reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Dziewczyny dajcie spokój.... Wierzycie komuś kto wszedł na forum kilkanaście dni temu, nic nie napisał, a teraz sieje plotki....? Rossiczka a akurat kto jak kto, ale ty powinnaś dobrze wiedzieć dlaczego kari zachowała się tak a nie inaczej ;) poza tym, czy ona krwawila? Bo ja jakoś tego nie pamiętam. Ostatnie to nie znalazła tętna, ale o krwawienit wtedy nie było chyba nic :) przepraszam że akurat będę jej trochę bronić, bo znam ją dłużej i jej sytuację, dlatego akurat rozumiem jej zachowanie. Ale, każdy ma prawo do swojego zdania ;)
Widac ze ominelo Cie na otwartym watku wielkie poruszenie kiedy to krwawienie bylo jednym wielkim halo.
I pomysl ze skoro nie tylko jedna osoba tak mysli to cos na rzeczy musi byc.
 
Dziewczyny dajcie spokój.... Wierzycie komuś kto wszedł na forum kilkanaście dni temu, nic nie napisał, a teraz sieje plotki....? Rossiczka a akurat kto jak kto, ale ty powinnaś dobrze wiedzieć dlaczego kari zachowała się tak a nie inaczej ;) poza tym, czy ona krwawila? Bo ja jakoś tego nie pamiętam. Ostatnie to nie znalazła tętna, ale o krwawienit wtedy nie było chyba nic :) przepraszam że akurat będę jej trochę bronić, bo znam ją dłużej i jej sytuację, dlatego akurat rozumiem jej zachowanie. Ale, każdy ma prawo do swojego zdania ;)
Oczywiście że przed sercem było o krwawieniu. Ja niestety mam doskonałą pamięć.

Wiem dlaczego zniknęła z zamkniętego, to jej decyzja, nikt nic złego jej nie napisał. Uważam że tamten post i tak był bardzo wyważony ;-)

Napisałam że nie mam dowodu, ale uważam że o tą osobę chodzi, bo sporo rzeczy się spina w całość i tyle
 
Dziewczyny dajcie spokój.... Wierzycie komuś kto wszedł na forum kilkanaście dni temu, nic nie napisał, a teraz sieje plotki....? Rossiczka a akurat kto jak kto, ale ty powinnaś dobrze wiedzieć dlaczego kari zachowała się tak a nie inaczej ;) poza tym, czy ona krwawila? Bo ja jakoś tego nie pamiętam. Ostatnie to nie znalazła tętna, ale o krwawienit wtedy nie było chyba nic :) przepraszam że akurat będę jej trochę bronić, bo znam ją dłużej i jej sytuację, dlatego akurat rozumiem jej zachowanie. Ale, każdy ma prawo do swojego zdania ;)

Ja czytałam wszystko od początku, nie udzielałam się wtedy.
Był post o krwawieniu..
Jednak, troche rozumiem jej sytuację i wierzę że to było jedyne z niej wyjście, bardzo nie fajne ale jednak.
Ludzie są okropni i lipa, że w ogóle doszło do tego, że tak się to skończyło.
Ogólnie grupa zamknięta powstała zaraz potem.

A teraz tak sobie myślę o tej grupie zamkniętej.
Nie chciałabym już na do niej dołączać.
Pewnie wszystkie dziewczyny tam już zrzyte, super się znają.
Tu jest fajnie .
 
Myślałam, że u Kari źle się skończyło..

A druga sprawa, to miała zdjęcie w profilu..miejscowość, więc jakiś znajomy to pewnie nie miał problemu, żeby ją rozpoznać. I w ogóle myślę, że nikt tu nie jest aninimowy. Jak wszędzie zresztą.
 
Hej :) - ale, że o co chodzi z Kari?- że oszukiwała o poronieniu???? Ags mój synek w marcu skończy 7 lat- jest 4 rok w przedszkolu i od września idzie do szkoły. W przedszkolu mam załatwione orzeczenie o kształceniu specjalnym A wpisaną afazją rozwojową. Mając 3 lata nie mówił- zniekształcał- neurolog powiedział mi że dzięki temu papierkowi będzie mógł mieć masę zajęć plus logopedów na miejscu w przedszkolu.Po roku na kontroli powiedział nam , że już Stas rozkwitł jak ta Jabłonka i niech ma zajęcia do końca przedszkola, bo bardzo mu służą ale potem bardzo by się zdziwił gdybyśmy potrzebowali jego pomocy.-tfutfu zaraz kończy przedszkole- jest jednym z inteligentniejszych dzieci w grupie niestraszne godula :)- czasami powie jeszcze coś nie wyraźnie- logopedzi pracuje z nim nad "r" "sz" czy "dż" ale z tym ma wiele dzieci w tym wieku problemy :). I zgadzam się w 100%- najgorsze jest mówienie, że dziecko mam jeszcze czas...-dupa...nie ma- bo nawet jak odpali samo to nawyki zniekształcenia itp są trudne lub bardzo trudne do odliczenia. Po drugie wiele dzieci które nikt nie rozumie zaczyna reagować agresją .
 
