reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

o jejciu!!1 straszne.. ja tez jestem z blizniaczek ale 7 miesiecznych.. :-( oby z blizniaczkami wszytsko sie unormowalo.. trzymam ogromne kciuki i napewno sie pomodle:-(
 
reklama
LIlian- jestem z Tobą i Twoimi córeczkami ... niech myśli o nich dodadzą im sił !!!

Okruszku- dziękujemy za informacje.
 
Foxy-No to super że morfologia sie poprawiła ci :-) o kurcze czekoladowe do ssania -zelazo tak - zapytałaś czy zeby ci sie nie zepsują od niego ??? Bo zelazo wyzera szkliwo i dlatego dzieci niektore w dziecinstwie mają czarne zabki:-)
Leż grzecznie i nie przemęczaj sie kochana :-)
 
Liliann-jejku pomodle sie za was calym sercem i wierze ze z dziewczynkami wszystko bedzie dobrze, Okruszku dziekuje za wiadomosc :-(
 
LILIAN JESTEM Z TOBA.
Ogladalam program 2 dni temu o blizniaczkach urodzonych w 25 tygodniu ciazy, byly w szpitalu 4 miesiace i obie przezyly. Mam nadzieje, ze dziewczynki naszej Lily beda zdrowe!!!! Trzymam kciuki za nia i maluszki
 
reklama
Lilian... bedzie dobrze!!!!!!! Bog tak chcial, ale to moze dla Waszego dobra!!!!
wierze i bede wierzyc ze jeszcze bedziesz sie tu chwalic kochanymi pannicami!!!!
bede sie modlic....

okruszku, dziekuje za informacje, usciskaj ja mocno pozdrow od nas wszystkich!!!!! dodaj otuchy!!!!
 
Do góry