reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
@Franka84 ja sobie ze skręcaniem radzę lepiej niż mój, on woła zawsze „oddaj instrukcje i lecimy krok po kroku” a potem siedzi i się gapi w te kartki a ja mu mówię co gdzie i jak [emoji28] ale dzisiaj chyba się będę bawić sama

@Violett super wyglądasz! [emoji4]
 
@Ziebulka wiem co czujesz ja do tej pory tylko powiedzialam najblizszym i w pracy o ciazy. Nie chwale sie na lewo i prawo bo to dla mnie takie... kruche, czasami wrecz nierealne. Boje sie ze jak powiem to pozniej wszyscy beda chodzic i mowic 'to ta ktora byla a nie jest' bo my mieszkamy w malym miasteczku i chociaz ja nie znam 3/4 ludzi to wszyscy znaja mojego meza i wiedza juz pewnie wszystko:/ a wozku foteliki lozeczka ogladam sama w domu... i boje sie cos kupic bo jak kupie a nie daj bog nie wyjdzie to co ja z tym zrobie? Nie mam nic dla dziecka i nie wiem czy to sie zmieni w najblizszym czasie. Tak doskonale Cie rozumiem... :)
Moje koleżanki z pracy śmieją się ze będę zamawiać z porodówki:rofl: i w sumie jest to możliwe :-D
Dzis w mieście obok są targi dla dzieci a w Szczecinie jakaś wyprzedaż wózków z tego roku i co? I nic, stchórzyłam:errr: a miałam jechać pooglądać tylko.
 
Dzieki dziewczyny, miło mi to słyszeć bo ja to mam ogromne kompleksy jezeli chodzi o swój wygląd.

Roki - Ja żadnej straty nie przeżyłam a ta ciaza to dla mnie kosmos i nadal się nie potrafię cieszyć i się boję o każdą rzecz.

Cd zakupów dla dziecka to ja tez jeszcze nic nie kupiłam. Pierwsza zakupy to ja zacznę pewnie koło stycznia lutego
 
Ale gdzie dziewczyny które tu zawsze były ? :/
Pewnie są w zamkniętym ;) Troszkę przykro, że tak sobie poszły, ale to ich decyzja. Niektóre ciągle tutaj zaglądają, co doceniam :)

U mnie też więcej śluzu, więcej kiedy więcej chodzę lub się stresuję.

Dziewczyny, dzisiaj się zmartwiłam, bo weszłam na wagę i od zeszłego tyg. schudłam 1,5 kg ... a jak chciałam chudnąć to nie wychodziło mi. Na dodatek w tej całej aplikacji Preglife wykres wagi mi jakoś dziwnie rysuje (waga idzie w dół a wykres idzie w górę!). Startowałam z wagi 70 kg, potem szło w dół, ale sądziłam, że to przez odstawienie słodyczy i mdłości; potem po pół kilo tygodniowo do góry, a dziś nagle 1,5kg do dołu :( A jeszcze wczoraj B. żartowałam, że spodnie ciążowe mi się rozciągły
 
Kyraa ale wiesz ze to glownie przez wode w naszym organizmie? Ja dostalam zalamki jak bylo +2kg a dzisiaj zas waga startowa i odetchnelam z ulga bo mam zakaz przytycia od diabetolog w zwiazku z CC.
 
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące w tym tygodniu. Ja mam wizytę w środę na 18... nie wiem jak wytrzymam :/ codziennie popadam w większa paranoje, że coś się dzieje... jeszcze ostatnio dopadła mnie infekcja i dostałam globulki, wczoraj aplikowałam ostatnią, i normalnie nawet z wkładka mi nie pomogła... już oczywiście schiza że to wody się sączą [emoji24] zwariuje

Co do wagi to u mnie +1,5, ale ostatnio przez stres mi 1 kg spadł. Ogólnie do szczupłych nie należę ale wolałabym nie przekroczyć 70 w ciąży :/

Co do rzeczy dla dziecka, też jeszcze nic nie mam... znaczy mam pełno ciuszków po Franku, ale nie wiem ile z tego nada się dla Zosi [emoji23] zobaczymy czy jej nic tam jeszcze nie wyrośnie...
 
reklama
Kyraa dziękuję. Cd wagi to u mnie też ciągle na minusie. Wczoraj np pare razy wymiotowalam więc nie sądzę że w najbliższym czasie jakoś przytyje
 
Do góry