reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Witam wszystkie majóweczki wiem że to może trochę późno ale dopiero od kilku dni jestem na zwolnieniu i mam więcej czasu na odpoczynek. Znalazłam to forum kilka dni temu i nawet udało mi się ogarnąć większość waszych postów. Ja mam na imię Dominika pochodzę z małej miejscowości niedaleko Łodzi. Mam 26 lat i to moja pierwsza ciąża. Dzisiaj jest 15 tydzień. Termin mam na 22 maja i z Usg prenatalnego wyszło że będzie to chłopiec. Z mężem wybraliśmy imię Jan. Będzie mi bardzo miło jak przyjmiecie mnie do swojego miłego grona postaram się częściej udzielać na forum

Witam :) i jak najbardziej zapraszamy :)
 
Witam wszystkie majóweczki wiem że to może trochę późno ale dopiero od kilku dni jestem na zwolnieniu i mam więcej czasu na odpoczynek. Znalazłam to forum kilka dni temu i nawet udało mi się ogarnąć większość waszych postów. Ja mam na imię Dominika pochodzę z małej miejscowości niedaleko Łodzi. Mam 26 lat i to moja pierwsza ciąża. Dzisiaj jest 15 tydzień. Termin mam na 22 maja i z Usg prenatalnego wyszło że będzie to chłopiec. Z mężem wybraliśmy imię Jan. Będzie mi bardzo miło jak przyjmiecie mnie do swojego miłego grona postaram się częściej udzielać na forum
witaj :-)
 
Witam wszystkie majóweczki wiem że to może trochę późno ale dopiero od kilku dni jestem na zwolnieniu i mam więcej czasu na odpoczynek. Znalazłam to forum kilka dni temu i nawet udało mi się ogarnąć większość waszych postów. Ja mam na imię Dominika pochodzę z małej miejscowości niedaleko Łodzi. Mam 26 lat i to moja pierwsza ciąża. Dzisiaj jest 15 tydzień. Termin mam na 22 maja i z Usg prenatalnego wyszło że będzie to chłopiec. Z mężem wybraliśmy imię Jan. Będzie mi bardzo miło jak przyjmiecie mnie do swojego miłego grona postaram się częściej udzielać na forum
Cześć @Domi2104 a mogę zapytac skąd jesteś?
Ja tez mam na imię Dominika, tez mam 26 lat i też mieszkam w małej miejscowosci niedaleko Łodzi :D
 
Domi2104 witaj :-)

Miałam kosz Mojżesza i był wykorzystywany na drzemki w ciągu dnia. Mieszkamy w piętrowym domku, więc tak było najwygodniej. I łatwiej zajrzeć do dziecka. Ale jakbym mieszkała w bloku to myślę, że nie byłby mi potrzebny. A do dziadków to można zawsze gondole wypiąć i potraktować jak taki kosz.

Mam wizytę w poniedziałek i nie mogę się doczekać :-)
 
Ja tez mam wizytę w poniedziałek czas leci teraz szybciutko, cieszę się
Mamy w zasadzie wszystko po młodej...tylko właśnie kosz mojżesza lub łóżeczko dostawne ma kolkach musimy kupić....jeszcze nie wiem co
Leci czas, 17 grudnia polowkowe....
 
Hej Domi ☺ dużo dziewczyn przeniosło się na forum zamknięte i teraz są tu luzy więc nowe dziewczyny się przydadzą.

Ja sie musze umowic na połówkowe. Tak roznie mowią kiedy najlepiej i nie wiem czy jeszcze przed świętami sie umawiać czy po.

Ja już w ogóle chcę Świąt i trochę odpocząć... zjadłabym takiego śledzia wigilijnego ☺
 
reklama
Witaj Domi2104, miło, że do nas dołączyłaś - tu są same spoko babeczki, więc napewno Ci się tutaj spodoba.

Mówicie o dostawianym łóżeczku. Coprawda mam w sypialni łóżko niemowlęce po synku, ale z doświadczenia wiem, że i tak mała będzie spała ze mną. No i też myślałam, żeby kupić dostawkę bo nadal przychodzi nasz czterolatek do nas, więc po porodzie zrobi się ciasno w łóżku haha Jednak nowe jak dla mnie jest za drogie jak na używanie przez kilka miesięcy tylko. Myślałam o używanym. Jednak przede wszystkim chcę kupić takie cudo. Dla synka miałam taki zwykły leżaczek i bardzo się przydawał, ale można go było używać dopiero chyba po 3 miesiącu. A chciałabym mieć gdzie bezpiecznie położyć w salonie już noworodka. Mamy psa, więc kładzenie na macie czy kocu odpada. Wózek stoi w wózkowni, bo mieszkamy na 3 piętrze bez windy. Taki zakup na kilka lat będzie i wygląda w miarę solidnie.
Screenshot_20181129-130002_Allegro.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181129-130002_Allegro.jpeg
    Screenshot_20181129-130002_Allegro.jpeg
    28,8 KB · Wyświetleń: 304
Do góry