reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Jestem jakaś do dupy pechowa 🤷😭 2 tyg temu byłam na wizycie i był zarodek 6 mm razem z serduszkiem . I dziś szłam i nadal 6 mm ale już bez serduszko to tak jakby się zatrzymało po wizycie .
Genetyczne robiłam nie wiem co jeszcze zrobić żeby wiedziec co powodem ? 🤷 Zajść mogę ale trudno utrzymać . Może to cud że udało nam się i mamy 2 córki zdrowe ?🥺
Czuję że znowu zawiodłam 😮‍💨
No i coś chyba przeczuwałam ... Te piersi ... I brzuch w ogóle nie bolal tzn tak jakby się miał rozciągać. Zawsze czułam a tym razem nic. Mówiłam już w domu że czuje się inaczej nie ciążowo 🥺 i wykrakałam
Na pewno jeszcze urodzisz zdrowego dzidziusia !❤️ tak jak wspomniałaś , dowodem są Twoje 2 , piękne córeczki . Znajdź w nich siłę , nie załamuj się . ❤️ urodziłaś dwie córeczki , urodzisz i 3 dzieciątko , zobaczysz . Masz już tak ogromne szczęście , że je masz . 🥰 one są dowodem , że możesz mieć więcej . Ale mówisz że masz 2 córeczki… może powodem jest to , że np stracone dzieciątka to chłopcy ? Ponoć czasami tak jest , że organizm odrzuca pewną płeć .
 
Na pewno jeszcze urodzisz zdrowego dzidziusia !❤️ tak jak wspomniałaś , dowodem są Twoje 2 , piękne córeczki . Znajdź w nich siłę , nie załamuj się . ❤️ urodziłaś dwie córeczki , urodzisz i 3 dzieciątko , zobaczysz . Masz już tak ogromne szczęście , że je masz . 🥰 one są dowodem , że możesz mieć więcej . Ale mówisz że masz 2 córeczki… może powodem jest to , że np stracone dzieciątka to chłopcy ? Ponoć czasami tak jest , że organizm odrzuca pewną płeć .
Być może .. 🤷
Tak bardzo się cieszę że je mamy i Kocham najmocniej na świecie ♥️
Muszę się z tym znowu uporać stawić czoła będzie znów trudno 😮‍💨 miałam taką nadzieję że tym razem się uda. Brałam te zastrzyki siniaki po nich wyłaziły zaciskałam zeby przypomnienie w tel żeby pamiętać o lekach i na nic 😮‍💨😮‍💨
 
To jak ze zdjęciem, najpierw dentystka mi mówi, że zdjęcia nie, co zgadza się z tym co wyczytałam w necie, a potem mówi, że jak będzie trzeba to w drugim trymestrze się zdjęcie zrobi, bo tam są osłony na brzuch itd. 🙉 Myślę, że na żadne zdjęcie bym się nie zgodziła, jeśli naprawdę nie umierałabym z bólu. 🙄 A że nie planuje i jestem zębową panikarą, to już wolę do dentysty iść co 2 miesiące na kontrolę w czasie ciąży, niż potem martwić się potencjalnym zdjęciem (a mam parszywe i złośliwe zęby, które lubią psuć się po kryjomu tak, że na 2 wizytach nic nie widać, na 3 lekka kropka a tam duży ubytek 🤬).
Moja stomatolog na każdym etapie ciąży odmawia rtg
Mnie też bolał brzuch od praktycznie terminu miesiączki. 🙉 Różne miejsca, nasilenia, czas. Ukłuło w jajnikach, tępy w macicy, chyba wszystko co mogło mnie już raz bolało. Teraz kłuje mnie czasami z boku pod jajnikami, jak się zaśmieje albo zakaszle. Dziś 11 tydzień.
Mnie nie boli (a w pierwszej ciąży bolał tak, że spać w nocy nie moglam) I zastanawiam się czy ta moja Kitka dobrze rośnie
 
Dziewczyny ja z pytaniem: czy standardem jest robienie badania czystości pochwy w 1 trymestrze? Dociskać lekarza? Wiecie jak długo czeka się na wynik? Mi nikt nie zlecił, a mam wątpliwości czy wszystko jest ok. Doktor zajrzał i stwierdził że żadnej infekcji nie widać 😵‍💫 Ale moim zdaniem na oko to można stwierdzić czy komuś urwało rękę czy nie...

Ps. Ciężkie są moje ostatnie noce, zasnąć nie mogę bo martwię się o mojego malucha. Jeszcze tak dużo brakuje do szczęśliwego końca :(
 
Przepraszam że tak mało pisze. Ale jestem wiecznie na lekach i albo śpię albo z mężem rozmawiam ja się czuję jak by mnie walec przejechał boli każdy kawałek Ciała najgorzej ucierpiała. Miednica oraz dolna część grzbietowa Każą leżeć plackiem a ja już bym chciała wstać zacząć chodzić Bo za chwilę siły nie będę miała Tyle badań nie miałam przez całe życie A lekarze powoli mnie wkurw… i swoje mądrości muszą powiedzieć przez to że mam już sporo dzieci każą mi zakładać wkładkę bo jestem za młoda na tyle dzieci Dlatego chce już do domu do moich pociech po tym jak wygląda nasz samochód Cieszę się że tak tylko się skoczyło i że żyje
 
reklama
Przepraszam że tak mało pisze. Ale jestem wiecznie na lekach i albo śpię albo z mężem rozmawiam ja się czuję jak by mnie walec przejechał boli każdy kawałek Ciała najgorzej ucierpiała. Miednica oraz dolna część grzbietowa Każą leżeć plackiem a ja już bym chciała wstać zacząć chodzić Bo za chwilę siły nie będę miała Tyle badań nie miałam przez całe życie A lekarze powoli mnie wkurw… i swoje mądrości muszą powiedzieć przez to że mam już sporo dzieci każą mi zakładać wkładkę bo jestem za młoda na tyle dzieci Dlatego chce już do domu do moich pociech po tym jak wygląda nasz samochód Cieszę się że tak tylko się skoczyło i że żyje
No nie mogę, nawet lekarze?! Absurd 🤬

Odpoczywaj, leż - to dla twojego dobra. Musisz mieć siły żeby wrócić do dzieciaków. Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia ♥️♥️♥️
 
Do góry