reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Ja nie badałam ani razu progesteronu, tylko raz betę. W poprzednich ciążach nie badałam nawet bety.
Ogólnie jeśli ciąże są zdrowe i bezproblemowe to faktycznie nie ma sensu badać. Ale ja jestem po kilku poronieniach, a progesteron dużo potrafi powiedzieć ;) Na przykład 3 koleżanki forumowe po mega wysokim progesteronie podejrzewały ciążę bliźniaczą i potem okazało się, że faktycznie mają dubelka :D
 
Był pozytywny już dzień wcześniej ;)
Wypytuje, ponieważ we wtorek mam termin miesiączki. W tym miesiącu zaczęłam z mężem starac się o dzidziusia. Robiłam testy owulacyjne wychodzimy negatywne, gdzie 14/15 lipca miałam objawy owulacji, normalnie jak co miesiąc. W poniedziałek 29 lipca mam do ginekologa i zastanawiam się czy w piątek 26 lipca z bety mogłoby się już coś pojawić :)
 
Dziewczyny, dla ktorych jest to druga/kolejna ciąża. Czy wy też od samego początku czujecie się jak balon? Uciskają mnie totalnie wszystkie spodenki/ spodnie. Masakra. W pierwszej ciąży do 26tc chodziłam w swoich ciuchach i nic nie było widać. Teraz jest tragedia..wszystko mnie ciśnie.
 
Do góry