reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Zazdroszczę Wam że nie przybieracie ,ja to boję się na wagę wejść. W czwartek wizyta więc poznam prawdę :-(

Smile wszystko będzie dobrze, tyle czarownic trzyma kciuki za Ciebie i Zosie że nie ma innej opcji !
 
reklama
Jak karmiłam to w ciagu 4 miesięcy wróciłam do wagi sprzed ciąży, a jadłam strasznie dużo bo ciągle byłam glodna, później jak mloda miala rok i w sumie w miesiąc sama sie odstawila, byl problem bo przytulam sporo...i masakra nie chcialo zejsc...
O pierwsze dziecko walczylam 8 lat...trudno i ciezko było, ale warto, zawsze wierzyłam ze warto inaczej juz dawno bym to popuepszyla
 
Czesc Dziewczyny :) kurna, roznica miedzy pietwsza a druga ciaza jest dla mnie taka, ze tym razem mam znacznie mniej czasu na forum [emoji23]

@roki_1991 ja mam wizyte w srode, ciekawa jestem czy podejrzymy dzidziola bo to na nfz i nie wiem w sumie z jakiej frakcji jestoja ginka, czy 3 usg na cala ciaze, czy nie zrobi problemu z szybkim podgladem ;)
@gooskaw w pierwszej ciazy biegalam na wizyty prywatne, a teraz jakos szkoda mi pieniedzy [emoji23] moja nfzowa ginekolog jest naprawde super

Ja ta ciaze mam bardzo owocowa, ciagnie mnie do slodkiego, ale naguralnego. Ostatnio pojadlam tez troche slodyczy sklepowych i odczulam tego skutki nieprzyjemnie wiec wracam do diety owocowej [emoji23]

Ja luteine bralam do 10tc ze wzgledu na krwiak pod kosmowka, wchlonal sie i lekarz kazala stopniowi z niej schodzic, ale mam jeszcze duze opakowanie w zapasie. Mam nadzieje, ze sie nie przyda.

@Violett ale zazdroszcze tempa zrzucania wagi, u mnie ruszylo z kopyta dopiero rok po porodzie. W tej ciazy startowalam z 60 kg i nadal tyle sie utrzymuje, ale jestem mam wrazenie bardzo opuchnieta. Buzia sie zaokraglila, w nic sie nie mieszcze. Nawet maz mnie zapytal co mi tak brzuch wysadzilo jak to dopiero 2 miesiac (on kompletnie nie ogarnia jak sie liczy tygodnie/miesiace ciazy [emoji23])

@Smile4u caly majowkowy team mocno trzyma za Was kciuki! Wierze, ze bedzie dobrze
 
Hej!
Widzę że produkcja tutaj trochę wróciła, ostatnio jakoś pusto było a dzisian muszę nadrabiać kilka stron;)

Widziałam że pisalyscie o wadze. Ja w 1 ciaze zaszlam wazac 50 kg, przytylam 19 kg a dwa tyg po porodzie wazylam 48 kg. Później w drugą ciążę zaszlam wazac 50 kg i przytylam 16 kg i tez jakoś krótko po porodzie znowu zjechałam poniżej 50 kg. Długo sie ta waga utrzymywała. Zaczelam brac tabletki i przytylam do 58 kg i tak się trzymało, później coś tam schudłam do 54 tyłam i tak w kolko. Jakoś w styczniu tego roku wazylam 60 kg ale waga leciała cały czas do góry więc w ciążę zaszlam wazac 65-66 kg. Obecnie waze 62.
Super wyglądasz w obu wersjach ☺Co ja bym dała za wagę 62...

@Nikooś też chętnie mogę pomóc. Doświadczenie mam - meble syna sama skręciłam. Przy szafie tylko wujek pomógł trochę. Meble stoją do dzisiaj :-D

@Safija ja nie zdążyłam do pracy wrócić po macierzyńskim, więc "siedzę" w domu. Jedne dziecko na biwak wysłane, a drugie śpi więc mam teraz trochę czasu. Jak śpi, albo nie patrzy :-) A Ty w jakim wieku masz dzieci?

