reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Tikanis ale masz super że już znasz date porodu, zazdroszczę :tak: łazienka śliczna :-)

Ula_28 no ja pierworódka jestem - więc o skurczach ci nic nie powiem :no:

Marzena no ja też nie wiem jak z tym pasem :-( a sama jestem ciekawe bo by się przydał,,,,

Paula serniczek zjedzony :-( ale za to mam ptasie mleczko domowej roboty (bez czekolady) :laugh2:

Malgoss - a znasz to - kto późno przychodzi sam sobie szkodzi :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kobitki już wcześniej zauważyłam temat pasów ciążowych.Wiele z Was chodziło do SZR czy położne raczej ich nie odradzają? Pamiętam, że mnie moja ochrzaniła jak o pas spytałam.Podobno po cesarce są dopuszczalne ale po porodzie SN to raczej nie. Pytam bo krótko po porodzie mam ważną imprezę i może się skuszę:-)
 
W celu prawidłowego dopasowania należy dokonać pomiaru obwodu brzucha po porodzie (w cm), a następnie dobrać odpowiedni dla siebie rozmiar.

Pas dostępny jest w 5 rozmiarach:

S - obwód brzucha 80-90 cm
M - obwód brzucha 91-100 cm
L - obwód brzucha 101-110 cm
XL - obwód brzucha 111-120 cm
XXL - obwód brzucha 121-140 cm

kurcze coś duże te rozmiary.....
 
Kobitki już wcześniej zauważyłam temat pasów ciążowych.Wiele z Was chodziło do SZR czy położne raczej ich nie odradzają? Pamiętam, że mnie moja ochrzaniła jak o pas spytałam.Podobno po cesarce są dopuszczalne ale po porodzie SN to raczej nie. Pytam bo krótko po porodzie mam ważną imprezę i może się skuszę:-)
Ja pamiętam jak moja Mama mówiła, że absolutnie zabraniali i ona nie kupiła sobie żadnego pasa, ani niczym się nie ściągała. A potem strasznie tego żałowała, bo pełno dziewczyn już wtedy to robiło i efekty były. Teraz sama powiedziala, że da mi pieniądze na taki pas. A wiadomo, że lakarz czy położna powie Ci, że nie wolno, bo co ma powiedzieć. Tak samo jak z paleniem. A ś.p.Religa palił jak smok. Kardiolog.
 
hej! prosiłyście o zdjęcia więc wgrałam do swojego albumu kilka jeśli macie ochotę to zerknijcie kto was tyle czasu podczytywał:)))) te w różowej bluzce robione nie dawno a te w szarej w lutym.
 
Dzięki Marzenko.Chyba się skusze na ten z linku, chociaż przy starszaku nie miałam większych problemów(z porodówki wychodziłam w spodniach roz 36 tylko guzik nie był zapięty:-))ale nawet głupi nie ma dwa razy tyle szczęścia;-).
 
hej dziewczynki. wróciłam z zakupków:-) zakupiłam fajne dwie rzeczy dla maleństwa:-) czasem mam te bóle, chyba do samego porodu będą mnie tak nacodzic i przygotowywać..hiih.. niech już maleństwo się zlituje:-) a oto co kupiłam:-)
 
reklama
paula- dzieki kochana,, oby nic zlego sie nie dzialo tfu tfu, a kysz,, i zeby kubus posiedzial sobie do tego 21 maja.. szczerze powiedziwaszy liczylam ze do 15 urodze a tu jednak pozniej troszke.. :sorry:

ula, barmanka- dzieki kochane za cieple slowa;-):tak::-D
 
Do góry