reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Ann wlasnie mi twardnieje, ale pamietam ze w pierwszej ciazy tez dosyc szybko zaczela twardniec.

Roki powodzenia.

A mnie maluszek dzis caly dzien skrobie tam na dole [emoji4]
 
Patula86 tak zdarza mi się że twardnieje, najczęściej rano i wieczorem jak leżę.

Roki powodzenia. Czekamy na wieści [emoji4]
 
Dziewczyny a zdarza wam się już twardniejaca macica? Ja miewam i chyba wezmę dodatkowy magnez. Zreszta zapytam na najblizszej wizycie u ginekologa.

Violett ale to bóle jak na okres masz? W końcu masz syna i córkę więc marzenie się spełniło. A teraz jakie masz przeczucia?
Ja wieczorami mam twardy i spięty. Sądzicie, że to może być od picia 1 kawy dziennie?

Ale dzisiaj naskrobałyście

U nas w odstawieniu kp pomógł wyjazd na 2 dni. Starszego karmilam 18mies. a mlodszego rok.
 
Dziewczyny a zdarza wam się już twardniejaca macica? Ja miewam i chyba wezmę dodatkowy magnez. Zreszta zapytam na najblizszej wizycie u ginekologa.

Violett ale to bóle jak na okres masz? W końcu masz syna i córkę więc marzenie się spełniło. A teraz jakie masz przeczucia?
Właśnie mam takie bole.troche okresowe, I takie mam wrażenie że mi wypadnie za chwile wszystko plus ból pleców. Nie pamietam.czy mialam takie bóle w 1 i 2 ciazy. Teraz to ja Wogole panikuje ciągle przez to nie.potrafie się Wogole cieszyć ta ciaza.
Cd płci to nie mam wogole przeczucia Ale chciałabym dziewczynkę;) Ale jak będzie chlopiec to też będzie dobrze
Grunt to żeby było zdrowe.
 
Ja po wizycie. Wygląda na to że wszystko okej :) serduszko bije, nie wiem ile dokładnie bo już na pewno nie tak szybko, ale miarowo więc lekarka mówi że jest okej. Szyjka długa twarda i zamknięta, ma ponad 6cm. Jedyne co mnie martwi troszkę to crl. Zmierzyła i wyszło jej 8.13 a ostatnio w środę było 7.8 więc bardzo mała różnica. Pocieszam się tym że maluch nie chciał się ułożyć, więc liczę po prostu ze to był błąd pomiaru mimo wszystko i że jest okej.... Następna wizyta 22.11
 
Safija mi się wydaje, że to po prostu macica "pracuje"

Roki w tydzień chyba dziecko jakoś dużo nie rośnie. Zresztą wiesz jak to jest z pomiarami. Mały błąd ludzki wystarczy, że lekarz idealnie nie zierzy. Nie zamartwiaj się. Płci nie pokazało maleństwo?

Violett twoje dzieci już duże są więc sika rzeczy naturalnie zapomniałaś jak się czułaś w ciąży. Jak ból jest do zniesienia to zostaw, odpoczywaj albo weź nospe. No i opowiedz lekarzowi na wizycie. Może zalecił Ci coś innego.

Ja wysłałam męża po popcorn na wieczorny serial [emoji28]
 
reklama
Do góry