reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

dziewczynki a ja mam kolejne pytanie,, moze sie usmiejecie ale warto czasami pytac.. moja kolezanka zaprasza mnie do siebie,, ale 2 mc temu miala swinke.. czy spokojnie moge do niej jechac czy przypadkiem w powietrzu gdzies te bakterie nie beda krazyc.??? powiedzcie mi wiem ze moze smieszne i gklupie ale si emartwie a chcialabym ja odwiedzic :rofl2:
 
reklama
Tikanis - wg mnie - spokojnie możesz odwiedzić koleżankę :-) bakterie powinny w przeciągu 2 miesięcy spokojnie "zginąć" :)

Ja też się boję wszelkich choróbsk zakaźnych - żadnej nie przeszłam do czasu ciąży, więc... Twoje pytanie jest jak najbardziej na miejscu - i ja je rozumiem:tak:
 
Aga _k_m zmieniłabym natychmiast lekarza !!!! Beszczelna s_._a !!!! Jak mogła, normalnie brak mi słów- i napisz mi ,że jeszcze chodzisz prywatnie do niej to przwecież ręce opadaja. Nie przejmuj sie kochana nią !!! Poszukaj innego specjalisty :-)
 
Aga _k_m zmieniłabym natychmiast lekarza !!!! Beszczelna s_._a !!!! Jak mogła, normalnie brak mi słów- i napisz mi ,że jeszcze chodzisz prywatnie do niej to przwecież ręce opadaja. Nie przejmuj sie kochana nią !!! Poszukaj innego specjalisty :-)


No właśnie - chodzę do niej prywatnie (od samego początku) :-(.. Do tej pory naprawdę bardzo rzetelnie podchodziła do sprawy... Nie mogę narzekać na same badanie - mój mąż jest wniebowzięty jej tłumaczeniem każdego szczegółu na usg i dokładności... Zawsze siedzimy u niej ok. 30 minut..

Ale miałam problem nawet z otrzymaniem od niej L4.. Dojeżdżam do pracy 40 km w jedną stronę - a tu wiadomo na początku miałam ogromniaste mdłości, później anemię, więc ledwo od niej wydarłam zwolnienie (w sumie to miałam 2 zwolnienia po 18 dni każde).. Dam jej jeszcze jedną szansę - mam nadzieję, że naprawdę miała ZŁY DZIEŃ... ehhh

dziękuję za dobre słowa :-D
 
aga_k_m, może faktycznie tak jak piszą Dziewczyny zmień tą lekarkę... :confused: Też mam taką, że jak ma dobry dzień to jest super a jak coś ją ugryzie to bez kija nie podchodz i w tez oszczedza zwolnienia... no ale ja chodze do niej państwowo i w razie czego mam rezerwowego lekarza prywatnie... i chyba w tym miesiacu zapisze sie do niego na konsultacje.
Misza, może Twój Maluch jest szczęśliwy że został z mamusią w domu ;-) i w najlepsze sobie odpoczywa... Ja widze wielką różnicę w zachowaniu Małej gdy jesetm w pracy lub domu:sorry2:
A ostatnio to w ogóle jakoś mało się rusza w porównaniu z tym jak było 2 tygodnie temu....:confused::confused::confused: Troche sie martwie ale może to normalne.

tikanis, prawdę mówiąc to nie znam sie na chorobach zakaźnych ale na logikę wydaje sie, że nie masz sie o co martwić bo chorobą zakaźna chyba zaraża sie zanim wystąpią pierwsze objawy plus w pierwszych dniach choroby... ale rozumiem Cie bo ja ostatnio widziałam sie z kolezanka która na spotkaniu oświadczyła że jej córka prawdopodobnie ma różyczę :szok: na szczęście to okazało sie uczulenie ale stracha miałam niezłego :angry: W razie czego możesz sie poradzić telefonicznie lekarza:confused:
 
Ostatnia edycja:
foxy924- to super, że twoje wyniki się poprawiły , a te tabletki do żucia o smaku czakoladowym hmmm pewnie smaczne :p. Kochana dbaj o siebie i duzo odpoczywaj, bo teraz najwazniejsze jest twoje zdrówko i twojego maluszka!

patusia- wiesz kochana co mój mąż wymyslił?? Ze chce kupic oprocz łozeczka , jeszcze kolyske malutka i bedzie stala przy naszym łózku, zeby mogl miec swoja coreczke i mamusie przy sobie i bedzie mala w nocy bujał. Kochany jest naprawde rozczulilo mnie to, ale uwazam ze to nie potrzebny wydatek, ale uparł się i co ja mam zrobic! Wiem, że chce dobrze i to jest strasznie mile, a nie chce go zniechecac!

isabela- kochana ja tez widzialm programy i naczytalam sie w gazetach o wczesniakach i dzieki wierze rodziców w zdrokwo i sile woli przezycia ich dzieci, maluszki przezywały i mam nadzieję, że tak będzie u liliann. Teraz medycyna poszła tak do przodu, że ratują takie maluszki

aga_k_m- wiesz co brakuje mi słow, po tym co napisałas! TA PANI DOKTOR JEDNYM SLOWEM JEST BESZCZELNA MÓWIAC CI TAKIE RZECZY!!
Najwazniejsze, że ty czujesz się dobrze i twój maluszek i twoj maz cie kocha i jemu się podobasz!
A pozatym moze pomysl nad zmiana lekarza jesli masz taka szanse!
Gratuluję córeczki!!
 
Ula_28: przepisał mi 75, ale teraz czytajac wasze wypowiedzi, ze jednym przepisuja 50 a innym 75 juz sama nie wiem... :/ kobieta, ktora miala mi te badanie zrobic powiedziala, ze to blad (lekarski) i ze to niebiezpieczne i ona na wlasna odpowiedzialnosc dawac nie bedzie. wiec sie wystraszylam :p w ogole nikt mi nie powiedzial, ze ta glukoze trzeba najpierw w aptece kupic...
 
patusia- no wlasnie, nie chce odbierac mojemu mezowi przyjemnosci , skoro tak sie uparl :) doceniam to, że chce nas miec przy sobie. A wiem, ze czasami mozna faceta zniechecic do takiego zaangazowania! Wiec pewnie tak zrobimy. Widziałam nowy wozio anulinki x-landera xa, fajnie wyglada, ma mniej czarnych wstawek, i chyba jaskrawsza kolorystyke! Ale wygląda slicznie!
 
reklama
Do góry