reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Wiem, że tak się nie robi ale musiałam od wczoraj zostawić ten test 🫣🫣🫣 tak mi serce podpowiadało 🤣
Kreska się nic od wczoraj nie zmieniła, jedynie widać, że ten test po prostu wysechł. Mój mąż cały w nerwach, bo tak bardzo czeka 🫣 z resztą tak jak ja
 

Załączniki

  • IMG_4139.jpeg
    IMG_4139.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 150
reklama
Wiem, że tak się nie robi ale musiałam od wczoraj zostawić ten test 🫣🫣🫣 tak mi serce podpowiadało 🤣
Kreska się nic od wczoraj nie zmieniła, jedynie widać, że ten test po prostu wysechł. Mój mąż cały w nerwach, bo tak bardzo czeka 🫣 z resztą tak jak ja
A jaką mają czułość te testy?
 
Hej dziewczyny, temat może jeszcze nie dla mnie🫣 albo oby dla mnie 🤞🏻 jestem dwa dni przed miesiączką, wczoraj robiłam test ciążowy i wg mnie, i mojego męża widać bladą kreskę, różową- myślę że testowa to nie jest, nie trzeba się doszukiwać bo widać ją gołym okiem. I teraz kwestia samopoczucia, pewnie nie zwróciłabym na to uwagi bo w tym miesiącu totalnie odpuściliśmy starania żeby odetchnąć i ku mojemu zdziwieniu wczoraj rano mdłości, dziś lżej. Niestety dzisiejszy test był z wynikiem nieważnym- nie wybarwił się 🫣 Raczej nie jestem typem, który sobie wmawia, ale ta kreska dała mi cichą nadzieję. Testowanie odpuściłam i jutro- we wtorek idę na betę do laboratorium. Czy któraś z Was miała podobnie ? Jakieś blade kreski przed terminem miesiączki?
Widzę kreskę od razu, moja wyszła 3 dni przed spodziewanym okresem i dość ciemna ale to pierwszy raz, zwykle w dzień okresu miałam bladą...także nieśmiało można gratulować 😊
 
Wiem, że tak się nie robi ale musiałam od wczoraj zostawić ten test 🫣🫣🫣 tak mi serce podpowiadało 🤣
Kreska się nic od wczoraj nie zmieniła, jedynie widać, że ten test po prostu wysechł. Mój mąż cały w nerwach, bo tak bardzo czeka 🫣 z resztą tak jak ja
Moja byka taka 3 dni przed okresem, ale to nie ma co porównywać, bo różnie mogła być owulacja 😊
received_996355548537860.jpeg
 
Widzę kreskę od razu, moja wyszła 3 dni przed spodziewanym okresem i dość ciemna ale to pierwszy raz, zwykle w dzień okresu miałam bladą...także nieśmiało można gratulować 😊
Dziękuję za miłe słowa🤍 mam nadzieję, że to nie żaden Biochem ani wadliwy test🙃 Ale generalnie ze wszystkich starań to moja pierwsza nawet blada kreska, a testów wysikanych chyba karton!!
 
reklama
Do góry