Widac ze ominelo Cie na otwartym watku wielkie poruszenie kiedy to krwawienie bylo jednym wielkim halo.
I pomysl ze skoro nie tylko jedna osoba tak mysli to cos na rzeczy musi byc.

Nie. To "poruszenie" mnie nie ominęło. Było po prostu wcześniej i po nim pisała że jednak wszystko okej. Tak przynajmniej mi się wydaje.

Oczywiście że przed sercem było o krwawieniu. Ja niestety mam doskonałą pamięć.

Wiem dlaczego zniknęła z zamkniętego, to jej decyzja, nikt nic złego jej nie napisał. Uważam że tamten post i tak był bardzo wyważony ;-)

Napisałam że nie mam dowodu, ale uważam że o tą osobę chodzi, bo sporo rzeczy się spina w całość i tyle

Było przed, to prawda. Tylko kojarzy mi się że potem pisała tu że jednak jest okej :) no zabić się za to nie dam. Ja się zastanawiam czy tą "nową tajemniczą osobą" nie jest ten ktoś kto po prostu ją na tym forum śledzi i nie napisał tego po to właśnie żeby wywołać "gównoburze". Ale to też tylko moje zdanie i nie mam dowodu na to ;)

Ja czytałam wszystko od początku, nie udzielałam się wtedy.
Był post o krwawieniu..
Jednak, troche rozumiem jej sytuację i wierzę że to było jedyne z niej wyjście, bardzo nie fajne ale jednak.
Ludzie są okropni i lipa, że w ogóle doszło do tego, że tak się to skończyło.
Ogólnie grupa zamknięta powstała zaraz potem.

A teraz tak sobie myślę o tej grupie zamkniętej.
Nie chciałabym już na do niej dołączać.
Pewnie wszystkie dziewczyny tam już zrzyte, super się znają.
Tu jest fajnie .

Było o krwawieniu ale właśnie wcześniej niż zniknęła z forum :) to było dla niej jedyne wyjście z tego co znam sytuację, ale w sumie nie chce się za nią wypowiadać :) a tak szczerze mówiąc to praktycznie wszystkie dziewczyny z zamkniętego są też tutaj, więc nie ma co się "unosić" :)

Jak dla mnie ten post był właśnie po to żeby wywołać między nami taka "gównoburze"
 
Żeby zakończyć ten temat bez plotek .

Najpierw była osoba niezyczliwa, potem krwawienie, nie było żadnej informacji, pierwsza była od Ani chyba że serce przestało bić. Na zamkniętym okazało się po iluś godzinach że jednak lekarze znaleźli.

Więc dziewczyny na zamkniętym wiedzialy że z ciąża ok, ale na otwartym niekoniecznie.

Po ostatniej gownoburzy nagle jakiś dziwny post na otwartym. Dlatego przypuszczam że to o Nią chodzi, bo może faktycznie poszła na inne forum i stąd ten post.

Na pewno miał na celu nam namieszać i tyle. Co też w jakiś sposób zrobił
 
reklama
@roki_1991 nie bylo slowa po krwawieniu od Kari juz zadnego na otwartym forum. Zadnego wiec inni mieli prawo pomyslec iz poronila. Nie bede nikogo bronic ani na nikogo gadac. Aczkolwiek slepo wierzenie w osoby z internetu i ich prawdomownosc jest rownie slabe jak cala ta akcja teraz. Faktycznie kazdy ma swoje zdanie i przy nim pozostanmy a temat zakonczmy bo sensu nie ma:-)

@Sechmet i tak do nas dolaczysz [emoji14] i z otwartymi rekami przywitamy sie i tam :-) i poznamy Ciebie od a do z a Ty nas :-)

Ja tam sie ciesze i czekam na Was wszystkie :-)
 
Do góry