reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Który tydzień?
Ja jutro mam wizytę żeby podejrzeć, czy jest serduszko. Po tych ciężkich spotkaniach z lekarzami poprzednimi, którzy komentowali, że albo nic nie widać albo widać tylko ledwo ledwo zarodek i brak tętna czyli "Nie trzeba się nastawiać " w 6+0, jestem cała w nerwach. Aż się zastanawiam, jak to wpływa ma ciążę takie denerwowanie się 😔
Więc co nie znam się za bardzo😂aplikacja pokazuje 6+3, lekarz że zarodek bardzo malutki, dopiero startuje i wygląda na 5 tydzień. Wiem że nic nie wiem😃
 
reklama
Czy któraś w was miała taki pęcherzyk ciążowy ?
IMG_3107.jpeg
 
Czy wy też się dziś tak parszywie czujecie? Głowa mnie cały dzień boli i wyjątkowo ssie w żołądku, cały dzień coś muszę jeść, bo słabo mi się robi. I muszę siedzieć przy otwartym oknie, bo inaczej się gotuję. Pogoda czy uroki okresu 8+? :D
Ja od wczoraj myślałam ,że wracam psychicznie i fizycznie do siebie ,był przepiękny dzień gdzie zachciało mi się nawet zjeść coś innego jak np. zapiekankę a nie krakersy i wodę :) zjadłam nawet kabanosa i ser żółty . Miałam Przybylski że się bardzo cieszę z drugiego dzidizusia nawet się śmiałam bardzo szczerze !:D a dzisiaj od rana tego czego nie było wczoraj jest dzisiaj .. że swoją siłą , tylko śpię ,pije wodę jem krakersy i płacze ! :( nie dawno się obudziłam więc może wieczór będzie okey :)
 
Więc co nie znam się za bardzo😂aplikacja pokazuje 6+3, lekarz że zarodek bardzo malutki, dopiero startuje i wygląda na 5 tydzień. Wiem że nic nie wiem😃
To u mnie właśnie tak było. Usunęłam apke, bo mi pokazywała, że mój zarodek to powinien być dużo większy i panikowałam.
W pierwszej ciąży, która była nieplanowana, nie znałam się na niczym, usłyszałam, że jest pecherzyk i to przyjęłam nie myśląc, że mogę stracić czy coś. Tyle nerwów mi to zaoszczędziło. A teraz po latach starań i jednej straconej trzęsę się na każdy objaw.
 
Moja koleżanka krwawiła i lekarz jej powiedział że już po wszystkim bo zarodka w macicy nie ma. A pojechała do drugiego a on że normalnie serce bije i że ma zmienić lekarza. Takze ten 😳😒
No tak jak poroniłam to też pojechałam do innej lekarki potwierdzić a potem jeszcze w szpitalu także ja nie miałam szans , na 3 sprzętach . Ale warto zawsze zasięgnąć drugiej opini ale u sprawdzonego lekarza a nie w ciemno … dobrze że koleżanka potwierdziła … bynajmniej jeszcze w szpitalu sprawdzają
 
Ja tak samo, poprzednio poroniłam, dziś idąc na wizytę miałam łzy w oczach i się trzęsłam cała. I cały weekend się stresowałam i tylko myślałam o tym,
tragedia. Dziś już lepiej. Ale to będzie moje pierwsze dziecko więc pewnie do końca tak będzie🤣
 
reklama
Ja tak samo, poprzednio poroniłam, dziś idąc na wizytę miałam łzy w oczach i się trzęsłam cała. I cały weekend się stresowałam i tylko myślałam o tym,
tragedia. Dziś już lepiej. Ale to będzie moje pierwsze dziecko więc pewnie do końca tak będzie🤣
@Cucumber3
Nie wiem czemu ale biorę „odpowiedź” i często pisze osobne komenatrze😌
 
Do góry