reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

@isabella82 jeśli nawet tak jest to co mamy zrobić? Poobrażać się.. na kogo? Na całe forum? Nie wiem co mamy zrobić z taką informacją, więc wg mnie nie była potrzebna. Jeśli chcesz z nami pisać to zapraszam. Bo narazie to sobie nic nie napisałaś. Pozdrawiam!
 
reklama
@Rossiczka ale czemu Ty sie z tym kryjesz jakby to Tobie mialo byc wstyd za glupote innych? Plotki sa byly i beda tego sie nie wyzbedziemy a fakty to fakty :-) ale dobrze, rozumiem i nie nalegam.
 
W sumie to nie ma znaczenia. Pewnie kilka z nas miała jakieś przypuszczenia ..
Ktoś wynosił jej informacje stąd.
Widocznie, to był jej jedyny sposób na plotki wśród znajomych.

A ta Pani widać się nudzi życiem, żeby specjalnie zakładać konto, żeby nas uświadomić, to jest poniżej pasa. Chyba, że się regularnie udziela i założyła konto, żeby nas oświecić to tym bardziej słaba akcja.
 
reklama
Dziewczyny dajcie spokój.... Wierzycie komuś kto wszedł na forum kilkanaście dni temu, nic nie napisał, a teraz sieje plotki....? Rossiczka a akurat kto jak kto, ale ty powinnaś dobrze wiedzieć dlaczego kari zachowała się tak a nie inaczej ;) poza tym, czy ona krwawila? Bo ja jakoś tego nie pamiętam. Ostatnie to nie znalazła tętna, ale o krwawienit wtedy nie było chyba nic :) przepraszam że akurat będę jej trochę bronić, bo znam ją dłużej i jej sytuację, dlatego akurat rozumiem jej zachowanie. Ale, każdy ma prawo do swojego zdania ;)
 
Do góry