reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Hejka . 🥰 Witam się nieśmiało i ja. Nieśmiało , ponieważ w lutym poroniłam samoistnie pierwsza ciążę, więc do tej podchodzę z większym dystansem .

Właśnie wróciłam z pierwszego USG. Ogólnie wg miesiączki powinien być dzisiaj 6+0 tydzień ciąży (lecz średni cykl to 32 dni) ale według USG jest to 4+5. Trochę rozbieżność mnie martwi ponieważ wiem kiedy miałam owulację . Ale najważniejsze że tam u góry nad ciałkiem żółtym jest maluteńki zarodek 1,4mm z widocznym, bijącym serduszkiem . Troszkę pocieszam się tym , że sprzęt raczej nie był najlepszy i chwilkę się Pani naszukała fasolki , ale w końcu dojrzałyśmy .

Na co dzień mieszkam w UK a tutaj niestety do tematu ciąży podchodzi się zupełnie inaczej niż w Polsce i pierwszy skan mam dopiero na 22 sierpnia więc musiałam dla świętego spokoju iść prywatnie .

Kolejna wizyta będzie w Polsce 19 lipca . Mam nadzieję że jednak termin się wyrówna . Wg aplikacji miał być to 2 marca , lecz po dzisiejszej wizycie wyszedł 10 marca .

Na początku byłam dość przeziębiona + opryszczka mi wyszła która już zniknęła …i nie pamiętam czy kiedykolwiek wcześniej miałam . Ale mam nadzieję że to już nie ma większego wpływu na moje maleństwo .

Pozdrawiam serdecznie i trzymam za Was wszystkie kciuki . 🥰
 

Załączniki

  • IMG_8053.jpeg
    IMG_8053.jpeg
    147,8 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Hejka . 🥰 Witam się nieśmiało i ja. Nieśmiało , ponieważ w lutym poroniłam samoistnie pierwsza ciążę, więc do tej podchodzę z większym dystansem .

Właśnie wróciłam z pierwszego USG. Ogólnie wg miesiączki powinien być dzisiaj 6+0 tydzień ciąży (lecz średni cykl to 32 dni) ale według USG jest to 4+5. Trochę rozbieżność mnie martwi ponieważ wiem kiedy miałam owulację . Ale najważniejsze że tam u góry nad ciałkiem żółtym jest maluteńki zarodek 1,4mm z widocznym, bijącym serduszkiem . Troszkę pocieszam się tym , że sprzęt raczej nie był najlepszy i chwilkę się Pani naszukała fasolki , ale w końcu dojrzałyśmy .

Na co dzień mieszkam w UK a tutaj niestety do tematu ciąży podchodzi się zupełnie inaczej niż w Polsce i pierwszy skan mam dopiero na 22 sierpnia więc musiałam dla świętego spokoju iść prywatnie .

Kolejna wizyta będzie w Polsce 19 lipca . Mam nadzieję że jednak termin się wyrówna . Wg aplikacji miał być to 2 marca , lecz po dzisiejszej wizycie wyszedł 10 marca .

Na początku byłam dość przeziębiona + opryszczka mi wyszła która już zniknęła …i nie pamiętam czy kiedykolwiek wcześniej miałam . Ale mam nadzieję że to już nie ma większego wpływu na moje maleństwo .

Pozdrawiam serdecznie i trzymam za Was wszystkie kciuki . 🥰
Wow szybciutko serduszko 😊
Gratulacje 🩷
 
Dziewczyny kiedy się wybieracie do lekarza? Który będzie tydzień? Ja się umówiłam na 23 lipca i wyliczyłam że to będzie 6-7 tydz, chciałabym zobaczyć już serduszko dla spokoju.
Czy coś suplementujecie?
Ja narazie witd, omega 3 i jod.
Planuję umówić się na koniec lipca w zależności kiedy przyjdą wyniki wymazów. To będzie 8 tydzień:) łykam Pregnę ponieważ znalazłam ja w szufladzie:)
 
Dziewczyny , a czy macie jakieś większe objawy ? U mnie w sumie oprócz senności i wrażliwych piersi to zero mdłości.
 
Nie, też mam wrażliwe piersi i chyba powoli zaczyna mnie odrzucać od kawy, mdlisci to pewnie się pojawia za ok 2 tyg 🤐🤐🤐 oby nie....
no ja piję kawę z rana póki jeszcze mnie nie odrzuca . Jestem mega kawoszem ale na ten moment piję 1 dziennie i to na dodatek rozpuszczalna . Czasami w pracy trzasnę jeszcze latte ale to wtedy piję ją przez pół dnia . 😅
 
no ja piję kawę z rana póki jeszcze mnie nie odrzuca . Jestem mega kawoszem ale na ten moment piję 1 dziennie i to na dodatek rozpuszczalna . Czasami w pracy trzasnę jeszcze latte ale to wtedy piję ją przez pół dnia . 😅
Ja właśnie też...pije zazwyczaj z większą ilością mleka, ale mnie w każdej ciazy od kawy odrzuca i to tak konkretnie, teraz jeszcze pije ale już czuję że nie jest to must have 😁
 
reklama
Zupełnie żadnych póki co 😄
Dla mnie ta ciąża jest lekka zagadka, bo mnie zwykle piersi nie bolały na okres a w tym cyklu zaczęły zaraz po owulacji co już mi zapaliło światełko w głowie, ogólnie czułam się jakoś inaczej ale nie umiem tego określić i ubrać w słowa 😁
Ogólnie szansa na zapłodnienie w czerwcu była jedna...I masz babo placek 😆
 
Do góry