reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
a właśnie, moja teściowa mi napisała, to Wam też to powiem, że jak będziecie już karmić, to niech się żadne nie opycha cytrusami! Bo to jak się do pokarmu przedostanie, to biegunka u dziecka murowana! i ona tak dwa razy miała na święta bożonarodzeniowe, jak ja jeszcze sama w ieluchach biegała i mowiła, że przesrane było. na trzeci rok, to wspólnie zamieściły zakaz karmienia położnic cytrusami na święta!
 
slonko - kupilam sobie balsam brazujacy z eris i jest swietny bo smaruje sie nim juz 3 dzien i widocznie zaciemnila mi sie skora,, przybrazowila, polecam go wszytskim ktore chca wygladac troche ciemniej :-D kosztuje ok 13zl

Slonko i Tikanis,
ja dzis też kupiłam ten balsam dr Eris, bo już nie mogłam patrzeć na moją bladą twarz;-). Kupiłam ten mocniejszy, bo mam raczej ciemną karnację i - wiecie co - ja mam wrażenie , że już po pierwszym użyciu skóra jest ciemniejsza:tak:. No, chyba, że "opalenizna" sie zmyje po prysznicu:-D:-D:-D
 
Tikanis - śliczna łazienka :-) Fajnie, że wiesz kiedy dzidzia się urodzi.. Ciekawe czy będę po Tobie czy przed... Ja mam termin na 24 maja, więc 3 dni po Tobie ale któż to wie jak to u mnie będzie i kiedy mój dzidziuś będzie chciał przyjść na świat... :wink:
(...)
zastanawiamy się nad imieniem maja,roksana lub martynka.
Mi osobiście podoba się Roksana. Takie imię wymyśliłam mojej siostrze 18 lat temu i nadal mi się podoba. Jak będę miała kiedyś córę to marzy mi się tak właśnie ją nazwać :-)
Dziewczyny a powiedzcie mi jak to est z tymi pasami poporodowymi. Wiem, że ten temat był już poruszany, ale nie wiem jaki rozmiar kupić.
(...)
Czytałam wiele o pasach i powiem Wam, że na początku nie powinno się ich używać gdyż brzusio sam powinien się kurczyć a ten pas poniekąd przeszkadza.. W tym pasie wszystko jest ściśnięte i tak jakby jest martwe.. a gdy macica się obkurcza mięśnie również pracują i brzuszek się ładnie się kształtuje siłami natury.
Hm..no nie wiem czy to napisałam dosyć jasno. Podam przykład: jest taki kraj gdzie kobiety noszą metalowe obręcze na szyji by ich szyja wyglądała na długą i smukłą..one noszą je non stop...i jeśli by zdjęły te obręcze to głowa im opadnie i łamią kark - bo mięśnie zanikły całkowicie.. Więc ostrożnie dziewczyny z tym pasem :rolleyes:
 
Widze kobity ze wam strasznie spieszno do porodu.....
oj ja sie jeszcze wstrzymuje bo corcia zrobila fiksa.... no i ma glowke na dole ale buzia do gory czyli do mego brzuszka...cwicze i cwicze aby sie przekrecila...
czytalam ze w PL robia przez to CC... a tu to sama juz nie wiem co bedzie???
 
no ja wiem, że już po dobranocce, ale żeby Was wszystkie tak wywiało! No sobie ide, a co tak sama będe siedzieć...
No widzisz, nie jesteś tu sama. Ja w ogóle zauważyłam, że popołudniami i wieczorami jakaś słaba frekwencja tu jest ostatnio. Rano kobiety szaleją i 10 stron naklikają, a potem koniec i cisza.
 
Kobitki już wcześniej zauważyłam temat pasów ciążowych.Wiele z Was chodziło do SZR czy położne raczej ich nie odradzają? Pamiętam, że mnie moja ochrzaniła jak o pas spytałam.Podobno po cesarce są dopuszczalne ale po porodzie SN to raczej nie. Pytam bo krótko po porodzie mam ważną imprezę i może się skuszę:-)

Mamamatysia,
ja mam taki pas - dostałam go od koleżanki, która go używała po porodzie SN. Nie wiem, jaki to rozmiar, ale na pewno będzie na mnie dobry, bo wszystkie rzeczy ciążowe też od niej dostałam i pasowały;-).
Taki pas ma tylko doraźne działanie - tzn. zmniejsza brzuch, jak ma się go na sobie ( coś jak rajstopy wyszczuplajace;-)). natomiast noszenie go nie przyczynia się do zmniejszenia fałdek:-(. Niestety, trzeba ćwiczyć:baffled:
Ale na "wyjście" nadaje sie na pewno:tak:
 
dziewczyny czy któraś z was kupowała na allegro rajstopki dla dziecka?
czy mogłybyście się jakimś linkiem / sprawdzonym sprzedawcą podzielić? ;-)
 
reklama
Do góry