reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Dziewczyny, robiłam dzisiaj pewnie betę (lekarz zalecił) I progesteron. Beta ładnie urosła - ponad 21 tysięcy a w piątek było 9 tysięcy. Natomiast progesteron spadł, wcześniej był 15 a teraz ledwo ponad 13 😔 Biorę luteinę pod język 3x dziennie, ale to chyba za mało? Lekarza mam dopiero w niedzielę i oczywiście już zaczęłam panikować
Ja na moje 7.41 usłyszałam, że jest graniczny ale w porządku i nie dostałam na to nic...
 
reklama
Dziewczyny, robiłam dzisiaj pewnie betę (lekarz zalecił) I progesteron. Beta ładnie urosła - ponad 21 tysięcy a w piątek było 9 tysięcy. Natomiast progesteron spadł, wcześniej był 15 a teraz ledwo ponad 13 😔 Biorę luteinę pod język 3x dziennie, ale to chyba za mało? Lekarza mam dopiero w niedzielę i oczywiście już zaczęłam panikować
poproś o luteinę dopochwowo , powinno skoczyć :)
 
Mi wielu lekarzy już mówiła że nie ma udowodnionego działania jeżeli chodzi np o podtrzymanie ciąży tej dopochwowej, w że zwiększa ryzyko infekcji przez sposób aplikacji.
ja biorę dopochwowo duże dawki i narazie mam znośny progesteron 😀 jutro pójdę zbadać czy nie spadł.
a infekcje wiadomo. Ja używam tylko tamponów i też można złapać infekcję 😀
 
Ja na moje 7.41 usłyszałam, że jest graniczny ale w porządku i nie dostałam na to nic...
Naprawdę? 🫣🫣 Chociaż ja miałam przy poprzedniej ciąży ponad 18 a i tak się nie utrzymała
poproś o luteinę dopochwowo , powinno skoczyć :)
Ja nie mogę dopochwowej, mam nadżerkę i bardzo delikatne wszystko w środku i zawsze ta dopochwową powodowała u mnie krwawienia dlatego mam podjęzykową
 
ja biorę dopochwowo duże dawki i narazie mam znośny progesteron 😀 jutro pójdę zbadać czy nie spadł.
a infekcje wiadomo. Ja używam tylko tamponów i też można złapać infekcję 😀
Ile bierzesz luteiny dopochwowej? Ja dostałam 2x2 i zastanawiam się czy nie za mało przy progesteronie 16,7.
 
ja biorę dopochwowo duże dawki i narazie mam znośny progesteron 😀 jutro pójdę zbadać czy nie spadł.
a infekcje wiadomo. Ja używam tylko tamponów i też można złapać infekcję 😀
Ile bierzesz luteiny dopochwowej? Ja dostałam 2x2 i zastanawiam się czy nie za mało przy progesteronie 16,7.
 
Naprawdę? 🫣🫣 Chociaż ja miałam przy poprzedniej ciąży ponad 18 a i tak się nie utrzymała

Ja nie mogę dopochwowej, mam nadżerkę i bardzo delikatne wszystko w środku i zawsze ta dopochwową powodowała u mnie krwawienia dlatego mam podjęzykową
aha aha, a może duphaston ? Też to tabletki doustne
 
reklama
Do góry