reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Pokaże Wam skąd ten pomysł na małe buciki niechodki. Taki prezent dałam niespodziewanie mojemu mężowi, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Nie znamy nadal płci, więc jest coś niebieskiego i różowego. To dla nas bardzo trudna ciąża. Nadzieja bezustannie wiąże się ze strachem. Nasz mały cud rośnie we mnie. Stąd taki napis na torebce prezentowej.. Zobacz załącznik 919752
Cudowny pomysł...wygląda pięknie...aż się wzruszylam :)
 
reklama
@mag_dzik fizycznie czuje się świetnie... a reszta w zależności od dnia. Staram się nie myśleć za dużo. Jak ogarnia mnie fala radości związana z ciąża to ją szybko uciszam. Wiem, że musi być dobrze ale boje się tych wyników... w przyszłym tygodniu będzie najgorzej bo w każdy dzień mogą zadzwonić. Będę siedzieć jak na szpilkach :/

@Night&Day super, że wszystko ok. Jak takie wstydliwe dziecko to może bandytka:)))
 
@mag_dzik fizycznie czuje się świetnie... a reszta w zależności od dnia. Staram się nie myśleć za dużo. Jak ogarnia mnie fala radości związana z ciąża to ją szybko uciszam. Wiem, że musi być dobrze ale boje się tych wyników... w przyszłym tygodniu będzie najgorzej bo w każdy dzień mogą zadzwonić. Będę siedzieć jak na szpilkach :/

@Night&Day super, że wszystko ok. Jak takie wstydliwe dziecko to może bandytka:)))
Jedno wstydliwe już mam :)...teraz mam nadzieję na otwartego bandyta lub bandytkę ;) :). A co do wyników to oni będą dzwonić czy masz po nie podjechać lub sama się kontaktować?
 
@Night&Day oni będą dzwonić. Jak powiedzą, że wyniki są do odbioru na recepcji to znaczy że są ok, jak powiedzą, że są wyniki i zapraszają na konsultacje z genetykiem to znaczy że nie jest dobrze... tak czy inaczej będę wiedzieć po telefonie. Przez RODO nic więcej nie powiedzą.
 
@Night&Day oni będą dzwonić. Jak powiedzą, że wyniki są do odbioru na recepcji to znaczy że są ok, jak powiedzą, że są wyniki i zapraszają na konsultacje z genetykiem to znaczy że nie jest dobrze... tak czy inaczej będę wiedzieć po telefonie. Przez RODO nic więcej nie powiedzą.
Miałam nadzieję że jak z pappa- jeśli nie zadzwonią do kiedyś to Oki...Tak czy siak wszystkie trzymamy kciuki...będzie dobrze...zobaczysz :*
 
reklama
Wróciłam :) - wszystko dobrze. Płeć niepotwierdzona , bo bandyta nie dał się pooglądać między nogami :). Tak więc pewność będę miała 17- tego na kolejnej wizycie lub 18- tego na drugich prenatalnych. Najważniejsze, że wszystko Oki bo się denerwowalam jak to ja ;) I jeszcze takie durne sny mnie dopadały..
Cieszę się że wizyta poszła dobrze!
Śmieszne że te dziecię są takie ruchliwe w brzuchu . Dla mnie patrzenie na coś takiego poraz pierwszy było niesamowite

Powiem Ci, że teraz jak wiem, że będzie chłopak mam w planie kupić dwie koszulki ukochanej drużyny męża, dużą i małą [emoji16]
To jest myśl! Haha
Wybaczcie dziewczyny, ale mam tak dobry dzień, że miło mi dzielić się z Wami radością. Mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza [emoji4]
Świetny pomysł.☺
Nie szkodzi, trzeba się dzielić radością .
 
Do góry