reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Szczerze powiem, że nie mam pojęcia. Wiem, że liczył doktor specjalnie mi tygodnie ciąży (bo byłam ostatnio dawno 30 października) i napisał żebym poszła między 19 a 30 listopada dopiero, czyli 16-17 tydzień.
Poczytałam trochę i w necie I wyczytałam, że białko plodowe wzrasta od 10 do 18 tc A potem obniża się.- tak więc w tym czasie powinno się robić według mnie to badanie.A może twój lekarz uważa że od 16 tc wynik jest najbardziej wiarygodny :)
 
reklama
Roki czekamy na wyniki.

Ja dziś wzięłam urlop, bo mnie porządnie przeziębienie wzięło. Mama zrobiła miksturę:mielony swiezy imbir,cytryny i miód i tym się kuruję.
 
Roki czekamy na wyniki.

Ja dziś wzięłam urlop, bo mnie porządnie przeziębienie wzięło. Mama zrobiła miksturę:mielony swiezy imbir,cytryny i miód i tym się kuruję.
Ja leżę pod kocem z herbatą..najgorzej w nocy z tym zatkanym nosem- w dzień odpuszcza.
 
Ostatnia edycja:
Cześć współczuję wszystkich chorym przyszłym mamom.
Ja już się zaleczylam- a tylko kilka dni sok z cebuli a potem gorąca herbata z miodem.
Życzę Wam żeby szybko Wam również przeszło .
 
Night sprobuj na noc wysmarowac sie mascia. Mi bardzo pomogla vicks vaporub a meczylam sie tydzien z katarem i kaszlem. Rozgrzewa i pachnie ziolowo.
Moge byc twarza tej marki tak ja polubilam w tej ciazy bo tylko ona mi pomaga w trudnym czasie :-)
 
Night sprobuj na noc wysmarowac sie mascia. Mi bardzo pomogla vicks vaporub a meczylam sie tydzien z katarem i kaszlem. Rozgrzewa i pachnie ziolowo.
Moge byc twarza tej marki tak ja polubilam w tej ciazy bo tylko ona mi pomaga w trudnym czasie :-)
Też używam!
U mnie smrauje na wszystko
Ból pleców, ból karku, przeziębienie .
Ja przed ciążą w ogóle leków nie brałam od lat. Tylko lempsip jak miałam katar i paracetamol . Teraz z obu zrezygnowałam to tylko vaparob został.
 
Night nie ma i mi go lekarka polecila ale jesli masz watpliwosci to tu ulotka:-)
20181120_102406.jpg
 

Załączniki

  • 20181120_102406.jpg
    20181120_102406.jpg
    101 KB · Wyświetleń: 197
reklama
Night nie ma i mi go lekarka polecila ale jesli masz watpliwosci to tu ulotka:-) Zobacz załącznik 918036
Jestem astmatykiem jak Mój synek i kiedyś podczas takiego przeziębienia najlepiej mu plasterek na klatkę piersiową żeby się lepiej oddychałało- strasznie zapstrxymo mu to astme- i lekarka mi powiedziała, że tego rodzaje olejki itd nie są dla niego .Do dziś stosujemy tylko maść majerankową. Jeśli do jutra nie bedzie poprawy to spróbuje - dziękuję :)
 
Do góry