszka postekujac ♡
 
reklama
DSC_0441.JPG to mój szkrab Karol a w brzuszku jak narazie znak? Może za tydzień się dowiemy ;-)

Tak zumba i masażem bańka chińska które również w swojej pracy wykonuje :-) fakt półtora roku wracałam do formy ale znajomi byli w totalnym szoku
 

Załączniki

  • DSC_0441.JPG
    DSC_0441.JPG
    471,1 KB · Wyświetleń: 167
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czyli jest nadzieja [emoji3] ja sie strasznie boje ze sie rozrosne jak jakis potwor mam sklonnosci do tycia a teraz jakos szczegolnie z jedzeniem sie nie ograniczam a na pozniej plan fit mama [emoji4]
 
czyli jest nadzieja
emoji3.png
ja sie strasznie boje ze sie rozrosne jak jakis potwor mam sklonnosci do tycia a teraz jakos szczegolnie z jedzeniem sie nie ograniczam a na pozniej plan fit mama
emoji4.png

Jestem raczej osoba która nie lubi wydawać bezsensu pieniędzy a jak już to robie to rozsądnie i z głową. I nie wierzę osobiście w kremy na rozstępy itp ja osobiście tylko oliwka i tyle a po porodzie bańka chińska ;-)
 
ja tez nie lubie wydawac pieniedzy bez sensu, planuje megadlugie spacery szybkim krokiem cwiczenia w domu i dietke :) a co do banki chinskiej ja mam naczynkowa cere i cala w pajaczkach jestem, to chyba przeciwwskazanie?

aha i jeszcze chcialam zapytac te 45kg bo musialas lezec czy co sie stalo?
 
Lenka witaj, wow tyle kg. Ja w pierwszej ciazy przytylam 25 kg I wydawalo mi sie duzo, potem jakos wszystko zgubilam, a po drugiej ciazy przytylam duzo mniej ale walczylam pol roku cwiczeniami I zdrowym zywieniem;) najgorszy I mnie to cellulit to moja zmora, tyle razy zastanawialam sie bad ta banka, ale ja tez mam naczynkowa skore, wiec chyba Nie bardzo...
 
Wiesz co Papercut hmm aż wstyd się przyznać te 45 kg to zwykły rezultat objadania się. Jadłam non stop w dzień w nocy pobudka bo jestem głodna itd. Wiec od 5 miesiąca nie pracowałam bo chodzić nie dałam rady. Lekarz był załamany ze się doprowadziłam do takiego stanu ja po porodzie tez ostro jak zobaczyłam ta zwisajaca skórę aż do...masakra wstydzilam się sama siebie dopiero mąż mnie zmotywowal żebym nie poddawala się i zaczęłam spacery masaże i różnych rzeczy mnóstwo. I efekty był zachwycający Zostawiłam Sobie zdjęcie jedno i to moja motywacja nawet w pracy kobietom pokazywałam przed ćwiczeniami jak wyglądałam i ze wszystko możliwe jest :-) jednak przy tej ciąży patrze na to co jem. Nie gloduje się niczego nie odmawiam sobie ale też jem z rozsądkiem.
No i dużą kwestia jest pewnie też to ze jako instruktor miałam dietę bogata w witaminy i będąc teraz w ciąży aż tylu nie potrzebuje przez co nie mam zbyt dużego apetytu.
W sumie tym razem przytyłam malutko

A co do masażu owszem przeciwwskazania to między innymi naczynkowa cera. Ale też jeśli np na brzuszku miałabyś skórę ok mogłabyś nawet sama sobie delikatnie średnia banieczka masować. Wszystko zależy od stanu skóry

Hej beatko :-) owszem przeciwwskazania
Ale tak jak pisałam zależy od stanu skóry wiadomo żeby nie było efektu pogorszenia poza tym zanim się zabierzemy do masażu trzeba ocenić wszystko nawet to czy się na coś choruje bo masując oddzialujemy nie tylko na skórkę i mięśnie ale na większość naczyń ;-) bo często na uczelni mówiono ze ciąża to przeciwwskazania zaś na praktyce i potem w pracy spotkałam się ze ciężarne chodzą na masaże z tym ze są dopasowane na stan. Czego sama nie praktykuje chyba się boje bo jednak masaż pobudza tez i wiadomo odpowiada się wtedy za kobietę i mała istotke :-)

Czy wy dziewczynki :p robilyscie czy robicie juz jakieś przygotowania wyprawki? Bo ja to zupełnie nic z racji niewiadomej płci.
W prawdzie mam mnóstwo rzeczy dla dziewczynki bo mój synuś miał nią być heh ale się nie przydały...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja mam z odzysku mnostwo ubranek i nosidelko do samochodu :D oraz obiecane lozeczko i wozek i tyle narazie jestem w lesie!
 
Papercut uu to i tak już masz większość ja zupełnie nic. Po swoim synku wszystko pozyczylam a potem nie odzyskałam heh teraz mam nauczkę dobry zwyczaj nie pożyczaj hah
 
reklama
tak to chyba jest z przechodnimi rzeczami, ze jak puscisz w swiat to pooszloo i tyle widzialas :D

ja sie wlasnie zastanawiam, dostalam ubranka od paru osob jak ja potem bede wiedziala ktore czyje jak beda chcialy spowrotem zeby komus oddac
 
Do góry