reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Gratuluję Wam udanych wizyt dziewczyny :) Ja mam prenatalne 12.11 i już odliczam dni ze zniecierpliwienia.
 
reklama
Ja można powiedzieć, że nie śpię wcale... W dzień dostaje cycka tylko do spania, bo nie umie inaczej zasnąć... No nastawiam Go na to, ale zobaczymy jak to będzie, jak będzie tak jak z Twoim synkiem to nie będziemy na siłę próbować, poczekamy wtedy trochę... Ale mam wrażenie, że jeśli zniknę z domu, to pójdzie dobrze... Wystarczy, że mąż zabiera syna drugiego pokoju, a ten się uspokaja, wraca, a mały głową w górę i od razu mnie szuka i płacze, tak jakby już na sam moj zapach reagował... synek z października 2017, to mieisac młodszy

Może spróbuj go w jakoś odzwyczaić najpierw od zasypiania przy cycku? Ja karmiłam, potem dopiero spuszczałam rolety, włączałam pozytywkę i zasypiała ze smoczkim. Więc u mnie było ciut łatwiej, bo cycek i zasypianie były rozdzielone.
 
Dziewczyny na tym prenatalnym usg już widać co lokator ma między nogami? O 15 mam wizytę, ale jakoś myślałam, że może za miesiąc coś będzie widać..
 
@Ann_ bo ja jestem specyficzna :p A tak poważnie nienawidzę koloru różowego i chowania dziewczynek na różowe księżniczki. No mam alergie. To jest silniejsze ode mnie. Poza tym uważam , że faceci maja w życiu lepiej :p Ale pewnie dlatego, że ja zawsze byłam chłopczycą, do tej pory mam więcej męskich przyjaciół niż żeńskich.
Druga sprawa mój Maz chciał drugiego syna więc pewnie będzie mnie na 4 namawiał, a mi chyba 3 wystarczy :p
Poza tym nie wydaje mi się patrząc na mojego synka aby różnica 4 lat była przeszkodą do wspólnej zabawy. No i wole jak teraz z Helenką bawią sie w dinozaury niz Helenka z druga lalkami barbie. No mnie to autentycznie przeraża
 
Ja się cieszę, że niewiadoma tego, że jestem w ciąży odstawiłam Borysa po 2 długich latach kp. Byłam już cieniem siebie bo jadł w nocy jak noworodek co 3h i rano i na noc i w dzień....
A wyszło spontanicznie, pojechałam z mężem do kina a mały został z dziadkami i udało im się go uśpić bez piersi. I spał do 2 nocy, uznałam, że warto spróbować i tak go tylko poklepałam i zasnął dalej i spał do rana. Następne wieczory usypiał mój mąż i po 4 dniach zaczął spać cała noc. Teraz śpi od 19-6:30...
Pierwszy miesiąc musiałam sen nadrobić i spałam jak on... A teraz znowu załączyła mi się bezsenność... I zasypiam o 3 w nocy. Ale jakoś jestem wyspana mimo wszystko..
 
Może spróbuj go w jakoś odzwyczaić najpierw od zasypiania przy cycku? Ja karmiłam, potem dopiero spuszczałam rolety, włączałam pozytywkę i zasypiała ze smoczkim. Więc u mnie było ciut łatwiej, bo cycek i zasypianie były rozdzielone.
Myślę, że w dzień będzie gorzej jak w nocy... W dzień nie musi iść wcale spać, więc plakałby tylko i nic by to nie dało. Jak uda się pierwsza noc bez cycusia, to w dzienjakos gouspie w wozku, albo odpuszczę drzemkę. No niestety ubas od początku było usypianie tylko przy piersi, widzę w tym dużo swojej winy, bo biepokszalam mu, że można inaczej. Ale patrząc na Twoją córeczkę, jak zasypia sama a i tak się budzi to czuję się trochę rozgrzeszona...
 
Patula86 to prawda każda z nas ma 50% szans na każdą z płci [emoji6] z kaztym tygodniem będziesz bardziej oswojkna z to myślą.

Franka84 to chyba zależy od ułożenia dziecka podczas badania. No i nastawienia lekarza, bo nie każdy chce tak szybko mówić o płci. Aczkolwiek moi pokazywali się szybko bo w 13 i 14 tc widziałam ich siusiaki [emoji1]

Rossiczka to twój synek będzie miał 4 latka, a to faktycznie nie jest znowu tak dużo. No tak, ja sobie też nie wyobrażam lalek w domu, pewnie jakbym miała córkę to bracia zrobiliby ż niej chłopczyce [emoji28]
A jak ubierasz córkę?

Oj mi też dawały w kość nocne karmienia. Odstawiłam syna całkowicie jak skończył 16 m-cy i to było dla nas dużo, bo w planie miałam pół roku. Teraz planuje 1rok do 1,5roku karmić. Nie dłużej [emoji4] choć wiem że w praktyce bywa różnie więc nie ma się co za bardzo nastawiac.
 
reklama
@Rossiczka wydaje mi sie, ze w Twoim przypadku sisiak sie mogl jeszcze schowac, wiec szanse sa, ja widziałam odstajacy cypelek, a 14 tyg.skonczony wiec wydaje mi sie, ze narzady juz wyksztalcone
 
Do góry