@Ziebulka wogóle się nie znam na tych lekach, nie miałam żadnych (odpukać) trudności w zajściu czy utrzymaniu ciąży. Nie wiem dlaczego tak jest, że niektórym wychodzi, a innym trochę gorzej. Widziałam zdjęcia dzieciątka w otoczeniu iluś tam strzykawek i to niesamowite ile kobiety są w stanie zrobić dla dzieci.. Oglądaj zatem z ukrycia wózki, a ja trzymam za Was kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze :-*

@Violett w dwa tygodnie? To śmiało mogłabyś konkurować z tymi aktorkami i innymi gwiazdami co parę dni po porodzie mają figurę jak ta lala :-D
Ja się przyznam, że w pierwszej ciąży 12lat temu jak szłam do porodu to miałam 70kg. Jak wyszłam ze szpitala to bylo 64. Później udawało mi się schudnąć, potem znowu tyłam do tych 64. A teraz przy trzeciej ciąży moja startowa jest nieco wyższa niż pierwsza porodowa :-/

@Lilianne91 gratuluję wizyty. I rozsądnego faceta. Mój dzisiaj jak wracał do domu to pytał czy pizzę zamawiamy:crazy: dobrze, że chociaż pyta, a nie od razu przywozi. Ale chyba muszę go na jakiś odwyk wysłać. Że swojej strony zaproponowałam mu kanapki.

Też już się kładę, bo rano jakoś trzeba wstać mimo, że sobota;)

Mam dwóch chłopców 4.5 i 2.5. Na spokojnie sobie podchowasz w domu i potem wrócisz. Też bym wolała pójść już na l4 i sobie dom ogarniać, dzieci i swoją dietę.

Ja też :) o której masz??



Nie wszystkie mają czas żeby ogarniać dwa wątki przypuszczam :) ja też miałam kilka dni zabieganych i ciężko było mi się tu ogarnąć, ale już jestem :)



Luteina dopochwowa pomaga na szyjke to prawda. Poza tym to oczywiście naturalny progesteron więc podnosi jego stężenie w organizmie :)



Wiem właśnie ze graniczne te wartości i dlatego kazali zostawić. Na wątku o poronieniach dziewczyny niektóre też biorą dłużej bo wczoraj pytałam :) ja wiem ze lekarzem nie jesteś, po prostu pytam skąd te info, bo też lubię weryfikować wiedzę u kilku osób :) dzięki za odpowiedź. A co do strachu to mam dokładnie tak samo. Boję się cieszyć ciąża i nikt kto nie przeżył strat tego nie zrozumie :(



To zdjęcie o który mówisz genialnie pokazuje walkę kobiet ile są w stanie zrobić dla swojego maleństwa. Też to kiedyś widziałam i łzy mi poleciały.... Ze swoich strzykawek mogłabym zrobić to samo gdybym ich nie wyrzucala.... Ale dla dziecka zrobię wszystko :)

Roki zaglądaj do nas ☺

Kyraa ale wiesz ze to glownie przez wode w naszym organizmie? Ja dostalam zalamki jak bylo +2kg a dzisiaj zas waga startowa i odetchnelam z ulga bo mam zakaz przytycia od diabetolog w zwiazku z CC.

Mogę potpytać jaki ma związek waga,cukry z cc? Ja też w kręgu zainteresowanych

Dziewczyny które długo walczyłyście o ciążę jesteście moimi bohaterkami.

Ja mam 1 stratę za sobą i w kolejnych ciążach długo bałam się cieszyć. Życie pisze więcej dobrych scenariuszy niż złych więc dziś UWAGA! upolowałam w lumpie pierwszego pajacyka w krokodyle[/QUOTE]
 
Super wyglądasz w obu wersjach ☺Co ja bym dała za wagę 62...



Mam dwóch chłopców 4.5 i 2.5. Na spokojnie sobie podchowasz w domu i potem wrócisz. Też bym wolała pójść już na l4 i sobie dom ogarniać, dzieci i swoją dietę.



Roki zaglądaj do nas ☺



Mogę potpytać jaki ma związek waga,cukry z cc? Ja też w kręgu zainteresowanych

Dziewczyny które długo walczyłyście o ciążę jesteście moimi bohaterkami.

Ja mam 1 stratę za sobą i w kolejnych ciążach długo bałam się cieszyć. Życie pisze więcej dobrych scenariuszy niż złych więc dziś UWAGA! upolowałam w lumpie pierwszego pajacyka w krokodyle
[/QUOTE]

Zaglądam zaglądam i staram się być w miarę na bieżąco ;)
A Gosia pisząc skrót cc miała chyba na myśli cukrzyce ciążowa a nie cesarskie cięcie :p
 
Safija u mnie ma zwiazek taki ze startowa wage mam dosc spora wiec nie powinnam nic przytyc w cc przez cala ciaze takie bylo zalozenie diabetologa. Raz jest wiecej raz mniej ale to wszystko przez wode w organizmie. Dieta i insulina na noc i jakos sie trzymam. A tak procz cc to przed ciaza sporo schudlam i psychicznie ciezko mi sie pogodzic z wystajacym powoli brzuchem chociaz rozumiem ze to dziecko itp :-)

Pochwal sie pajacykiem :-)
 
reklama
Do góry