reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki w kuchni :-)

Na mnie czeka pasztet i kielba swiezusie robione przez mojego chrzestnego i jutro na sniadanie bede wcinac[emoji1]

f2w3d5qpg42bnawz.png
 
reklama
1475929919-svznd1.jpeg


A propo pizzy ;) my pewnie przy weekendzie zamówimy, choć mój tyje (+5kg) i śmiejemy się że w ciąży ze mną jest...i powinnismy uważać :)
Na dziś knedle u Mamy i barszcz ukraiński. Jutro jedziemy na 14 na obiad do Babci to będzie omomomomomommmm oby zrobiła swoją pyszną kapustę ma ciepło :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale mam smaka na ciasto...tylko nie mam piekarnika (w kawalerce miałam miejsce albo na piekarnik albo zmywarkę i wiecie co wygrało ;) )... chciałam kupić jakiś multicooker czy inne urządzenie, ale jeszcze si nie zabrałam, i nie jestem pewna jakie :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale mam smaka na ciasto...tylko nie mam piekarnika (w kawalerce miałam miejsce albo na piekarnik albo zmywarkę i wiecie co wygrało ;) )... chciałam kupić jakiś multicooker czy inne urządzenie, ale jeszcze si nie zabrałam, i nie jestem pewna jakie :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Zrób coś bez pieczenia - sernik na zimno albo jagielnik, nawet wrzucałam przepis na kulinarnym.
 
reklama
Ta szarlotke się piecze :)
My właśnie robimy rogaliki drożdżowe z marmolada. I też nie mam piekarnika. Jak wprowadziliśmy się tu do mieszkania to kuchnia była zrobiona, ale bez piekarnika i zmywarki. Zmywarkę wstawiłem, ale piekarnika jeszcze nie. Kupiłam na Olx nowy prodiż za grosze i piecze super. Taka pamiątka z PRL ;)

f2w33e3k0rq6mc1d.png
 
Do góry