reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Czy wy też się dziś tak parszywie czujecie? Głowa mnie cały dzień boli i wyjątkowo ssie w żołądku, cały dzień coś muszę jeść, bo słabo mi się robi. I muszę siedzieć przy otwartym oknie, bo inaczej się gotuję. Pogoda czy uroki okresu 8+? :D
Ja w ogóle nie mam energii, a dodatkowo tabletki na mdłości tak mi pomogły, że stwierdziłam, że już jest ok, więc zmniejszyłam sobie wczoraj dawkę do jednej dziennie- i to był błąd, dzisiaj znowu mi niedobrze :(
No i dzisiaj miałam straszną noc, nie mogłam znaleźć wygodnej pozycji i brzuch mnie ciągnął po stronie mojej cysty (doktor powiedział, że może się tak dziać i nie wiem czy to siła sugestii, czy faktycznie po tej stronie ciągnie bardziej).
 
reklama
Czy wy też się dziś tak parszywie czujecie? Głowa mnie cały dzień boli i wyjątkowo ssie w żołądku, cały dzień coś muszę jeść, bo słabo mi się robi. I muszę siedzieć przy otwartym oknie, bo inaczej się gotuję. Pogoda czy uroki okresu 8+? :D
Jak chcesz się poczuć lepiej, to włącz sobie mecz Japonia Włochy. Aż miło się patrzy jak Japonia bije Włochów. 🤣
Mnie poprawiło humor 🤣 z samopoczuciem fizycznie wiadomo. Cudów nie ma. 😅
 
Czy wy też się dziś tak parszywie czujecie? Głowa mnie cały dzień boli i wyjątkowo ssie w żołądku, cały dzień coś muszę jeść, bo słabo mi się robi. I muszę siedzieć przy otwartym oknie, bo inaczej się gotuję. Pogoda czy uroki okresu 8+? :D
Ja od kilku dni chodzę taka rozmemłana :D Dzisiaj wyszłam na chwilę do sklepu pod domem i jak wracałam to już mi się w głowie kręciło. Co to będzie dalej o_Oo_O Dzisiaj mam 8+1
 
Czy wy też się dziś tak parszywie czujecie? Głowa mnie cały dzień boli i wyjątkowo ssie w żołądku, cały dzień coś muszę jeść, bo słabo mi się robi. I muszę siedzieć przy otwartym oknie, bo inaczej się gotuję. Pogoda czy uroki okresu 8+? :D
lepiłam pierogi na obiad i od godziny mam takie zawroty głowy, że ledwo siedzę,a zaraz Synek z drzemki wstanie i nie będzie litosci
 
reklama
Do góry