reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Ja z kolei mam problem ze stanikami. Generalnie z tego co widzę, to już mi się lekko cycki powiększyły, a myślę, że będzie jeszcze gorzej. 😒 Znalazłam fajnę na bonprix, z pełną rozmiarówką (noszę 75E/F) i patrzyłam na ciążowe u nich już coś w stylu 75G i generalnie mało modeli miało miseczkę G (w większości kończyły się na E/F 😟).
Też mam problem ze stanikami. Mam 75G, no może trochę więcej teraz ale póki co się mieszczę jeszcze w moje... Kupiłam niedawno Aura Spotlight Triumpha na promocji i jest najmniej odczuwalny ze wszystkich jakie mam. Bardzo dobrze podtrzymuje więc zakładam jak gdzieś wychodzę.
Po domu toleruję tylko mięciuchy bawełniane bez fiszbin. Kupiłam na zwrotach Allegro kilka bonprixowych za 16 zł i są fajne, może nie podtrzymują jakoś mega jak sportowe lub ten triumph ale też nie biegam w nich więc najważniejsze dla mnie żeby były wygodne i oddychające.
 
Też mam problem ze stanikami. Mam 75G, no może trochę więcej teraz ale póki co się mieszczę jeszcze w moje... Kupiłam niedawno Aura Spotlight Triumpha na promocji i jest najmniej odczuwalny ze wszystkich jakie mam. Bardzo dobrze podtrzymuje więc zakładam jak gdzieś wychodzę.
Po domu toleruję tylko mięciuchy bawełniane bez fiszbin. Kupiłam na zwrotach Allegro kilka bonprixowych za 16 zł i są fajne, może nie podtrzymują jakoś mega jak sportowe lub ten triumph ale też nie biegam w nich więc najważniejsze dla mnie żeby były wygodne i oddychające.
Moje dobijają co prawda do D, ale są ogólnie dość ciężkie i cienkie ramiączka odpadają. Niby się jeszcze jako tako mieszczę w swoje normalne staniki, ale jakoś mnie w nich bardziej swędzi skóra. Kupiłam ostatnio w Kiku za chyba 25 zł sportowy stanik, póki co jest spoko, ale na długo mi nie pomoże coś czuję... Jak któraś znajdzie dobrą opcję na ciężkie cycki to słucham z uwagą :D
 
do porodu radzę wziąć duża koszulkę męża, albo jakaś większą z dużym dekoltem, ona idzie potem do wyrzucenia
Rodziłam SN i nawet nie miałam na koszuli plamy po porodzie😅 teraz też ją wezmę:)
Taka torba porodowa to sobie jeszcze poczeeeeeeeeeeka :D Bardziej mi chodzi o ewentualność położenia się na jakieś obserwacje na parę dni. Chyba muszę po prostu przyzwyczaić się do myśli o nieco innych krojach niż dotąd.
Ja polecam:) mnie jak Mąż spakował to w piżamie wstyd było się pokazać, wyciągnął moje jedyne stringi z szuflady (bo przecież muszę się jakoś prezentować😅), a moja kosmetyczna to był jego dezodorant, pasta i szczoteczka😅 później już mi kazał mieć spakowana torbę więc jak trafiłam nagle do szpitala to musiał tylko dopakować kindla, ładowarki i słuchawki:)
 
Ja 10+2 dzisiaj, 3 próby z pustym i pełnym pęcherzem i nic z tego 😜
to może rzeczywiście dopiero od 16 tygodnia Twój detektor działa . Ja to w ogóle kupiłam jakiś najtańszy i tam jest napisane że niby już od 9 tygodnia ale jakoś wierzyć mi się nie chce . Kurczę , szkoda , że nie znalazłaś . Chyba musisz jednak uzbroić się w cierpliwość. Najgorzej …. 😅 ogólnie przyciskasz mocno głowicę ? Bo jak delikatnie to wiadomo , że nie znajdziesz . Ja ją dość mocno dociskałam, tak , jak na filmikach było to pokazane .
 
Moje dobijają co prawda do D, ale są ogólnie dość ciężkie i cienkie ramiączka odpadają. Niby się jeszcze jako tako mieszczę w swoje normalne staniki, ale jakoś mnie w nich bardziej swędzi skóra. Kupiłam ostatnio w Kiku za chyba 25 zł sportowy stanik, póki co jest spoko, ale na długo mi nie pomoże coś czuję... Jak któraś znajdzie dobrą opcję na ciężkie cycki to słucham z uwagą :D
Ja mam z etam. Biust prezentuje się nieźle, dobrze trzyma i najważniejsze, że mnie odcinek piersiowy kręgosłupa nie boli
 
Ja 10+2 dzisiaj, 3 próby z pustym i pełnym pęcherzem i nic z tego 😜
przyciśnij mocno tutaj gdzie jest środkowa kropka . Kierując głowice pod kość . Za kazdym razem właśnie w tym miejscu znajduje .
 

Załączniki

  • IMG_8565.jpeg
    IMG_8565.jpeg
    77,4 KB · Wyświetleń: 46
Rodziłam SN i nawet nie miałam na koszuli plamy po porodzie😅 teraz też ją wezmę:)
A noworodka jak ci przykładali skin to skin to już umytego? 🤔
Też czytałam, że wiele dziewczyn mówi, że ani plamki nie miały i też się dziwiłam 😯
Ja właśnie nie chcę koszulek, nawet męskich bo nie dość że są za krótkie jak na moje poczucie komfortu to w dodatku utrudnione jest po porodzie położenie dziecka na piersi.

Ja polecam:) mnie jak Mąż spakował to w piżamie wstyd było się pokazać, wyciągnął moje jedyne stringi z szuflady (bo przecież muszę się jakoś prezentować😅), a moja kosmetyczna to był jego dezodorant, pasta i szczoteczka😅 później już mi kazał mieć spakowana torbę więc jak trafiłam nagle do szpitala to musiał tylko dopakować kindla, ładowarki i słuchawki:)
Stringi 😁
Ale najważniejsze było: dezodorant, pasta i szczoteczka 👍
 
reklama
W etam kupowałam, ale się zraziłam, bo nie trafiłam z rozmiarem 😅 ale tam to na fiszbinach i jakiś fancy komplecik z ponczochami. Potem Przerobiłam change lingerie, Pani mi fajnie dobrała rozmiar w sklepie i miałam na fiszbinach ale cienkie i ostatnio ta fiszbinach wylazła 😔😭 potem randkowałam z bonprix i kupiłam fajne minimizery, bez fiszbin i bez wypełnienia, ale myślę, że nie będą się sprawdzały jak cycki trochę urosną, bo nie podtrzymują jakoś super. 🙉 Najlepszy stanik sportowy jaki mam jest w decathlona, piorę i noszę go na okrągło i właśnie po nim odkryłam, że cycki urosły. Po domu mam parę sportowych z pepko i primarka, choć to bardziej topy niż staniki.
Musze sprawdzić ten Spotlight, akurat w Triumphie jeszcze nic nie kupowałam i przeprosić się z etam i change lingerie, bo zakresy rozmiarów mają baaaardzo duże (choć pewnie będzie drożej niż w bonprix).
 
Do góry