reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Ja kupiłam w aptece sok z żurawiny i zaczynam pić :) jutro i tak idę zrobić badanie moczu, bo w czwartek wizyta więc w razie czego będę mieć wynik :)
 
Ja leżę..młody jutro do przedszkola A ja mam leżeć i odpoczywać...narazie nie mam ochoty na żadne soki, herbaty czy syropy...
 
Może faktycznie zlecenie tego badania AFP zależy od lekarza. Ja jeszcze się zapytałam czy doktor daje mi to skierowanie bo źle coś na usg wyszło - to powiedział, że to tak profilaktycznie sprawdzimy.
 
Może faktycznie zlecenie tego badania AFP zależy od lekarza. Ja jeszcze się zapytałam czy doktor daje mi to skierowanie bo źle coś na usg wyszło - to powiedział, że to tak profilaktycznie sprawdzimy.
Mnie też powiedział że to profilaktyka- ja prenatalne nie robiłam u swojego ginekologa tylko w innej klinice i wgląd w wyniki będzie miał dopiero za tydzień kiedy mu je przyniosę na wizytę . A powiedz w którym jesteś tygodniu?
 
Mnie też powiedział że to profilaktyka- ja prenatalne nie robiłam u swojego ginekologa tylko w innej klinice i wgląd w wyniki będzie miał dopiero za tydzień kiedy mu je przyniosę na wizytę . A powiedz w którym jesteś tygodniu?
Dzisiaj zaczęłam 16 tydzień i właśnie musiałam czekać, żeby zrobić to badanie w 16.
 
Safija ja poszłam po msc na l4 ciążowe. Niestety nie chciałam Ale innego wyjścia nie było. Szefa mam super bo jak sie dowiedział że jestem w ciąży to mógł mnie zwolnić bo nie pracowalam 3 msc a tego nie zrobił i jestem na l4.

Ale Ci zazdroszczę szefa. Ja nie mam pojęcia jak się mój zachowa. A to nie jest tak ze po 30 dniach nieprzerwanej pracy nabywa się prawo do l4?

Dzięki dziewczyny, u mnie Tak naprawdę nie ma problemow z ciąża ale z jama brzuszna, miesiąc temu przeszłam ciężka niedroznosc jelit i tylko cudem udało się nie operować ale przeszłam piekło w szpitalu, no i mimo diety jaka mam może to w każdym momencie znowu wrócić, dodatkowo bóle wątroby i takie sobie z niej wyniki. Ale zobaczymy, nie przyszłam Wam tu marudzić
Justik, na pęcherz polecam żurawinę, moja siostra stosowała i pomagało :)

Ale miałaś nieprzyjemne wydarzenia i to w ciąży. Oby się wszystko wyrównało ze zdrowiem.

Ja kupiłam w aptece sok z żurawiny i zaczynam pić :) jutro i tak idę zrobić badanie moczu, bo w czwartek wizyta więc w razie czego będę mieć wynik :)

Pomoże żurawina na 100% tylko musi być bez cukru. Wyniki glukozy masz dobre?

3 ciaza i tez nie miałam tego badania.lat 33.
 
Ale Ci zazdroszczę szefa. Ja nie mam pojęcia jak się mój zachowa. A to nie jest tak ze po 30 dniach nieprzerwanej pracy nabywa się prawo do l4?



Ale miałaś nieprzyjemne wydarzenia i to w ciąży. Oby się wszystko wyrównało ze zdrowiem.



Pomoże żurawina na 100% tylko musi być bez cukru. Wyniki glukozy masz dobre?

3 ciaza i tez nie miałam tego badania.lat 33.

Nie wiem jak z tym l4. Ale wiem że pracodawca może zwolnić kobietę do końca trzeciego miesiąca.... Także niestety jak się trafi na gbura to niestety różnie może być. U mnie w pracy chcą mieć zaświadczenie od lekarza o ciąży. I z tego co pamiętam tam jest napisane który tc jest obecnie.. Przy czym mi już nic zrobić nie mogą. A co do wyników cukru to miałam jak najbardziej okej :) ostatni wynik to 88 albo 84 jakoś tak :) jutro chyba powtórzę glukoze na czczo
 
reklama
Kurczę mi nie mówił że mam robić w 16 tc :/- ja robiłam pod koniec 14 A powtórzyłam w 15.A czemu w 16???
Szczerze powiem, że nie mam pojęcia. Wiem, że liczył doktor specjalnie mi tygodnie ciąży (bo byłam ostatnio dawno 30 października) i napisał żebym poszła między 19 a 30 listopada dopiero, czyli 16-17 tydzień.
 
Do góry