reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Violett masz jeszcze 5 miesięcy żeby przytyć a chudnięcie tak do 16tyg to często się zdarza. Wiele dziewczyn tu pisało,że schudło.
 

Załączniki

  • 20181117_141944.jpg
    20181117_141944.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 90
Oj tak. Na forach cukrzycy ciazowej jest skrot cc [emoji14] ja w tenacie cesarki nic nie wiem. Przepraszam za wprowadzenie w blad :)
 
Violett masz jeszcze 5 miesięcy żeby przytyć a chudnięcie tak do 16tyg to często się zdarza. Wiele dziewczyn tu pisało,że schudło.

Śliczny pajacyk
Ja dziś na zakupach byłam po ubrania ciążowe i powiem, że ja się wcale nie spodziewałam że spodnie do biura mogą być tak wygodne .
Udało mi się kupić 2 pary, swetry też jakieś większe bo lubię takie luźne i kurtkę.
Jest sukces.
Strasznie mnie kręciło, żeby kupić coś dla małej Małpki ale się powstrzymałam.
Następnym razem!
 
@Violett pozazdrościć figury :-) A w tych 19kg to może wodę miałaś też i obrzęki?
To prawda, później,będziemy się martwić. Tylko muszę uważać, żebym w zimie nie zachomikowała za wiele :- D Gdzie Ty kompleksy masz?? Jak ja miałabym taką figurę to bym na golasa leżała na plaży i krzyczała "patrzcie i podziwiajcie"!

Mam koleżankę, którą poznałam jak była w ciąży. Przytyła 30kg, a ja sobie myślałam, że taka jak ja jak byłam w ciąży. :-D ona też się czuła dobrze. A po porodzie to tak schudła.. Jeszcze chudsza niż była przed ciążą. Ona bardzo chciałaby przytyć bo wygląda jak patyk. Dietetyczka mi powiedziała, że łatwiej zrzucić parę kg niż przytyć tym chudym :-/

@gooskaw na zakupy to jeszcze mamy czas. W pierwszej ciąży miałam rodzić pod koniec stycznia i zaraz po Bożym Narodzeniu poszliśmy do sklepu z listą i wszystko kupiliśmy. Wogole nie zastanawiałam się nad tym czy wanienka taka czy taka. I chyba było mi z tym dobrze :-D Dla córki jedynie rok temu kupiliśmy wózek. A ile mi to czasu zajęło... masakra. Porównywanie, rankingi, recenzje na YT :-D
A ten, który kupiliśmy dla syna z marszu był i tak lepszy.

@Nikooś ale pamiętaj, że czasami musimy też facetom dać się wykazać, żeby jednak czuli się męsko ;-)

@Smile4u napewno wszystko będzie dobrze. Trzymamy kciuki! A infekcje są częstą bolączką w ciąży. :-/

@Rossiczka wagę mam, ale unikam. Haha. Do lekarza to ubieram się w najlżejsze ciuchy jakie mogę. :-D

Ja się właśnie zastanawiam co z kurtką zimową. Bo chyba w tej mojej nie dam rady przechodzić mrozów :-/
 
reklama
Co do kurtki to ja mam zimową ciążowa z poprzednich ciąż. Ale teraz jeszcze chodzę w normalnej parce ale nie wiem jak długo będzie To jeszcze możliwe ;-)
 
Do góry