reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Ja mam zaleconą dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Lekarz kazał leżeć pół godziny po aplikacji ale stwierdziłam po jakimś czasie że to nie ma sensu. O ile wieczorem po prostu idę do wyrka, to rano nie mam już na to czasu, i nic to nie zmienia, wypada dokładnie tyle samo jak przy leżeniu, dokładnie tak samo, w dokładnie tym samym czasie. Doszłam do wniosku że pochwa to nie jest przestrzeń po której ta tabletka lata jak w pudełku po butach 🙈

No to u mnie już +2 kg i o dziwo spodnie już przyciasne chociaż nie mam zachcianek na nic i jem bardzo zdrowo ;)
Ciesz się że możesz jeść w ogóle ,bo ja od wczoraj nie żyje .. wymiotuje co zjem a na dodatek głowa zaczęła boleć .. mam takie wyrzuty sumienia że z młodym leże tylko i bajki oglądam ale nie mam siły jak wstać
 
Ja w sumie dopiero od kilku dni mam objawy takie , że rano wstaje to mdli mnie przez kilka minut . Muszę wtedy szybko coś zjeść . Z kościoła wczoraj musiałam wyjsc w połowie bo myślałam , że zasłabnę . A co do zmęczenia to bez zmian , mogłabym spać i spać . Dzisiaj na obiad gołąbki . Cały tydzień pracuje z domu więc jest to czas na gotowanie , ogarnianie, leniuchowanie … no i trochę jednak pracowanie . 😂
 
reklama
Do góry