reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

U mnie 17. Ostatnio ważylam się w domu i waga stała w miejscu. Byłam taka zadowolona, a dzisiaj na wizycie +1,7 kg No trudno :-D Ale brzuch widoczny to się usprawiedliwiam. I okazało się, że będzie dziewczynka. Myślimy nad imieniem. Bo dla chłopca to mieliśmy i pierwsze i drugie nawet. A tu klops. Coś chyba wymyślimy. Mój lekarz powiedział (a ma 5 czy 6 dzieci), że z każdym kolejnym dzieckiem mieli większy problem co do imienia. Aż najmłodsze przez 10dni po urodzeniu było bezimienne :-D

Gratuluję dziewczynki

No niestety. Ale muszę się zadowolić śledziami :D

A mi roki narobilas ochoty na śledzie aż jak wstanę muszę pędzić do sklepu
 
reklama
Tak sie smiejecie z tych sledzi a ja raz mialam tak ze zachcialo misie i jakby w sklepie nie bylo to bym chyba pozabijala wszystkich :p
Na szczescie 2 opakowania kupilam i zapchalam buzie :D
 
Cześć dziewczyny.
Ostatnio mało mnie tu.. duzo pracy.
W sobotę złapała mnie migrena, przez niedzielę się należała a wczoraj myślałam że padnę z bólu ale w końcu przeszło .
Dziś rano za to pierwszy raz podczas tej ciąży zwymiotowalam - pasta do zębów mnie tak zniesmaczyła.

Co do zachcianek , to właśnie zjadłam pół paczki orzeszków ziemnych .

Mam nadzieję że wszystkie się macie dobrze :)
 
Też ostatnio mnie naszło na śledzie, ale po jednym zrozumiałam, że nie tędy droga hahah małej raczej nie przypasowały. [emoji57]
Ostatnio pytałam Was o farbowanie. Zdecydowałam się i położyłam tą moją profesjonalną farbę z takimi super ocenami oh i ah. I wcale mi nie chwyciła siwizny [emoji2955]. Przejrzałam wszystkie sklepowe bez amoniaku i żadna z blondów nie gwarantuje pokrycia całkiem siwych. Przed ciążą oczywiście robiłam farbami z amoniakiem i kryło super. Teraz wolę unikać amoniaku. Czym robicie teraz w ciąży swoje siwulce?
 
Hej dziewczyny:)! mam nadzieje że u Was wszystko ok:). u mnie remont malunkowy:) czyli malowanie pokoi...trzeba odswiezyc póki mozna;). zastanawiam sie kuedy zapisać sie na szkole rodzenia?? niestety maz raczej nie da rady uczęszczac ze mną:) ze wzgledu na prace... ;)
 
Też ostatnio mnie naszło na śledzie, ale po jednym zrozumiałam, że nie tędy droga hahah małej raczej nie przypasowały. [emoji57]
Ostatnio pytałam Was o farbowanie. Zdecydowałam się i położyłam tą moją profesjonalną farbę z takimi super ocenami oh i ah. I wcale mi nie chwyciła siwizny [emoji2955]. Przejrzałam wszystkie sklepowe bez amoniaku i żadna z blondów nie gwarantuje pokrycia całkiem siwych. Przed ciążą oczywiście robiłam farbami z amoniakiem i kryło super. Teraz wolę unikać amoniaku. Czym robicie teraz w ciąży swoje siwulce?
Ja farbowałam u fryzjera, ale nie wiem jaką farba robi, siwe łapie
 
reklama
Hej dziewczyny:)! mam nadzieje że u Was wszystko ok:). u mnie remont malunkowy:) czyli malowanie pokoi...trzeba odswiezyc póki mozna;). zastanawiam sie kuedy zapisać sie na szkole rodzenia?? niestety maz raczej nie da rady uczęszczac ze mną:) ze wzgledu na prace... ;)
A masz już wybraną szkole rodzenia? Jeśli tak zadzwoń i zapytaj, od którego tygodnia można u nich uczęszczać, pewnie będzie potrzebna zgoda lekarza, ze względu na ćwiczenia
 
Do góry