reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Jaka jest logika firm robiących biustonosze, które NORMALE staniki robią do G/H, a biustonosze do karmienia do rozmiaru E? xD Rozumiem, że cycki w trakcie ciąży i karmienia się statystycznie pomniejszają?
Ryan Reynolds Ugh GIF by 20th Century Fox Home Entertainment
 
reklama
W etam kupowałam, ale się zraziłam, bo nie trafiłam z rozmiarem 😅 ale tam to na fiszbinach i jakiś fancy komplecik z ponczochami. Potem Przerobiłam change lingerie, Pani mi fajnie dobrała rozmiar w sklepie i miałam na fiszbinach ale cienkie i ostatnio ta fiszbinach wylazła 😔😭 potem randkowałam z bonprix i kupiłam fajne minimizery, bez fiszbin i bez wypełnienia, ale myślę, że nie będą się sprawdzały jak cycki trochę urosną, bo nie podtrzymują jakoś super. 🙉
U mnie minimizery z Bonprix fajnie się sprawdzały (wprawdzie tylko jeden model ale w kilku kolorach) i nadal są ok jeszcze. Zaletą są szerokie ramiączka i dobre krojenie całkiem elastycznych miseczek. Też przypuszczam jednak, że niedługo już mogą być za małe.

Musze sprawdzić ten Spotlight, akurat w Triumphie jeszcze nic nie kupowałam i przeprosić się z etam i change lingerie, bo zakresy rozmiarów mają baaaardzo duże (choć pewnie będzie drożej niż w bonprix).
Spotlighty też mają różne modele, chodziło mi o taki jak w załączniku. Mimo, że cienkie ramiączka to w ogóle ich nie czuć, bardziej przewiewne niż Bonprix i bdb podtrzymanie dużego biustu.
 

Załączniki

  • Screenshot_20240819_130653_Allegro~2.jpg
    Screenshot_20240819_130653_Allegro~2.jpg
    132,3 KB · Wyświetleń: 41
  • Screenshot_20240819_130615_Allegro~2.jpg
    Screenshot_20240819_130615_Allegro~2.jpg
    122,2 KB · Wyświetleń: 41
Jaka jest logika firm robiących biustonosze, które NORMALE staniki robią do G/H, a biustonosze do karmienia do rozmiaru E? xD Rozumiem, że cycki w trakcie ciąży i karmienia się statystycznie pomniejszają?
Ryan Reynolds Ugh GIF by 20th Century Fox Home Entertainment
Też to zauważyłam i tak sobie pomyślałam, że ja się mogę nie zmieścić nosząc normalnie D, a gdzie ktoś z większą powierzchnią użytkowo-erotyczną...
 
A noworodka jak ci przykładali skin to skin to już umytego? 🤔
Też czytałam, że wiele dziewczyn mówi, że ani plamki nie miały i też się dziwiłam 😯
Ja właśnie nie chcę koszulek, nawet męskich bo nie dość że są za krótkie jak na moje poczucie komfortu to w dodatku utrudnione jest po porodzie położenie dziecka na piersi.


Stringi 😁
Ale najważniejsze było: dezodorant, pasta i szczoteczka 👍
Nie przykładali. Synka od razu zabrali na intensywną
Jaka jest logika firm robiących biustonosze, które NORMALE staniki robią do G/H, a biustonosze do karmienia do rozmiaru E? xD Rozumiem, że cycki
Ja mam miseczkę F i na for mommy znalazłam. Nie są super ale ogarniają:)
 
reklama
Cisnę cisnę i nic 😜 w ktorym tygodniu Tobie udalo się pierwszy taż złapać serduszko?
Pierwsza próbę szukania serduszka miałam 4 dni temu , kiedy byłam 11+0 i wtedy też pierwszy raz znalazłam . I w ogóle pierwszy raz też usłyszałam serduszko , bo ginekolog nie pozwalał wcześniej słuchać .
 
Do góry