reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Dziewczyny a wolałybyście chlopca🩵 czy dziewczynkę🩷?
Ja bardzo długo czekam na dziecko więc mi to obojętnie ale nie ukrywam że zawsze myśleliśmy o synku i mamy imię😌 Dla dziewczynki zupełnie nie bo nawet nigdy nie myśleliśmy👶
I wierzycie w te chińskie kalendarze poczęcia albo że niby przed owulacją to dziewczynka a po chłopak?😂ja w żadne „zabobony”, czarne koty, bociany nie wierzę 😂😂
 
reklama
Dziewczyny a wolałybyście chlopca🩵 czy dziewczynkę🩷?
Ja bardzo długo czekam na dziecko więc mi to obojętnie ale nie ukrywam że zawsze myśleliśmy o synku i mamy imię😌 Dla dziewczynki zupełnie nie bo nawet nigdy nie myśleliśmy👶
I wierzycie w te chińskie kalendarze poczęcia albo że niby przed owulacją to dziewczynka a po chłopak?😂ja w żadne „zabobony”, czarne koty, bociany nie wierzę 😂😂
Ja chyba wolałabym dziewczynkę ,bo już chłopca mam :) chociaż jestem już tak przesiąknięta zabawami chłopca że nie wiem czy umiałabym się bawić lalkami np. :D mąż chce drugiego chłopca ,bo za dużo bab jest w rodzinie :D ja dzisiajd zrobiłam i prenatalne mam dopiero na 3 września więc trochę jeszcze czasu ,ostatnio dowiedziałam się już o tym kto mieszka na prenatalnych wlasnie
 
Dziewczyny a wolałybyście chlopca🩵 czy dziewczynkę🩷?
Ja bardzo długo czekam na dziecko więc mi to obojętnie ale nie ukrywam że zawsze myśleliśmy o synku i mamy imię😌 Dla dziewczynki zupełnie nie bo nawet nigdy nie myśleliśmy👶
I wierzycie w te chińskie kalendarze poczęcia albo że niby przed owulacją to dziewczynka a po chłopak?😂ja w żadne „zabobony”, czarne koty, bociany nie wierzę 😂😂
Wszystko jedno, parkę już mam :D

Aczkolwiek mąż ma 3 córki i wszystkie moje poronione ciąże to też były dziewczynki, więc to byłby szok gdyby nagle był chłopiec 😂😂 Chociaż jakoś w kościach czuję, że tym razem może być właśnie syn ;) Ostatnia ciąża, która mnie tak wykończyła fizycznie to była z synem 😅😅
 
OK, to też będę kibicować Niemcom 🤣 Francuzów w sumie nie lubię, Niemców też nie (za dużo z nimi pracowałam), Włosi też nie. Kto mi zostaje w tych ćwierćfinałach 🙈
Niemcom w tie breaku nie idzie. Niestety nie wyeliminowali Francuzów. A szkoda, mają takiego przystojnego polskiego trenera 😁 Michał Winiarski... 👍
 
Dziewczyny a wolałybyście chlopca🩵 czy dziewczynkę🩷?
Ja bardzo długo czekam na dziecko więc mi to obojętnie ale nie ukrywam że zawsze myśleliśmy o synku i mamy imię😌 Dla dziewczynki zupełnie nie bo nawet nigdy nie myśleliśmy👶
I wierzycie w te chińskie kalendarze poczęcia albo że niby przed owulacją to dziewczynka a po chłopak?😂ja w żadne „zabobony”, czarne koty, bociany nie wierzę 😂😂
ja bym wolała druga córeczkę jakoś nie widzę siebie jako mamy chłopca ale czuję że będzie wymarzony synek tatusia 🙂
 
Ja chyba wolałabym dziewczynkę ,bo już chłopca mam :) chociaż jestem już tak przesiąknięta zabawami chłopca że nie wiem czy umiałabym się bawić lalkami np. :D mąż chce drugiego chłopca ,bo za dużo bab jest w rodzinie :D ja dzisiajd zrobiłam i prenatalne mam dopiero na 3 września więc trochę jeszcze czasu ,ostatnio dowiedziałam się już o tym kto mieszka na prenatalnych wlasnie
Ooo to juz tak wczesnie widac płeć ?😀
 
Ooo to juz tak wczesnie widac płeć ?😀
Tak, jak dzidzia się dobrze ułoży to lekarz już na prenatalnych może stwierdzić jaka to płeć 😄

Aczkolwiek bardziej wiarygodne są wiadomo połówkowe. Moja koleżanka na przykład do końca ciąży była pewna, że urodzi chłopca. Jakież było moje zaskoczenie jak o 3 rano dostałam od niej SMSa, że ma córkę. Myślałam że mi się to śni. Okazało się, że jednak nie. Faktycznie urodziła dziewczynkę, a wszystko już gotowe na chłopca łącznie z imieniem i taki szok 🤣🤣🤣
 
Tak, jak dzidzia się dobrze ułoży to lekarz już na prenatalnych może stwierdzić jaka to płeć 😄

Aczkolwiek bardziej wiarygodne są wiadomo połówkowe. Moja koleżanka na przykład do końca ciąży była pewna, że urodzi chłopca. Jakież było moje zaskoczenie jak o 3 rano dostałam od niej SMSa, że ma córkę. Myślałam że mi się to śni. Okazało się, że jednak nie. Faktycznie urodziła dziewczynkę, a wszystko już gotowe na chłopca łącznie z imieniem i taki szok 🤣🤣🤣
A nie boicie się robić prenatalne? Ja bym nie chciała wiedzieć jakby dziecko miało być chore
 
reklama
Mi jedynie w cytologii wyszło jakieś zapalenie i w moczu sporo bakterii i leukocytów. Ale poza tym wszystkie wyniki się poprawiły, sama nie wiem dlaczego

Dziewczyny, macie jakiś sposób na mdłości poza tabletkami? Męczą mnie w całkiem randomowych momentach, najczęściej jak jestem głodna (ale nie tylko). A jutro mam badania na których muszę być na czczo, plus kilka spraw do pozałatwiania i nie wiem jak to ogarnąć żeby się nie porzygać gdzieś w trakcie... 😅
Też mam obecność tych leukocytów 🫣
 
Do góry