reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Zależy na jakim jesteś etapie. Ja mam dzisiaj dopiero 4+1, beta bardzo niska więc jeszcze pewnie zrobię raz przyrost żeby się upewnić czy rośnie prawidłowo bo trochę jestem przewrażliwiona jeśli chodzi o ten temat, straciłam kilka ciąż na różnych etapach. Ale jestem już obstawiona lekami, więc trochę mniej się o to wszystko martwię, nic więcej na tym etapie i tak nie zrobię. Jestem 2 dni po terminie okresu, a dopiero dzisiaj wyszły na teście ładne, prawilne kreski.
Pewnie później była owulacja, wiadomo, u każdego inaczej, ja jestem dzień po spodziewanym okresie a dwie mocne krechy były 5 dni temu, ale moja owulacja była wyjątkowo szybko
 
reklama
Pewnie później była owulacja, wiadomo, u każdego inaczej, ja jestem dzień po spodziewanym okresie a dwie mocne krechy były 5 dni temu, ale moja owulacja była wyjątkowo szybko
No ja w ogóle myślałam że ten cykl będzie bezowulacyjny. Wg piku jestem 15/16dpo, aczkolwiek w tym cyklu nie zwracałam specjalnie na to uwagi, bo szczerze mówiąc porzuciliśmy z mężem starania po ostatnim biochemie 😅😅
 
Woo 26 tys to sporo, może to jednak starsza ciąża? Będzie dobrze, też mam dzieci z małą różnica wieku, jest ciężko ale fajnie 😊
Nie mam pojęcia bo nie dostałam okresu po porodzie jeszcze i cały czas karmię piersią bo maluch jest alergikiem i po mm dostał wstrząsu anafilaktycznego w maju. Zobaczymy jutro. Jestem tak strasznie skołowana ale jeśli to ok 6-7 tyg to termin wychodzi na początek marca zobaczymy
 
Nie mam pojęcia bo nie dostałam okresu po porodzie jeszcze i cały czas karmię piersią bo maluch jest alergikiem i po mm dostał wstrząsu anafilaktycznego w maju. Zobaczymy jutro. Jestem tak strasznie skołowana ale jeśli to ok 6-7 tyg to termin wychodzi na początek marca zobaczymy
Pewniak będzie po usg, mi wychodzi termin na 13 marzec a jestem 4 tyg i 1 dzień ☺️
 
Dziewczyny kiedy się wybieracie do lekarza? Który będzie tydzień? Ja się umówiłam na 23 lipca i wyliczyłam że to będzie 6-7 tydz, chciałabym zobaczyć już serduszko dla spokoju.
Czy coś suplementujecie?
Ja narazie witd, omega 3 i jod.
 
Dziewczyny kiedy się wybieracie do lekarza? Który będzie tydzień? Ja się umówiłam na 23 lipca i wyliczyłam że to będzie 6-7 tydz, chciałabym zobaczyć już serduszko dla spokoju.
Czy coś suplementujecie?
Ja narazie witd, omega 3 i jod.
Ja już byłam na wizycie, ale ze względu na wcześniejsze straty muszę brać leki od samego początku i to dlatego. Następną mam umówioną na 17.07, to będzie około 6tc
 
Dobra, to się przywitam, bo aż chciałoby się odpisywać. 😅☺️
To moja 2 ciąża, poprzednia poroniona w 6+0. Staraliśmy się około roku.
Miesiączka 3.06, dziś wychodzi ze 4tc+6. Beta wczoraj wynosiła 2451 🫣 a progesteron 42. Powtórzę we wtorek, bo i tak mam voucher, który przepadnie, jak go nie wykorzystam, więc się kopsnę.
Do lekarza w klinice umówiłam się na czwartek, ponieważ od ostatniej wizyty u niego (gdzie umówiliśmy się na kontynuację starań naturalnie jeszcze pare miesięcy) biorę też acard 150 od hematologa i dostałam wyniki badań genetycznych (m.in. Kiepskie KIRy), które udalo się zrobić przy okazji, a że gin nie wie ani o acardzie ani nie widział wyników, to lecę do niego skonsultować.
Z samopoczucia to trochę szybko się męczę i od terminu miesiączki, czyli od tygodnia, pobolewa mnie brzuch, plecy i jajniki w różnych kombinacjach.
A i apka podpowiada termin 10 marca, ale to się okaże.
Dziewczyny kiedy się wybieracie do lekarza? Który będzie tydzień? Ja się umówiłam na 23 lipca i wyliczyłam że to będzie 6-7 tydz, chciałabym zobaczyć już serduszko dla spokoju.
Czy coś suplementujecie?
Ja narazie witd, omega 3 i jod.
Gdzies na forum staraczkowym, któraś z dziewczyn pisała, że od pozytywnego właśnie to co wymieniłaś i kwas foliowy. Ja biorę omege (ale nie codziennie), Wit d, folian. Poczekam co Gin powie, zamówiłam sobie pregne plus bez żelaza, ona ma wszystko w pakiecie. Jeszcze czekam co Gin powie odnośnie żelaza, bo miewam częste problemy z anemia.
 
