reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

PAPCIU, to teraz kolezanki zebrac, zainwestowac i otworzyc cos swojego !
Nienawidze takich osob lizacych tylki... Z reszta... kto lubi :-)
 
reklama
harsh nie da rady tzn może by dało ale u mnie w miescie jest tyle kwiaciarni że aż za dużo nie ma szansy sie wybić

puki co mam doła nie moge sie zdecydować na łóżeczko i wogóle każdy sie oferował że sypnie kasa a tu nic :crazy: a u nas nedza z kasa musze cos wykombinować jeszcze z wózkiem bo300zl wisze ech szlag by to trafił:wściekła/y:
 
Witam dziewczyny :)
kopę lat mnie nie było i pewnie już o mnie zapomniałyście. W sumie nei wiem czemu tak wyszło, że ostatnio nie pisałam, ale chyba mogę to zwalić na zamieszanie ze ślubem, potem przeprowadzka, w pracy brak czasu a w domu komputer nie działa eh ...
Obiecałam jakiś czas temu, że jak będzie po ślubie to wrzuce kilka fotek, więc oto i one: :) - anusia - Talent - Re.pl
Brzuszek rośnie w zaskakującym tempie - pewnie nie tylko mi ale wszystkim... Kilogramy przybywaja. Jesień za oknem i taka szarość dnia :)
 
Dzień doberek :)

U mnie dzisiaj strasznie pochmurno, szaro, buro i ponuro na zewnątrz, ale w domku cieplutko, spokojnie i błogo.. Synuś sobie harcuje po śniadanku, ale chyba daje mi znać, że coś jeszcze by wszamał ;) i to najlepiej coś z czekoladą hahaha a mama ma już prawie 7kg na plusie.....
Zmartwiłam się jak czytam, że u wielu z was wycieka siara, bo u mnie nic i mam wrażenie, że cycki mi zmalały ;) Oby tylko wszystko było ok i będę miała pokarm.. Mama karmiła mnie i brata krótko, ale muszę spytać właściwie dlaczego..

Katjusza dziękuję Ci za to, co napisałaś w związku z religiami :)

Milusia napisz jak wrócisz od gina, co z tymi skurczami..

Pospałam dzisiaj chyba z 11h (oczywiście z przerwami ;) i nie mam w ogóle ochoty nigdzie się ruszać.. Fredzikowi też się udziela, bo śpi jak zabity na drugim krańcu kanapy, a wygląda przy tym przesłodko :)) Czekamy więc na powrót mężusia z pracy..
 
ale dostałam apetytu na chrupiącą bułke z dżemem truskawkowym i kakao a oprocz kakao w domu nic nie ma a nigdzie nie wychodze bo leje ale coś nosem czuje że chyba obiad zaraz bedzie:)
 
Papciarkowa, niestety niektórzy to mają tupet - mówię tutaj i o tej babce i o szefowej. Nie rozumiem jak można tak traktować ludzi. Niestety dzieje się tak w wielu firmach, znam przypadki gdzie osobom po np. 7 latach dobrej pracy raptem wręczano wypowiedzenie. Laska szła na rozmowę i myślała, że idzie po awans a dostała wypowiedzenie. Bardzo dużo zrobiła dla firmy i była dobrym pracownikiem a potraktowano ją jak śmiecia. A są tacy, którzy g.ó.w.n.o umieją a właśnie umieją dobrze w dupę włazić i pracują, szok!

Futrzaku, dopisz proszę na listę rzeczy niezbędnych do szpitala nakładki jednorazowe na toaletę. Ja uważam, że to bardzo przydatne, łatwiejsze w użyciu niż wykładanie papierem a też się je spłukuje, no i można normalnie na kibelku usiąść. Jeśli chodzi o golarkę i podkłady to zależy od szpitala. Podkłady szpitalne są według mnie średnie, takie flizelinowe i nieprzyjemne, bo się pocą. Polecam za to te z belli. A i gatki jednorazowe flizelinowe, wg mnie lepiej kupić takie siatkowe, które można wyprać, oddychają i wg mnie lepsze niż te flizelinowe jednorazowe.
 
Ostatnia edycja:
also a no maja tupet a szefowa strasznie narwana na kase była my na reke miałyśmy tylko najniższa krajowa i nic pozatym wypłata dawana do żółtego grosza i za każdym razem przy odbieraniu wypłaty czułyśmy sie jakbyśmy kradły jej ta kase a najbardziej rozwaliła mnie tekstem po wszystkich świetych gdzie 2 dniowy obrót to był ponad60tys że nie bedzie żadnej premi bo był słaby utarg wiec nam rece opadły w sumie na końcu nam dała po50zl ale z wielkim ale
i tak jak piszesz ja jak szłam po wypowiedzenie to myślałąm ze mnie przeniesie na nowy punkt który od podstaw ja sama robiłam i jej wczesniej mówiłam że mimo że codziennie po 12h z weekendami to by mi bardziej tam pasiło bo busa miałam pod nos a tu prosze niespodzianka mało tego szybko poszłam na l4 a ona nasłała na mnie kontrole ze zusu i po10 dniach juz miałam komisje i mi zabrali chorobowe fajnie nie?
 
reklama
Mam nadzieje, że teraz będę z Wami na bierząco. Właśnie pooglądałam Wasze brzuszki ciążowe i poczytałam ile Wam kg przybyło i normalnie zazdroszczę, bo ja jestem już 12 kg na plusie. Czyli na koniec będzie pewnie plus 30. Aż strach się bać ...
 
Do góry