reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Ostatnie badania nie potwierdziły działania wit c...jedyną wit ktora warto brac jest wit d, bylam z młodą na zajęciach dla maluchow i tam chyba któres mi sprzedalo...cos
 
reklama
Lekarka trochę zdziwiona była, że mój gin tqk szybko kazał mi robić polowkowe, ale generalnie, co miała zbadać to zbadala
 
@Ziebulka zazdroszczę wypadu w góry. Na termy poszłabym. Aż taka gorąca ta woda przecież nie jest. Jedynie co balabym się infekcji. Ale jak Ciebie nie łapią.. mnie w pierwszej ciąży nic, ani raz, w drugiej raz, a teraz kurde już chyba z trzeci :-/ w drugiej ciąży lekarz mi powiedział, żebym po basenie wzięła profilaktycznie Abiofem. Przywraca naturalne ph i jest bezpieczny w ciąży. To krem w jednorazowej tubce.

A gdzie jedziecie? Na Chochołowskie? W wakacje byliśmy na termach Bania, a po drodze w Bukowinie u Gesslerowej na uczcie. Mniammmm.. A termy to sama nie wiem, ktore fajniejsze.
 
@Aniqa1 gratuluje corci:-) ! I super ze wszystko dobrze. Teraz mozna odsapnac gleboko i przestac sie juz stresowac :-)


@Milania12 nie znam najnowszych badan ale ja biore codziennie dawke wit c i pije duzo wody z cytryna i jak widac najwidoczniej dziala bo chora nie jestem :-) a z wit d to w ciazy jest wrecz nakaz brania. Tak czy siak zdrowka Ci zycze.
 
@Domi2104 dokładnie 17t6d. Ale po raz kolejny potwierdziło się że ciąża kilka dni starsza. Z moich obliczeń wynika że termin mam ok. 7-8maja,a nie 11 jak wynika z Om (miałam bardzo krotnie cykle, a owulacje ok. 11 dnia).
Boże, dziewczyny, nawet nie wiecie jak mi ułożyło, tak się bałam, że coś jest nie tak. Chcę mi się płakać że szczęścia, ale jako że siedzę w pociągu to chyba nie wypada:)
Miałam też dzisiaj wizytę u immunologa i niestety ale zwiększyła mi dawkę clexanu z 0,6 na 0,8 że względu na wyniki. A za 4 tygodnie kazała mi zrobić ocenę przepływu krwi
 
Mnie narazie przeszło chociaż tak się przeziebilam że 2 tygodnie mnie trzymało pomogły dopiero inhalacje

Ale tu cisza ostatnio. Jak sledzilam posty przed tym jak napisałam to dziennie było po kilka stron a teraz jak jest strona to jest dobrze. Myślałam że będzie wsparciem dla mnie to forum a tu widzę że większość dziewczyn zapewne na zamkniętym pisze. Szkoda że wcześniej nie odkryłam tego forum
mysle że każda z nas już lepiej się czuje i pochlaniaja codzienne obowiazki domowe( ja tak mam) a jesli chodzi o forum ja podchodze do tego raczej luznie na zasadzie wymiany zdan od kogos bardziej doswiadczonego:) nie kazdego dnia dzieje sie cos ciekawego poza tym:).. zeby dać jakis temat dyskusji;p.. a moze faktycznie najwieksse gaduly na ukrytym;p
pozdrawiam
 
Ja czytam was codziennie, ale nie mam nic ciekawego do powiedzenia, to nie pisze :p znowu zaczynam się stresować czy wszystko jest okej a do wizyty został jeszcze tydzień, tak więc no.... Nie będę wam tu marudzić :p
 
@Ziebulka zazdroszczę wypadu w góry. Na termy poszłabym. Aż taka gorąca ta woda przecież nie jest. Jedynie co balabym się infekcji. Ale jak Ciebie nie łapią.. mnie w pierwszej ciąży nic, ani raz, w drugiej raz, a teraz kurde już chyba z trzeci :-/ w drugiej ciąży lekarz mi powiedział, żebym po basenie wzięła profilaktycznie Abiofem. Przywraca naturalne ph i jest bezpieczny w ciąży. To krem w jednorazowej tubce.

A gdzie jedziecie? Na Chochołowskie? W wakacje byliśmy na termach Bania, a po drodze w Bukowinie u Gesslerowej na uczcie. Mniammmm.. A termy to sama nie wiem, ktore fajniejsze.
No wlasnie nie mam zamiaru moczyć się w 40 st z emerytami, tylko skorzystać z t6ch basenow zewnętrznych ktore są przyjemnie cieple ale nie gorące.
Ja zawsze lądowałam w Szaflarach a teraz w sumie zobaczymy gdzie się pomocze.

Ja czytam was codziennie, ale nie mam nic ciekawego do powiedzenia, to nie pisze :p znowu zaczynam się stresować czy wszystko jest okej a do wizyty został jeszcze tydzień, tak więc no.... Nie będę wam tu marudzić :p
Pisz, pisz my podobne jestesmy w marudzeniu i zamartwianiu na wyrost :rofl2:
 
reklama
@roki_1991 ja mam podobnie ponad tydzień do wizyty a ja się zastanawiam czy z Dzidzia wszystko wporzadku.
Dziewczyny jak myślicie nie jest za wcześnie na kompletowania wyprawki? Trafiło mi się bardzo ładne łóżeczko z całym wyposażeniem za grosze po znajomej dziecku i nie wiem czy to nie za wcześnie
 
Do góry