reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Nie byłam :( Może kiedyś będę mogła odwiedzić to miejsce. Póki co chciałabym pojechać do kawiarni stylizowanej na świat HP 😀
W Krakowie jest taka. Te masz na myśli? Byłam tam, polecam :) choć trzeba było się na czekać w kolejce. I straciłabym worek pieniędzy na gadżety, gdyby narzeczony mnie nie podciągnął odpowiednio szybko 😅
 
Ja z kolei odwrotnie. Jestem pewna, że nie chcę karmić piersią więc będę robić wszystko żeby jak najszybciej wyciszyć laktację. Próbowałam karmić syna, potem córkę i w obu przypadkach była identyczna sytuacja. Po prostu dzieci się nie najadały, z moim mlekiem było coś nie tak, co chwilę był płacz i nerwy moje i dziecka. Jak tylko przeszłam na mm to te problemy zniknęły 🤷‍♀️
ja dwójkę pierwsza karmiłam mm a córkę piersią bo tak chciała, pierwszy miesiąc to faktycznie trudno, potem już ok. To nie jest kwestia nienajadania tylko tego, że niestety na początku przystawia się często. Ale to nie ma reguły, syn jadł mm i pięknie spał itp, a córka i tak się budziła, kwilila itp. ja postawie na to co ma być to bedzie, jak będzie chciało jeść z piersi to spoko, jak nie to też spoko
 
Wszystko we mnie krzyczy ze nie warto.
Że po co się męczyć. Ze to tyle czasu. Jak.ja zniosę ciążę. Jak urodzę. Jak to będzie.nie wiem czy nie będę żałować decyzji
ja to Cię rozumiem, ja jestem w ciąży nieplanowanej, czwarte dziecko, tutaj dopiero będzie roboty. Z tym, że ja kocham moje dzieci i nie wyobrażam sobie by ich nie bykom teraz też jeszcze nie wierzę, że to się stało,i że w tej ciąży jestem ale to minie, okres ciąży, poród itp, czasem los chce nam coś dać mimo przeciwności. U mnie to była chwila zapomnienia po dobrej zabawie a u Ciebie można powiedzieć, że mały cud
 
A mi od wczoraj nic nie smakuje 😞 już mam dość tych mdłości i wymiotów a jak głodna jestem to wchodzi tylko suchy chleb z masłem . A u was jak z tym jest?
 
W Krakowie jest taka. Te masz na myśli? Byłam tam, polecam :) choć trzeba było się na czekać w kolejce. I straciłabym worek pieniędzy na gadżety, gdyby narzeczony mnie nie podciągnął odpowiednio szybko 😅
Tak, tam jest chyba najfajniejsza. Ale w Warszawie też wiem, że jest i tam pewnie pójdę w pierwszej kolejności 😄
 
reklama
Witam się u progu długiego weekendu :)
Dziwnie zabrzmi, ale zazdroszczę awam tych objawów, bo u mnie tylko piersi i jak tylko się uspokajają, od razu panika i płacz prawie :/ tak jak dzisiaj, chociaż w nocy i rano jeszcze bolały. Poza tym nie czuje dzisiaj tego zgrubienie nad kością łonową i też już najgorsze myśli 😩
 
Do góry