Dobra, to się przywitam, bo aż chciałoby się odpisywać. 😅☺️
To moja 2 ciąża, poprzednia poroniona w 6+0. Staraliśmy się około roku.
Miesiączka 3.06, dziś wychodzi ze 4tc+6. Beta wczoraj wynosiła 2451 🫣 a progesteron 42. Powtórzę we wtorek, bo i tak mam voucher, który przepadnie, jak go nie wykorzystam, więc się kopsnę.
Do lekarza w klinice umówiłam się na czwartek, ponieważ od ostatniej wizyty u niego (gdzie umówiliśmy się na kontynuację starań naturalnie jeszcze pare miesięcy) biorę też acard 150 od hematologa i dostałam wyniki badań genetycznych (m.in. Kiepskie KIRy), które udalo się zrobić przy okazji, a że gin nie wie ani o acardzie ani nie widział wyników, to lecę do niego skonsultować.
Z samopoczucia to trochę szybko się męczę i od terminu miesiączki, czyli od tygodnia, pobolewa mnie brzuch, plecy i jajniki w różnych kombinacjach.
A i apka podpowiada termin 10 marca, ale to się okaże.

Gdzies na forum staraczkowym, któraś z dziewczyn pisała, że od pozytywnego właśnie to co wymieniłaś i kwas foliowy. Ja biorę omege (ale nie codziennie), Wit d, folian. Poczekam co Gin powie, zamówiłam sobie pregne plus bez żelaza, ona ma wszystko w pakiecie. Jeszcze czekam co Gin powie odnośnie żelaza, bo miewam częste problemy z anemia.
To może jutro beta żeby był 48 przyrost zabadany? Chociaż wynik bardzo ładny i progesteron też 😊
 
To może jutro beta żeby był 48 przyrost zabadany? Chociaż wynik bardzo ładny i progesteron też 😊
Właśnie chciałam, ale nie ogarnęłam i mój voucher stracił ważność. Zorientowałam się w piątek wieczorem, więc wykupiłam sobotnie badania. Teraz muszę czekać aż ktoś w biurze obsługi klienta w diagnostyce mi go przedłuży, pewnie w poniedziałek. A nie chce drugi raz płacić stówy za tą bete i proga. To jutro rano jeszcze go nie dostanę. :( z drugiej strony słyszałam, że powyżej tysiąca to już i tak zwalnia i się nie bada.
Normalnie pewnie bym nie badała drugi raz, no ale jak mam ten voucher, to żeby się nie zmarnował.
 
reklama
Właśnie chciałam, ale nie ogarnęłam i mój voucher stracił ważność. Zorientowałam się w piątek wieczorem, więc wykupiłam sobotnie badania. Teraz muszę czekać aż ktoś w biurze obsługi klienta w diagnostyce mi go przedłuży, pewnie w poniedziałek. A nie chce drugi raz płacić stówy za tą bete i proga. To jutro rano jeszcze go nie dostanę. :( z drugiej strony słyszałam, że powyżej tysiąca to już i tak zwalnia i się nie bada.
Normalnie pewnie bym nie badała drugi raz, no ale jak mam ten voucher, to żeby się nie zmarnował.
No tak w sumie tak, ja np nie badam narazie proga, mam 38 i wydaje się że ok wynik na ten czas, druga betę robiłam w sobotę ale dopiero jutro wynik 😊
 
Do góry