reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2025

Jaka jest logika firm robiących biustonosze, które NORMALE staniki robią do G/H, a biustonosze do karmienia do rozmiaru E? xD Rozumiem, że cycki w trakcie ciąży i karmienia się statystycznie pomniejszają?
Ryan Reynolds Ugh GIF by 20th Century Fox Home Entertainment
 
reklama
W etam kupowałam, ale się zraziłam, bo nie trafiłam z rozmiarem 😅 ale tam to na fiszbinach i jakiś fancy komplecik z ponczochami. Potem Przerobiłam change lingerie, Pani mi fajnie dobrała rozmiar w sklepie i miałam na fiszbinach ale cienkie i ostatnio ta fiszbinach wylazła 😔😭 potem randkowałam z bonprix i kupiłam fajne minimizery, bez fiszbin i bez wypełnienia, ale myślę, że nie będą się sprawdzały jak cycki trochę urosną, bo nie podtrzymują jakoś super. 🙉
U mnie minimizery z Bonprix fajnie się sprawdzały (wprawdzie tylko jeden model ale w kilku kolorach) i nadal są ok jeszcze. Zaletą są szerokie ramiączka i dobre krojenie całkiem elastycznych miseczek. Też przypuszczam jednak, że niedługo już mogą być za małe.

Musze sprawdzić ten Spotlight, akurat w Triumphie jeszcze nic nie kupowałam i przeprosić się z etam i change lingerie, bo zakresy rozmiarów mają baaaardzo duże (choć pewnie będzie drożej niż w bonprix).
Spotlighty też mają różne modele, chodziło mi o taki jak w załączniku. Mimo, że cienkie ramiączka to w ogóle ich nie czuć, bardziej przewiewne niż Bonprix i bdb podtrzymanie dużego biustu.
 

Załączniki

  • Screenshot_20240819_130653_Allegro~2.jpg
    Screenshot_20240819_130653_Allegro~2.jpg
    132,3 KB · Wyświetleń: 42
  • Screenshot_20240819_130615_Allegro~2.jpg
    Screenshot_20240819_130615_Allegro~2.jpg
    122,2 KB · Wyświetleń: 42
Jaka jest logika firm robiących biustonosze, które NORMALE staniki robią do G/H, a biustonosze do karmienia do rozmiaru E? xD Rozumiem, że cycki w trakcie ciąży i karmienia się statystycznie pomniejszają?
Ryan Reynolds Ugh GIF by 20th Century Fox Home Entertainment
Też to zauważyłam i tak sobie pomyślałam, że ja się mogę nie zmieścić nosząc normalnie D, a gdzie ktoś z większą powierzchnią użytkowo-erotyczną...
 
A noworodka jak ci przykładali skin to skin to już umytego? 🤔
Też czytałam, że wiele dziewczyn mówi, że ani plamki nie miały i też się dziwiłam 😯
Ja właśnie nie chcę koszulek, nawet męskich bo nie dość że są za krótkie jak na moje poczucie komfortu to w dodatku utrudnione jest po porodzie położenie dziecka na piersi.


Stringi 😁
Ale najważniejsze było: dezodorant, pasta i szczoteczka 👍
Nie przykładali. Synka od razu zabrali na intensywną
Jaka jest logika firm robiących biustonosze, które NORMALE staniki robią do G/H, a biustonosze do karmienia do rozmiaru E? xD Rozumiem, że cycki
Ja mam miseczkę F i na for mommy znalazłam. Nie są super ale ogarniają:)
 
reklama
Cisnę cisnę i nic 😜 w ktorym tygodniu Tobie udalo się pierwszy taż złapać serduszko?
Pierwsza próbę szukania serduszka miałam 4 dni temu , kiedy byłam 11+0 i wtedy też pierwszy raz znalazłam . I w ogóle pierwszy raz też usłyszałam serduszko , bo ginekolog nie pozwalał wcześniej słuchać .
 
Do góry