reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Kumuluję siły na Francja-Niemcy, żeby odprawiać rytualne łamanie bagietki i na inne sposoby obrażać Francuzów :D
Ej, biorąc pod uwagę że przeciwnik z tej pracy gra z Włochami, KTÓRZY JEDNAK WYGRALI 😭😭 to może lepiej niech Francja wygra.
Jakoś tak mnie Ci Włosi wkurzają 😅 myślę że im szybciej ich ktoś wyeliminuje tym lepiej, bo mogą wygrać 🙈
 
reklama
Ej, biorąc pod uwagę że przeciwnik z tej pracy gra z Włochami, KTÓRZY JEDNAK WYGRALI 😭😭 to może lepiej niech Francja wygra.
Jakoś tak mnie Ci Włosi wkurzają 😅 myślę że im szybciej ich ktoś wyeliminuje tym lepiej, bo mogą wygrać 🙈
Moja nienawiść do Francji sięga głęboko i nigdy nie będę im życzyła wygranej :D Przypomnę, że ostatnio to oni nas zatrzymali na tym etapie, a potem chamsko się nabijali i oskarżali Heynena o rasizm przy okazji któregoś turnieju, więc niech się turlajo!
 
Czekam z niecierpliwością na wizytę żeby wiedzieć na czym stoję. Mieszkam w wynajmowanej kawalerce. Pracuję i starcza mi na życie. Ale nie życie z dzieckiem. Nie wyobrażam sobie wstawania w nocy, karmienia, przewijania, siedzenia w domu.
Ja też czekam na Twoją wizytę bo wpadka na Kyleenie jest tak nieprawdopodobna jak szóstka w totka 😏
 
Moja nienawiść do Francji sięga głęboko i nigdy nie będę im życzyła wygranej :D Przypomnę, że ostatnio to oni nas zatrzymali na tym etapie, a potem chamsko się nabijali i oskarżali Heynena o rasizm przy okazji któregoś turnieju, więc niech się turlajo!
OK, to też będę kibicować Niemcom 🤣 Francuzów w sumie nie lubię, Niemców też nie (za dużo z nimi pracowałam), Włosi też nie. Kto mi zostaje w tych ćwierćfinałach 🙈
 
Ja po pierwszej wizycie, jest pęcherzyk, ciałko, echo zarodka. Za około 10 dni dopiero jest szansza na ♥️
Objawów dalej brak🙋🏼‍♀️
Który tydzień?
Ja jutro mam wizytę żeby podejrzeć, czy jest serduszko. Po tych ciężkich spotkaniach z lekarzami poprzednimi, którzy komentowali, że albo nic nie widać albo widać tylko ledwo ledwo zarodek i brak tętna czyli "Nie trzeba się nastawiać " w 6+0, jestem cała w nerwach. Aż się zastanawiam, jak to wpływa ma ciążę takie denerwowanie się 😔
 
Który tydzień?
Ja jutro mam wizytę żeby podejrzeć, czy jest serduszko. Po tych ciężkich spotkaniach z lekarzami poprzednimi, którzy komentowali, że albo nic nie widać albo widać tylko ledwo ledwo zarodek i brak tętna czyli "Nie trzeba się nastawiać " w 6+0, jestem cała w nerwach. Aż się zastanawiam, jak to wpływa ma ciążę takie denerwowanie się 😔
Nie dziwię się , przede wszystkim dobrze wybrać lekarza z dobrym sprzętem . Mi w jednym w szpitalu powiedział że nie widzi w ogóle zarodka tylko ciało żółte gdzie mój lekarz już dawno widział 😳 tylko się nastraszyłam i mam nauczkę żeby lekarza nie zmieniać ani szpitala . Leczyć się w jednym
 
reklama
Nie dziwię się , przede wszystkim dobrze wybrać lekarza z dobrym sprzętem . Mi w jednym w szpitalu powiedział że nie widzi w ogóle zarodka tylko ciało żółte gdzie mój lekarz już dawno widział 😳 tylko się nastraszyłam i mam nauczkę żeby lekarza nie zmieniać ani szpitala . Leczyć się w jednym
Moja koleżanka krwawiła i lekarz jej powiedział że już po wszystkim bo zarodka w macicy nie ma. A pojechała do drugiego a on że normalnie serce bije i że ma zmienić lekarza. Takze ten 😳😒
 
Do góry