reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Ags pytam bo moj czesto zjada pierwsza litere i tez jest zabawnie ;-) tylko on jeszcze ma czas ponoc i narazie mam go poprawiac i mobilizowac by wiecej mowil :)
 
reklama
Ags pytam bo moj czesto zjada pierwsza litere i tez jest zabawnie ;-) tylko on jeszcze ma czas ponoc i narazie mam go poprawiac i mobilizowac by wiecej mowil :)
Tak, poprawianie jest bardzo ważne. Czasami monotonne, ale po którymś z kolei razie poprawna mowa się utrwala. Też słyszałam, że mój"ma czas". Wiem, że każde dziecko jest inne i każdy przypadek wad wymowy jest inny. Ale jakbym mogła cofnąć czas, to nie słuchałabym wszystkich co mówili "chłopcy później zaczynają mówić", "brat, stryja ciotki zaczął gadać jak miał 4 lata, ale od razu zdaniami" itd. I zaczęłabym z nim terapie conajmniej o rok wcześniej, czyli przed ukończeniem 3 lat. Teraz jest już ogromna różnica między mową jego, a rówieśników.
 
Hej dziewczyny.
Dawno mnke tu nie było ale czytałam.
Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za te jutrzejsze;)

Ja na prenantalne mam się umawiać dopiero w styczniu. W 1 tyg stycznia będzie równo 20 tydzień więc pewnie umowie się jakoś koło 23 tyg.

U nas wszystko okej, ja leżę ile sie da. Mam nadzieję że 3 grudnia lekarz na wizycie powie że szyjka się nie Skrocila od ostatniej wizyty. Niestety nadal lecę na nospie więc pewnie moja nadzieja pozostanie nadzieja.
 
Dzień dobry dziewczyny.
Mam nadzieję, że wszystkim humor dopisuje z rana☺.
Czytam Wasz historie jak wasze dzieciaki reagują na przyszłe rodzeństw - mega słodkie .
Zdecydowałam się pojechać dziś do pracy troszkę później.. bez pośpiechu .

@isabella82 specjalnie złożyła konto , żeby śmiać ploty .. nieładnie .
 
Hej.
Ja dziś rano bo P mnie obudził szykując się do pracy. Fabian jeszcze śpi korzystając ze ma dzis późniejsza zmianę w szkole bo są egzaminy 8 klas. Marika wstała z jakimś fochem a ja z bólem głowy wiec dzisiaj będzie ciężki dzień.

O co chodzi z tą isabella82 i rzekomo osoba ktora pisala tu o poronieniu a wcale tak nie było ?
 
reklama
Do góry