reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Hej dziewczyny, jestem tu nowa. 🤗
Mam niepewną sytuację ze swoimi wynikami bety. To moja pierwsza procedura i pierwszy w życiu transfer. 🍀🍁
Już znalazłam sporo przykładów na różnych forach zarówno zdrowej ciąży, jak i pustego jaja płodowego z wyników podobnych do moich. USG mam w poniedziałek, mam nadzieję, że będzie chociaż pęcherzyk w dobrych rozmiarach, jeśli implantacja była z opóźnieniem to serduszko może też będzie dopiero po 30 dpt.

Martwię się 😔
Czy któraś z Was zna jakieś pozytywne historię przy niskiej becie?

07.08 - transfer ET 4.1.1 🌺
7 dpt - beta 3,4 mlU
9 dpt - beta 13,6 mlU (300%)
12 dpt - beta 54,4 mlU (169%)
14 dpt - beta 161,7 mlU (198%)
20 dpt - beta 1490 mlU (średni przyrost 110%)
26 dpt - beta ?? + USG
 
reklama
Hej dziewczyny, jestem tu nowa. 🤗
Mam niepewną sytuację ze swoimi wynikami bety. To moja pierwsza procedura i pierwszy w życiu transfer. 🍀🍁
Już znalazłam sporo przykładów na różnych forach zarówno zdrowej ciąży, jak i pustego jaja płodowego z wyników podobnych do moich. USG mam w poniedziałek, mam nadzieję, że będzie chociaż pęcherzyk w dobrych rozmiarach, jeśli implantacja była z opóźnieniem to serduszko może też będzie dopiero po 30 dpt.

Martwię się 😔
Czy któraś z Was zna jakieś pozytywne historię przy niskiej becie?

07.08 - transfer ET 4.1.1 🌺
7 dpt - beta 3,4 mlU
9 dpt - beta 13,6 mlU (300%)
12 dpt - beta 54,4 mlU (169%)
14 dpt - beta 161,7 mlU (198%)
20 dpt - beta 1490 mlU (średni przyrost 110%)
26 dpt - beta ?? + USG
czekaj na USG, przyrosty wcale nie są złe co prawda nie robione co 48h, ale nie ma co się nakręcać tylko czekać do poniedziałku ;) odpoczywaj i ciesz się z Groszka i że beta ruszyła ! A to sukces w ivf :)
 
Bardzo dziękuję 🤗
Przy moim pierwszym invitro bylam bardzo pozytywnie nastawiona, na leki teagowalam dobrze chociaz bylam blisko przestymulowania. Udalo sie zajsc w ciaze ( upragnona, wyczekiwana) niestety poronilam w 13 tyg ale dziecko przestalo sie rozwijac gdzies kolo 10tyg.
Dlugo zajelo mi zebypodejsc ponownie bo az 9 lat.
Do drugiego zabiegu podeszlam tak o. Jak sie uda to super a jak nie to trudno. I jutro moja coreczka bedzie bochodzic 1 urodziny.

Mam nadzieje ze za bardzo sie nie stresujesz bo to ma tez ogromny wplyw.
 
Przy moim pierwszym invitro bylam bardzo pozytywnie nastawiona, na leki teagowalam dobrze chociaz bylam blisko przestymulowania. Udalo sie zajsc w ciaze ( upragnona, wyczekiwana) niestety poronilam w 13 tyg ale dziecko przestalo sie rozwijac gdzies kolo 10tyg.
Dlugo zajelo mi zebypodejsc ponownie bo az 9 lat.
Do drugiego zabiegu podeszlam tak o. Jak sie uda to super a jak nie to trudno. I jutro moja coreczka bedzie bochodzic 1 urodziny.

Mam nadzieje ze za bardzo sie nie stresujesz bo to ma tez ogromny wplyw.
Ja miałam bardzo dużo stresów w ciągu ostatnich dwóch lat..ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Nie chce też się od razu nastawiać, co mam być to będzie🤷🏽‍♀️Kilka lat starań, po czym okazało się jak zmieniłam ginekologa, że tylko in vitro. Załamałam się, bo, nie stać mnie było na to, ale teraz, gdy weszła refundacja - jest cień szansy. Warto spróbować. 😉
 
reklama
Do góry